Treść opublikowana przez KOLEKCJONER
-
FIRMOWY ALARM BMW A POLSKA RZECZYWISTOSC
Każdy ma odrobinę racji ;) Ja uważam, że oprócz fabrycznych zabezpieczeń warto zamontować inne niezależne zabezpieczenie, profesjonaliście wydłuży to napewno czas kradzieży, a średniozaawansowanym i laikom może uniemożliwić, podzielam zdanie o działaniu blokad skrzyni biegów, zajmuję się sprzedażą m.in. blokad bear lock i miałem już kilka przypadków, kiedy klienci informowali mnie o jej skuteczności ( próby kradzieży ), blokady firmy bear lock są sprawdzone i najlepsze na rynku, koszt blokady do większości modeli bawarek to 370 zł, więc nie jest to majątek, firma owa wprowadziła również blokady maski, co również może pokrzyżować plany złodziejom...
-
Sprzedam... Kupie...
Witam Posiadam kilka modeli BMW w skali 1:18, które nadszedł czas spieniężyć, jeśłi ktoś znajdzie coś dla siebie, to proszę o kontakt mailowy [email protected] lub gg. 4758229 BMW E66 760iL - GRANATOWY METALIC KYOSHO - 250 zł BMW X5 - STALOWY METALIC KYOSHO 160 zł BMW X5 - ZŁOTY METALIC WELLY - 80 zł BMW 645i cabrio - BRĄZOWY METALIC WELLY - 90 zł BMW E46 COMPACT - CZARNA PERŁA KYOSHO - 160 zł BMW Z8 - CZARNA PERŁA AUTOART - 180 zł BMW Z3 COUPE - CZARNY METALIC UT MODELS 120 zł BMW Z3 ROADSTER - CZARNY METLIC BURRAGO - 60 zł BMW Z3 ROADSTER - BŁĘKITNY METALIC - 60 zł BMW 120i - SREBRNY METALIC - 90 zł BMW E46 LIMOUSINE - SREBRNY METALIC - 100 zł BMW Z4 - CZERWONA PERŁA RICKO - 130 zł BMW E60 745i - SREBRNY METALIC WELLY - 100 zł BMW 3.0 CSI - MORSKI METALIC AUTOART - 250 zł BMW 2002 TIIL - CZARNA PERŁA AUTOART - 160 zł BMW 2002 TII - POMARAŃCZOWY AUTOART - 160 zł BMW 503 - KREMOW0-BRAZOWY REVELL - 110 zł BMW 503 CABRIO - BŁĘKITNY METALIC REVELL - 110 zł BMW ISETTA - REVELL - 110 zł BMW 502 MAISTO - 50 ZŁ Wszystkie modele są nowe albo w idealnym stanie, do większości posiadam pudełka. Zdjęcia mogę przesłać na maila. Podrawiam!
-
Jak chodzi E34 520i na gazie? Sekwencja czy normalny?
Skoro już mowa o instalce stag 300, to muszę sie podzielić swoimi spostrzezeniami, zamontowałem ją jakiś miesiąc temu do 520i vanos i jest bardzo zadowolony. Wcześniej na benzynie za 100 zł przejeżdżałem jakieś 230 km przy naprawde spokojnej jeździe głownie na trasie. Teraz mam butle, do której wchodzi 49 l gazu i robię na tym 420 km przy dużo bardziej dynamicznej jeździę ( trasa 120-170 ), po mieście też pomykam z wigorem ;) Jeśli chodzi o negatywne odczucia, to napewno mniej równa praca na jałowym biegu, przy ruszaniu wydaje mi się, że trzba dodać więcej gazu, jeśli chodzi o dynamikę to jest minimalny spadek, ale mało odczuwalny.
-
2.0 24V sekwencja & 2.5TDS... CO WYBRAC???????
Mam oba modele, o których mówisz i osobiście polecam tds, ale jeśli mówisz o tds za 9 tyś, to kup 2.0, bo 200 tyś przebiegu, to raczej cud, jak padnie Ci pompa, to min. 2 tyś nie Twoje, rozrząd 1,5 tyś, wtryski też swoje potrafią kosztować, itd. Pali wg. mnie naprawde malutko jak na swoją pojemność, o ile oczywiście potrafi się z niego odpowiednio korzystać, dźwięk jak na diesla również ma ładny... Jeśli tds to tylko sprawdzony, takie jest moje zdanie, bo sam kupiłem 5 lat temu tds z przebiegiem " 180 000 ", a jak się później okazało miał min 2 x większy. Osiągi obu są podobne, choć wydaje mi się, że tds jest bardziej elastyczny. pzdr :)
-
Olej do tds
Sorry Grafi i dzięki za uświadomienie :)
-
Olej do tds
WSZYSTKO ZALEŻY OD STANU SILNIKA, JA DO SWOJEGO ROZŁUPAŃCA ;) LEJE OD 5 LAT MOBIL 10W40 I NIE NARZEKAM.
-
spalanie 525tds???
MNIE UDAŁO SIĘ ZROBIĆ W TYM ROKU 730 KM ZA 170 ZŁ, TJ. JAKIEŚ 45 L ON, A W ZASADZIE MOGĘ POWIEDZIEĆ , ŻE NIE JEST W DOBREJ KONDYCJI, BO RAZ MA KOPA, RAZ NIE, TRZEPIE NIM NA WOLNYCH OBROTACH ;) ITP. JAZDA NA TRASIE Z PRĘDKOŚCIĄ 90-130 DAJE SPALANIE W GRANICACH 6 L . DLA PORÓWNANIA TOURINGIEM 2.0 VANOS PRZY PODOBNEJ JEŹDZIE PRZEJECHAŁEM 490 KM ZA 200 ZŁ...
-
MONTAŻ SEKWENCJI W E34 520i vanos
DZIĘKI ZA ODP. NIEZBYT SIĘ ZNAM NA MECHANICE, TROCHE CZYTAŁEM O TEJ INSTALACJI NA FORUM I MOJE KOLEJNE PYTANIE BRZMI, CZY WARTO PODPOWIEDZIEĆ GAZOWNIKOWI NP. JAKIE WTRYSKI ZASTOSOWAĆ, CZY RACZEJ NIE WTRĄCAĆ MU SIĘ DO ROBOTY, SKORO PODOBNO SIĘ SPECJALIZUJE W TYM...?
-
MONTAŻ SEKWENCJI W E34 520i vanos
WITAM. POSTANOWIŁEM ZAMONTOWAĆ INSTALACJE SEKWENCYJNĄ, WYBRAŁEM ( PO PORADACH INNEGO UŻTYKOWNIKA BMW ) ZAKŁAD http://www.aes.bytom.pl , ZADZWONIŁEM I ZAPROPONOWANO MI INSTALACJE STAG 300 I KOSZT TO 3500 ZŁ. ZAKŁAD PODOBNO SPECJALIZUJE SIĘ W MOTAŻU GAZU DO BMW, JEŚLI KTOŚ MOŻE MI COŚ DORADZIĆ, TO BĘDĘ WDZIĘCZNY!
-
520i Vanos dusi się i szarpie na zimnym!
WITAM, TYDZIEŃ TEMU KUPIŁEM E34 520I VANOS I ZAUWAZYŁEM, ŻE RANO JAK JEST ZIMNY, TO PRZY DODANIU GAZU JAKBY SIE DUSI I SZARPIE PRZEZ KRÓTKI OKRES, BO JUŻ PO 1/2 MINUTY WSZYSTKO WRACA DO NORMY. CZYM TO MOŻE BYĆ SPOWODOWANE?
-
Modele samochodów BMW - MINIATURY BMW
MAM KILKA MODELI, KTÓRE SĄ MI ZBĘDNE, JEŚLI KTOŚ JEST CHĘTNY, TO MOGĘ ODSPRZEDAĆ :) OTO MODELE, KTÓRYMI DYSPONUJE ( WSZYSTKIE SKALA 1:18): BMW E66 760iL - GRANATOWY METALIC KYOSHO BMW X5 - STALOWY METALIC KYOSHO BMW X5 - ZŁOTY METALIC WELLY BMW E46 M3 GTR - STALOWY METALICKYOSHO BMW 645i cabrio - BRĄZOWY METALIC WELLY BMW E46 COMPACT - CZARNA PERŁA KYOSHO BMW Z8 - CZARNA PERŁA AUTOART BMW Z3 COUPE - CZARNY METALIC UT MODELS BMW Z3 ROADSTER - CZARNY METLIC BURRAGO BMW Z3 ROADSTER - BŁĘKITNY METALIC BMW 120i - SREBRNY METALIC BMW E46 LIMOUSINE - SREBRNY METALIC BMW Z4 - CZERWONA PERŁA RICKO BMW E60 745i - SREBRNY METALIC WELLY BMW 3.0 CSI - MORSKI METALIC AUTOART BMW 2002 TIIL - CZARNA PERŁA AUTOART BMW 2002 TII - POMARAŃCZOWY AUTOART BMW 503 - KREMOW0-BRAZOWY REVELL BMW 503 CABRIO - BŁĘKITNY METALIC REVELL BMW ISETTA - REVELL
-
CHCE KUPIC E34 520I TOURING 94', CO SPRAWDZIC, ZEBY...
LINKA NIESTETY NIE MAM, CO DO STANU ZEWNĘTRZNEGO, TO SPRAWDZĘ WSZYSTKO CO MOGĘ, GŁOWNIE CHODZI MI O SPRAWY TECHNICZNE, NIGDY NIE MIAŁEM OKAZJI JEŹDZIĆ BMW W BENZYNIE I NIE WIEM, JAK POWINNO CHODZIĆ, CHODZI MI RÓWNIEŻ O SPRAWY PAPIERKOWE, BO AUTO JAK PISAŁEM JEST Z ZAGRANICY, A JA NIEZBYT SIĘ ORIENTUJĘ, JAKIE PAPIERY POWINIEN SPRZEDAJĄCY PRZEDSTAWIĆ, JAKIE SAM POWINIENEM MIEĆ ITD... Z GÓRY DZIĘKI ZA INFO!
-
CHCE KUPIC E34 520I TOURING 94', CO SPRAWDZIC, ZEBY...
WITAM, ZAMIERZAM KUPIC E34 520i Touring z 94 roku na szerokim grilu, jade po niego ponad 500 km, samochód ma przejechane podobno 180 tys km., ze zdjęć można powiedzieć, że jak z fabryki, w środku skóra jak nowa, drewno, na zewnatrz igła, szyberdachy, klima, eletryka itd. Auto jest sprowadzone z zagranicy, nigdy nie kupowałem auta z zagranicy, więc proszę o porady, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o papiery i w szczególności o stan techniczny. Od 5 lat jeżdzę e34 525 tds 92', ale w niezbyt dobrym stanie i nie mam pojęcia jak dobrze zdiagnozować dobre BMW. Będę bardzo wdzięczny za porady, a jeśli ktoś jest z Inowrocławia o zna się na BMW, to proszę o kontakt. Podrawiam!
-
Sprzedam... Kupie...
WITAM! SPRZEDAJĘ SWOJĄ KOLEKCJĘ BMW W SKALI 1:18, PONIŻEJ PODAJĘ MODELE, MOŻE KTOŚ ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE: BMW 2002 TURBO 73' SILVER - AUTOART BMW 2002 TII L 74' BLACK - AUTOART BMW 2002 TI ORANGE - AUTOART BMW M 635 CSI ROYALBLUE - AUTOART BMW E30 M3 SPORT EVOLUTION BLACK - AUTOART BMW 3.0 CSI BLUE - AUTOART BMW 730i E32 SILVER - MINICHAMPS BMW 323i E21 ALPINWHITE - AUTOART BMW 503 55' - REVELL BMW 503 CABRIO 55' - REVELL BMW ISETTA 250 55' - REVELL BMW LS LUXUS WHITE 59' - SIGNATURE MODELS BMW 502 CABRIO 55' - MAISTO BMW X5 GOLD - WELLY BMW X5 GREY - KYOSHO BMW 760Li E66 BLUE METALIC- KYOSHO BMW 745i E65 SILVER - WELLY BMW 645 Ci CABRIO E63 - WELLY BMW E46 M3 GTR SILVER- KYOSHO BMW E46 325i COMPAKT - KYOSHO BMW E46 328i LIMOUSINE SILVER - WELLY BMW Z8 M POWER BLACK - KYOSHO BMW Z3 ROADSTER M POWER BLACK - BURRAGO BMW Z3 COUPE M POWER BLACK - UT MODELS BMW Z3 ROADSTER M POWER BLUE - BURRAGO BMW Z4 CABRIO RED - RICKO BMW 120i SILVER - WELLY W RAZIE PYTAŃ, PROSZĘ O KONTAKT NA GG.