Treść opublikowana przez piotr2569
-
BMW e63 Łódź 2005 645 WBAEH71060B296486
piotr2569 odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpopatrzcie też na grubości lakieru: Nie wiem ile było fabrycznie w E63 ale wartości rzędu 200 ( dach ) sugerują drugą warstwę spolerowanego lakieru.
-
Dolewanie płynu chłodzącego.
To lepiej zamiast dolewać wymień i po kłopocie. Masz wtedy pewność, że trzyma parametry - a tak możesz się zimą strasznie zdziwić. 5L płynu to nie jest majątek.
-
BMW E60 530d WBANC71004B644819
piotr2569 odpowiedział(a) na radziu77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg opisu: 12.09.2005 Pierwszy właściciel w Polsce firma lub organizacja 13.09.2005 Zmiana właściciela osoba fizyczna 31.12.2010 Zmiana właściciela osoba fizyczna Wydaje się, że nie handlarz, chyba że "ogłoszenie grzecznościowe" i sprzedaje za ciotkę, szwagra, kuzyna, sąsiada który właśnie wyjechał za granicę i jest nieosiągalny lecz kazał opchnąć niepotrzebny samochód. mnie raczej zastanawia to: Data prod. 2004-04-20 - to co się z autem działo przez 17 miesięcy :?:
-
E46 330XD WBAEX7120JX55165
piotr2569 odpowiedział(a) na mati6001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMimo, że nie jestem sprzedawcą to myślę, że z szyPerdachami są droższe http://images.tinypic.pl/i/00731/7faza0zh4xq9_t.jpg
-
BMW 320Ci 2000 Elbląg WBABM11070JK05260
piotr2569 odpowiedział(a) na Pakejro777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEtam - ważne że VIP GWARATN jest :norty:
-
E39 520 WBADM11080GP09340
piotr2569 odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no coś Ty - handlarz chyba by wiedział, że bez tablic na samym OC nie można jeździć :norty:
-
E46 - WBAAY710X0FZ40725
piotr2569 odpowiedział(a) na mfialka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVehicle Identification Number WBAAY710X0FZ40725 Type AY71 Model 318i - EUR Development Code E46 (4FL) Chassis LIM Steering LL Doors 4 Engine N42 Displacement 2.00 Power 105 Drivetrain HECK Transmission MECH Color Orientblau Metallic - 317 Upholstery Stoff Flachgewebe Leinen/anthrazit - E4AT Production Plant MUNICH Production Date 2001-10-06 Options 210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc) 226 Sports Suspension Settings Sportliche Fahrwerksabstimmung 255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad 302 Alarm System Alarmanlage 320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall 354 Green Stripe Windscreen Gruenkeil-frontscheibe 403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch 411 Window Lifts, Electric Fensterheber,elektrisch Vorn/hinten 423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours 428 Warning Triangle Warndreieck 431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend 438 Wood Trim Edelholzausfuehrung 441 Smokers Package Raucherpaket 465 Through-load System Durchladesystem 473 Armrest, Front Armauflage Vorn 481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer 494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer 508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc) 520 Foglights Nebelscheinwerfer 534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik 550 On-board Computer Bordcomputer 660 Radio Bmw Reverse Radio Bmw Reverse 785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten 801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung 863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa 879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur 972 Comfort Package Comfort Paket Standard Equipment 548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho 851 Language Version German Sprachversion Deutsch
-
E46 320D 2000r, Lubin WBAAX71030JR29467
piotr2569 odpowiedział(a) na lukidunaj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażklekot = taki ogólnik na silniki ZS
-
E46 320D 2000r, Lubin WBAAX71030JR29467
piotr2569 odpowiedział(a) na lukidunaj temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażklekota oznaczonego jako 2,5d nie wkładali do E46
-
E46 330XD WBAEX7120JX55165
piotr2569 odpowiedział(a) na mati6001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślę, że jako filantrop oczywiście nie chce też na nim nic zarobić.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
piotr2569 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego sam zapętliłeś się w swojej wypowiedzi. Skoro piszesz, że 90% aut z US to wraki, więc chciał czy nie chciał jest to schemat. 10% aut w lepszej kondycji niż wrakowej nie zmienia owego schematu. To jest tak samo, jak 2 czy 10 kolegów stwierdza, że ich 10letnie diesle z DE mają po 150k km i czy to zmienia obraz postrzegania typowego polskiego handlarza :?: 10 czy nawet 100 aut, które trafią się w lepszym stanie technicznym tudzież z realnym mniejszym przebiegiem nie zmienia schematu, że cofane są liczniki, że spawane są ćwiartki, że fałszowane są książki serwisowe. Procent samochodów w dobrym stanie technicznym z prawidłowym wskazaniem licznika przebiegu, bezwypadkowych oferowanych przez handlarzy w PL jest znikomy, dlatego schematem możemy nazwać nieuczciwość w/w. I świetnym na to przykładem jest owe E63, które wg sprzedającego było delikatnie zarysowane w prawy błotnik. No i było bezwypadkowe - bo przecież nikt nie zginął.
-
E60 530D LCI 2007 WBANX710X0CS58207
piotr2569 odpowiedział(a) na verpa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro nie chcesz jechać 300km by zobaczyć auto - to sprawdź auto w bazie CEPiK, napisz do sprzedającego o zdjęcia książki serwisowej, następnie skontaktuj się z warsztatem, w którym auto było serwisowane - niech potwierdzą. Załatw historię z ASO lub napisz do DRAYa. W ten sposób będziesz znać ten samochód papierowo. Jeśli okaże się, że jest OK - pojedziesz i sprawdzisz auto na żywo. Zna temat klapek - bo za pewne go przerabiał mając już poprzednie E60. Temat ekspertyzy rzeczoznawcy DEKRY przemilczę. Ja oglądając raporty DEKRY nie widziałem w nich żadnego specjalistycznego podejścia. Przebieg spisany ze wskazań licznika, pokazane uszkodzenia powłoki lakierniczej, wyposażenie z VINu, stan opon i tyle. Nikt tam nie dochodził czy kierownica pochodzi z tego samochodu, oraz czy skrzynia biegów nie wymaga wymiany konwertera. Nikt nie sprawdzał historii serwisu w ASO i nie porównywał tego ze wskazaniami licznika.
-
E60 530D LCI 2007 WBANX710X0CS58207
piotr2569 odpowiedział(a) na verpa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażadalbert - niech dalej wierzą w te swoje przebiegi - kto im zabroni :norty: Skoro nie widzą różnicy pomiędzy eksploatacją samochodu w DE (ok 13000km autostrad - bezpłatne ) - a eksploatacją w PL (1550km autostrad - płatne ) - to już jest ich sprawa. Skoro twierdzą, że pojedyncze przypadki stanowią regułę .... :duh: Skoro porównują 318d do 530d :mad2: - nigdy się nie nauczą, że Niemca, którego stać na 530d stać też na to by tym autem jeździć - nie tylko na siłkę czy do żabki po bułki - ale także codziennie po 150km do pracy Polski handlarzyna skleci auto z 4 ćwiatek, dokona korekty licznika, podrobi książkę serwisową i jeszcze wam sprzeda po kosztach bo pracuje społecznie. i konkluzja.... dlatego tak łatwo w PL kupić 10 letnie E61 3,0d z przebiegiem 156k km a w DE ciężko znaleźć z przebiegiem poniżej 300k km ( no chyba, że od Turka )
-
E60 530D LCI 2007 WBANX710X0CS58207
piotr2569 odpowiedział(a) na verpa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż175496km / 8 = ok 22000km / rok Pytanie - kto w to wierzy :?:
-
E60 535d 2006 WBANC91020CU77170 Jaworzno
piotr2569 odpowiedział(a) na donmateo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodejrzanie niski przebieg jak na "gruźlika". wg mnie auto powinno mieć powyżej 300k km ( średnio w UE 40k km /rok, w PL 20k km/rok - co i tak jest wariantem bardzo optymistycznym ). 11.01.2012 Pierwszy właściciel w Polsce 16.11.2012 Pierwsza rejestracja w Polsce Ciekawe na co było potrzebne tyle czasu :norty: :?:
-
E90 330d 2009 WBAPR91080A179497
piotr2569 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI stąd przerwa pomiędzy kupnem samochodu a jego rejestracją: 21.11.2014 Pierwszy właściciel w Polsce 30.01.2015 Pierwsza rejestracja w Polsce
-
BMW e63 Łódź 2005 645 WBAEH71060B296486
piotr2569 odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNp: wycieki z silnika, uszczelniacze, alternator, setki czujników, zawieszenie, konwertery skrzyni biegów, dynamic drive, elektryka itd itd.
-
BMW e63 Łódź 2005 645 WBAEH71060B296486
piotr2569 odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPamiętaj, że jest to auto używane - więc jego serwis nie opiera się tylko na wymianie oleju, klocków
-
E-90 3.0 BI-TURBO 306 KM M-PAKIET WBAVB72070KM95871
piotr2569 odpowiedział(a) na orient999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa serio chcesz kupić przekładańca :?:
-
E60 530D WBANC71020B149046 Żagań
piotr2569 odpowiedział(a) na Kuuki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzede wszystkim to przebieg jest domniemany. 5 lat użytkowania w DE - liczmy po 40k km/rok = 200k km 7 lat użytkowania w PL - liczmy po 20k km/rok = 140k km To mi wychodzi ok 340k km. 1 właściciel za granicą 4 właścicieli w pl
-
BMW e63 Łódź 2005 645 WBAEH71060B296486
piotr2569 odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo czy auto będzie się bardziej czy mniej psuło nie jest stricte kwestią ceny tylko stanu technicznego, eksploatacji, trafu w zakupie etc etc... Oczywiście ma to związek z ceną, gdyż na ogół zadbane egzemplarze z udokumentowanymi przebiegami i naprawami kosztują więcej. Natomiast są też strucle zrobione z 4 różnych ćwiartek, składane w garażu u Janusza i też potrafią kosztować sporo by ich cena nie zdradzała stanu technicznego. Natomiast co do pytania kolegi odnośnie tego samochodu. Jak słusznie zauważył któryś z przedmówców - jest to rasowe GT, którego eksploatacja, serwisowanie ni jak się ma do serwisowania np 318d albo jakiegoś VW czy innej Skody. Kupić to jedno a utrzymać auto bez zaciskania pasa to drugie. Dlatego jeśli Cię na to stać to kupuj - jeśli Cię nie stać - rozważ inne BMW, na którego nie wydasz tyle pieniędzy, i nie będziesz musiał się zastanawiać czy kupić oryginały czy zamienniki, i czy lepiej kupić komplet nowych opon, czy dzieciakom prezenty pod choinkę. Nie należy porywać się z motyką na słońce. Co z tego, że używane np: BMW F01, czy MB w221 można kupić dziś w cenie nowej Octawii 1.8 , jak nieraz w serwisie zostawia się po 20klocków. Pomyśl, przekalkuluj, jak Ci się podoba jedź z kimś kto się zna, zbadaj historię auta kup i ciesz się samochodem.
-
E60 530i 2003r. WBANA71010B001153
piotr2569 odpowiedział(a) na denox89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie, że się sprzeda - nawet przebieg ma już pod polskiego nabywcę. Ten sprzedający ma jeszcze 530d która w pierwszym roku użytkowania ( rok i 4 mc ) zrobiła 60tys km a w następnych latach po 10tys km :norty: i po 239k km w podłokietniku zrobiła się dziura :cry2: Niemiec płakał jak sprzedawał i gonił aż do granicy bo zrozumiał swój błąd i chciał namówić handlarza do odkupienia auta.
-
E46 WBAEV51060KN51053
piotr2569 odpowiedział(a) na wrocek66 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkiedy oni się nauczą porządnie podrabiać Szwajcarskie blachy? Kanton Berno a herb Zurych :mad2: Sprawdź dokładnie tą książkę serwisową - przebieg jest co najmniej podpadający.
-
TABLICZKA ZNAMIONOWA BMW E46 318I SEDAN
jak rozumiem na allegro za tydzień jako "bezwypadek" :cool2:
-
E46 328 1998 Luszowice (Tarnów) WBAAM51050AZ65402
piotr2569 odpowiedział(a) na staszek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak można interesować się takim ulepem z obciętymi sprężynami?