Treść opublikowana przez Cien
-
Gdzie obić fotele ? Czy warto ?
Hmm - nikt nie zna solidnych fachowcow ? Cheteni poza kwalifikowanym warsztatem - bo ceny ktore krzycza to zabijaja 2500 do 5000 PLN :/ Moze choc ktos podpowie gdzie skore w szerokim wyborze mozna dostac ?
-
BMW 320i czy Opel Omega B 2.0 ???? DORADŹCIE
mialem Omege - potwierdzam wygodne autko, trzeba uwazac na blacharke, generalnie duzo sie nie psulo, koszty czesci znacznie wyzsze byly niz do BMW E36 Wygoda to Omega - tzn przestrzen, jesli nie, to BMW ;)
-
Jakie zabezpieczenie lepsze ?
Dzieki za info - nie wiedzialem :)
-
Jakie zabezpieczenie lepsze ?
Dzieki za rady, jednak AC tylko do max 10 latka, wiecej nie chca :(
-
Jakie zabezpieczenie lepsze ?
Przy okazji znalazlem cos takiego - moze sie niektorym przyda: W Y K A Z Nr 1/2007 URZĄDZEŃ/SYSTEMÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH POJAZDY SAMOCHODOWE PRZED KRADZIEŻĄ Uprawniających do uzyskania zniżki przy zawieraniu umowy dobrowolnego ubezpieczenia AC w zakresie kradzieży http://www.pzu.pl/pub/files/PZU_SA/produkty/koumnikacyjne/WYKAZ_urzadzen_zabezpieczajacych_przed_kradzieza.pdf
- klamki
-
Jakie zabezpieczenie lepsze ?
czyli masz chyba tego niedzwiadka ?
-
Jakie zabezpieczenie lepsze ?
Jakie zabezpieczenie lepsze do do mojej Bemci ? Elektronicze + mechaniczne. Elektroniczne mam wybrane, 2 niezalezne alarmy + klika odciec ;) ale problem wyborem mechanicznego zabezpieczenia, przymierzam sie do łapy niedźwiedzia, ale moze multilook ? Moze jeszcze co innego ? Co najbardziej utrudni (wydluzy) zlodziejom kradziez? Oczywiscie pomijam jakis blokady na kierownicy - bo w ogole nie skuteczne. Przy pedalach - dosc ciezko za kazdym razem sie tam wczolgiwac ...
- klamki
-
klamki
o tym bede sie martwil jak zobacze ze rzeczywiscie da sie te obudowy zalozyc:D ale tak szczerze to juz dzis myslalem o tym wlasnie? masz jakis pomysl???? chociaz zawsze jest jeszcze zamek od bagaznika, tylko ze jego chce odlaczyc od centralnego, wiec jak cos to bede wyrzynarka cial tylna kanape:) hehe, ma ktos jakis pomysl fajny na to?? Mi przychodzi za to na myśl pytanie, gdybyś miał wypadek (odpukać) to jak Cię wtedy wyciągną ? Będą czekać na straż ze specjalistycznym sprzętem - która może być bardzo daleko :roll:
-
Błagam pomozcie!!!! Szyby mi sie nie zamknely na noc :(
3 grosze wtrace ;) Tak mi to zaskoczenie pozniej cos przypomina ... Moze czujnik w dzwiach do wymiany ?
-
CB President Hary II antena Dakota V2
a ja w mojej Coupe z bolem serca chyba rozwierce klape od bagaznika ... bo antenke mam ;) Malo pamietana - starego Bostona -ale do dzis sie super sprawuje ;) Tylko ten rozmiar - hehe
-
CB President Hary II antena Dakota V2
generalnie polecam lekturke: http://cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=3039
-
CB President Hary II antena Dakota V2
w duzym skrocie SWR - (wspolczynnik dostrojenia antenki) jego pomiar oznacza jak dobrze jest zestrojona antenka (im blizej 1 tym lepiej, dopuszczalne MAX to 3, praktycznie 1,2 - 1,5 to ok) RFG - pokretlo RF GAIN - tlumienie sygnalu - czyli regulacja czułości odbiornika. Czasem zbyt czuły odbiornik źle odbiera zbyt silne (bliskie) sygnały, wtedy się po prostu zmniejsza tę czułość. u kolegi moze sie wiecej rozkrecic RFG - bo krotsza antenka tak na prawde jest mniej czula ;)
-
Gdzie obić fotele ? Czy warto ?
No na pewno, bo mam przykre doswiadczenia, jesli chodzi o trwalosc skory ekologicznej :/
-
Gdzie obić fotele ? Czy warto ?
Gdzie (najlepiej w okolicach Łodzi) obić fotele ? Stare są już sfatygowane - może zamiast kupować nowe fotele, lepiej by było stare odrestaurować. Może od razu w skórze ;) Kto ma doświadczenia w tej materii, i doradzi gdzie i za ile można to zrobić. Pozdro
-
[GRA] Włącz myślenie
podoba mi sie - daje do myslenia ;)
-
katalizator
to juz lepiej maly "zwykly" tlumiczek niz strumiennice - wg mnie ;)
-
Navigacja
Ja takze polecam palmtop z wbudowanym GPS (czasami takze telefonem). Ja osobiscie uzywan ASUS-a 636N, i bardzo sobie go chwale ;)
-
Jakie CB polecacie?
A ten FM - po co ? ze tak sie spytam ... Uzywam CB od baaradzo dawno, i niezwykle rzadko FM, wg mnie - to tak na prawde zbedny gadzet - ale to tylko moja opinia ;)
-
17 obcieraja o ranty nadkola
Nie pamietam namiarow, ale jest cos takiego jak poszerzanie nadkoli :) Mysle ze to najlepsze wyjscie z tej sytuacji :)
-
CB President Hary II antena Dakota V2
Ceny .. >CB President Hary II 500-550 >antena Dakota V2 ok 250-280 czy sie oplacalo ???
-
katalizator
tak jak pisze @szwedu bo jesli cos zmieniac przy wydechu, to tylko komplet i to dobrany pod dany samochod/silnik. Ale w tym przypaku zamiast kata (i strumiennicy), wstawic od biedy mozna mniejszy (zwykly) tlumik - ktory powinien dobrac doswiadczony tlumikarz. Zastosowanie strumniennicy (bez innych zmian) dodatkowo powinno zaowocowac znacznie szybszym zniszczeniem tlumika koncowego, na ktory bedzie dzialac zwiekszone cisnienie w ukl. wylotowym Dodam ze najlepsze efekty daja kompleksowe modyfikacje - tzn wydech + wlot. ;) Prawde mowiac - zabawa dosc kosztowna
-
bujanie sie przednich foteli
a sruby mocujace fotel sprawdziles ? Czy sa wszystkie i czy dobrze dokrecone ?
-
antyradar
Jesli juz to najskuteczniejszy bedzie w komplecie z systemem zaklucajacym/blokujacym - Beltronics LaserPro 905 ;) System ten wspolpracuje z modelami: RX65, RX55, V995, or V965 BEL