Treść opublikowana przez Radek540V8
-
Znowu te fałszywe komunikaty ???
Te zkłócenia powoduje el regulacja świateł wypnij wtyczki od silniczków i wszystko wróci do normy kiedyś siedziałem zeby to naprawic ale nie dało rady ew zostaje wymiana na nowe :D
-
Opadła klapka od wlewu paliwa...HELP
Wymienic uchwyt na nowy koszt ok 40zł :D
-
Czy takie felgi beda pasowaly do 735??
Jeżeli rozstaw będzie 5*120 to dęda pasowały na 100%
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Musisz sprawdzic jeszcze jedną rzecz,zacisnij węża odprowadzającego paliwo do baku zaraz przy listwie wtrysków bo może padł regulator cisnienia paliwa pompa będzie pokazywała ze ma 3,5 bara a ten regulator nie bedzie trzymał takiego cisnienia i sa takie obiawy.Robiłem cos takiego ostatnio koledze w M60 jezdził po serwisach i nikt nie wpadł zeby to sprawdzić.
-
Nie wskazują mi wskaźniki od obrotów i zużycia paliwa
Prawdopodobnie padły ci zegary.
-
316 10/1995 compact nie odpala!
Masz na bank EWS to jest immobilajzer BMW jak sie wysypał to nie jest wesoło wrazie co pisz na PW to postaram ci sie pomóc.
-
amortyzatory przednie - wymiana
A gdzie tam są częsci gumowe?Bo robiłem już tyle razy i nie spotkałem sie tam z czesciami gumowymi Chodzi mi o kolumne. Olej obojętnie jaki.
-
528 vs 540 Prosze o opinie
Jezdzi naprawde niezle ale do 540 to nie ma co porównywać bo 540 to jest rakieta :D
-
Amortyzatory czy warto ??
Całe kolumny występują tylko jak ktoś ma zawieszenie M-Technic a w normalnym wkłady co do amorków BILSTEIN to zgodze sie ze 600zł to kosztują zwykłe B4 a to co jest na aukcji to taki jeden nowy to koszt ok 600zł za szt :D
-
amortyzatory przednie - wymiana
Robi sie tak w 100% nawet ze względu na to że jak się wkłada wkład to zostaje zawsze delikatny luz w kolumnie i olej go eliminuje.
-
Dragania( chyba z napedu)) przy przyspieszaniu
Mogłeś skrzywic wał jak miałeś pękniętą podpore dałeś jej ognia i go delikatnie przekrzywiło ja stawiam na wał.
-
BMW E32 740 vs. AUDI V8 4.2
Ja bym proponował 740 ze względu na to ze konstrukcja silnika jest z 92 i nie jest to taki unikat jak Audi V8 częsci dostępne i w normalnych cenach no i jeszcze jeden powód ja na silniku BMW V8 przejechałem 730tkm i bez napraw tzn jakiś głównych wymieniłem jedną sonde lambda,pompe wody,membrame przewietrzania komory korbowej no i podstawowe części eksploatacyjne są to auta nie do zajechania jak sie onie dba. :D
-
Czarny trójkącik na tylnej półce - co to jest ?
To go wyreguluj :mad2:
-
Przygasanie podczas jazdy na luzie
Stary gdzie ty w V8 masz aparat zapłonowy przeczyść silnik krokowy i wszystko wróci do normy :D
-
pzy gwaltownym dodaniu gazu stuka bmw 540 E34 Automat
Sprzęgło gumowe wału i poduszki pod skrzynią ew wczesniej skrzywił się delikatnie wał lub zostało to zle zrobione i strzeliła znowu podpora.
-
W 750iLa nie pali mi jeden z cylindrów.....HELP
Ja bym sprawdził cisnienie na tym cylindrze miałem coś takiego 318is i by tłok wytopiony przyczyna tego może być zła świeca , paliwo o zadużej liczbie oktanowej które podczas spalania powoduje przeskok iskry jak piorun i wli w tłok i co sie z tym wiąrze to wypala sie tłok.
-
Padła cała tablica wskaźników
Trzeba wgrac program do czipa od tego auta i wszystko będzie ok bo prawdopodobnie masz wgrane inne dane i dlatego są takie wariacje :D
-
Czujnik obrotow skrzyni automatycznej - skad to wziasc ?
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HA01&mospid=47379&btnr=24_0664&hg=24&fg=15&SID=91705baafaea37cff701b6c8c00926ab To jest nr 12 i występują dwa.
-
da rade kupic 540 e39 z 96 do 35 tys, skora, tempomat??
Spokojnie można sprowadzic w tej cenie 540 e39 naprawde ładną wiem bo troche aut sprowadzam i wszystko jest do sprawdzenia czy bezwypadkowa jak ma ks serwisową to czy jest autentyczny przebieg itp i spokojnie zmiescisz sie w cenie do 35000zł z arejestrowaniem auta. :D
-
adaptry do glosnikow gdzie kupic??
Najszybciej dostaniesz w MEDIA.
-
Problem z pracą silnika
Przepływka lub sonda lambda bez podpięcia sie kompem nic nie powiem.
-
Skrzypiące drzwi...
Kup specjalny silikonowy srodek do uszczelek posmaruj i przestanie piszczec.
-
Dlaczego te przewody są tak poskrecane na tym rysunku ?
To jest tak zwana chłodnica oleju do wspomagania :D
- Co to za okablowanie
-
to chyba pompa
Daj zasilanie na bezpiecznik nr 18 i zobacz czy paliwo dochodzi. :D