Treść opublikowana przez cudaczek61
-
Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
kolego jak masz jakis problem ten sam to pisz tylko w jednym temacie(po co sie dublowac?)
-
pomoc kod do radia
ktorys z tych powinien byc ok' 3620 1620
-
Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
wbij te: 9790 1790
-
pomoc kod do radia
wielka szkoda ze takie bydlaki jeszcze po swiecie chodza zeby szyby wybijac sprobuj tych 4962 0962
-
pomoc kod do radia
mam ich pare w zaleznoci od sam.ale kazdy potrzebuje jakis plikow ktore pewnie trzeba sciagnac z epromu radia
-
pomoc kod do radia
na 99% bedzie chcial kodu po odlaczeniu aku jak zawola to ktorys z tych 7956 1956
-
Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
musisz kolego podac pelny nr seryjny jak koledzy wyzej to wtedy sprobujemy
-
Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
ty sprobuj te 2217 0217
-
Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
wklep ten 1988
-
Prośba o kod do radia BAVARIA C REVERSE RDS
tylko jeden 1570
-
pomoc kod do radia
a jak wbijasz? moze potrzeba npjezeli jest cyfra 9 to musisz 9razy wcisnac klawisz 1 a druga cyfra kodu 6 to 2razy 6. sprawdzalem i innych kodow nie znalazlem chyba ze podales bledny nr seryjny
-
pomoc kod do radia
wbij ktorys z tych: 9693 1693
-
kofferraum offen
to i ja sie podepne pod ten temat,u mnie jest tak ze jak otwieram prawy tyl to piszczy ze jest otwarty bagaznik a jak puszszam hamulec to ze drzwi dodam tylko ze oswietlenie wnetrza nie reaguje na otwieranie i co wy na to dla mnie to jest ciemna magia sprawdzalem nikt nie kombinowal przy instalacji.
-
Nagły wzrost temperatury, a zaworki nagrzewnicy
a moze jednak termostat,mimo ze go nie dawno wymieniales mogl pasc bo dokladnie tak jak myslisz zawory nagrzewnicy nie powinny miec nic z tym wspolnego chyba ze sie myle ale w zadnym aucie tak niema zeby one mialy wplyw na zagotowanie plynu wrecz odwrotnie jak otwozysz to powinna spasc
-
Nagły wzrost temperatury, a zaworki nagrzewnicy
znakiem tego moze byc ktorys z czujnikow albo jakis blad kompa ewentualnie cos z konsola u mnie czasami podskakuje temperatura prawie na czerwone ale naszczescie nic jeszcze nie piszczy sprawdzi ew. wymien czujniki temp.nie wielki koszt moga zle wskazywac
-
Nagły wzrost temperatury, a zaworki nagrzewnicy
jak podskoczy ci temperatura do dosc wysoko sprawdz trzy masz bardzo twarde rury od chlodnicy i czy gorna jak i dolna sa bardzo gorace bo np jezeli dolna masz zimna a gorna bardzo twarda i wywala ci plyn ze zbiornika to pewnie termostat ew zapowietrzony jezeli jest wszystko ok (miekkie w miare i cieple)to czujnik temp.musisz sprawdzic cisnienie w ukladzie chodzacym
-
pomoc kod do radia
wbij ten 0356 nikt nie ma kalkulatora do becersa :cry2: moj serial to BE 0774P7633045
-
kto chce gaz II generacji do swojego BMW
tu koledzy maja racje ze gaz nawet w bmw to nie zabujstwo dla silnika tylko wlasciciel,czytalem w fachowym pismie ze zdania sa podielone co do gazy jedni mowia ze gaz wydluzy zycie silnka poniewarz nie rozrzedza oleju jak bezyna tylko trzeba dbac o silnik a nie zagladac jak cos sie dzieje.mialem 520 ze zwzkla kuchenka i ani rayu mi nie kichnela moze troche slabsza ale na wyscigi nie jezdze jak bym chcial poszalec to zakupil bym porshe lub subaru
-
brak swiatel postojowych
ok,doszedlem do tego problemu mianowicie byl ten przekaznik nie w tym miejscu co powinien i nie ten.Ale dalej mam prosbe jak by ktos mial rozrysowane gdzie i jaki przekaznik powinien byc to bardzo prosze bo mam obawy ze to nie jedyny blad.
-
pomoc kod do radia
witam nie mam kalkulatora do becera a nie stety u mnie w buni jeste to radio i to zakodowane czy mogl by ktos z kolegow pomoc :pray: ] oto nr seryjny :BE 0774P7633045
-
Pomoc kod do radia
wbij ktorys z tych 3414 lub 1414
-
pomoc kod do radia
niech szwagier wlaczy radio np jak jezdzi bo przyblokowal go po ok godz.powinno sie odblokowac.podaj nr seryjny to znajdziemy nowy kod. pozdrawiam
-
Pomoc kod do radia
podaj inny nr nabity na obudowie ktory ma 11 cyfr(nie liczac bp i n w srodku)
-
pomoc kod do radia
sprobuj te 1596,
-
brak swiatel postojowych
witam,zakupilem nastepna bunie i podczas powrotu zaswiecilo mi ze nie mam zadnych swiatel nie bylo postojowych ani z przodu ani z tylu,bezpieczniki sprawdzalem i nic.Jeszcze jedno pytanko moze ktos ma lin lub rysunek skrzynki bezpiecznikow i przekaznikow jtor i od czego bo ktos tam cos kombinowal i mam obawe ze czegos brakuje a teraz tak sobie mylalem ze moze tych swiatel wogule nie bylo dadm tylko ze podswietlenie predkosciomieza dziala i przelacznikow tez :mad2: