przeciez ja niechce vin tylko wagi jakie sa podane na tabliczce. na co mi cz7js numer vin. juz zdobylem ta informacje/ Proponuje czytyac uwaznie to co sie pisze w postach .
zostala na wycietej cwiartce (ucieszony jestes?) Jesli cie to bawi to ciesze sie bardzo. wydaje mi sie ze na forum ludzie pomagaja sobie a nie komentuja zbednie.
Witam serdecznie mam problem z tabliczka znamionowa. Czy Mógłbym prosic posiadacza takiego bmw jak w temaci przed liftowego bmw 318i sedan o podanie mi 4 prawidłowych mas ktore sa tam umieszczone.? Potrzebuje te dane by dorobić tabliczkę znamionową. z góry dziękuje za pomoc
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.