Treść opublikowana przez Paneq89
-
Instalacja Sterownika centralnego zamka !
Witam otóż mam w swojej Bimie centralny zamek niestety z kluczyka , wiem że istnieje możliwość założenia na pilot tego zamka , i teraz proszę o pomoc -gdzie znajduje się moduł sterowania centralnym zamkiem w e36 w sedanie 1991 rok , -czy mam sterowanie "plusem" czy " minusem " Oraz czy któryś z poniższych sterowników będzie do mnie pasował czyli zamknie mi też bagażnik i wlew paliwa ?? http://moto.allegro.pl/item328733044_uniwersalny_sterownik_najnowszy_piloty_scyzoryk.html http://moto.allegro.pl/item328733106_sterowanie_c_zamkiem_najnowszy_pilot_scyzoryk.html http://moto.allegro.pl/item327463168_uniwersalny_sterownik_migacze_klapa_piloty_metal.html Z góry dzięki za wszystkie odp :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item329858510_bmw_535i_w_manualu_pelne_wyposazenie_hak.html Jakaś chyba edycja dla domatorów :D Proszę a to co :D
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ale najlepsze jest dalej :D " nie była katowana. Jest autem ktore wymaga ostrej jazdy. " :D :lol: :lol: Chyba ze w tym katowaniu chodzi o kierowce z przyciemnionymi szybami :lol:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:lol: http://moto.allegro.pl/item331085270_bmw_520i_stan_idealny_.html Opis mnie po prostu rozwalił :cool2:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Hmm..... Dziwne bo u mnie jak magiel był padnięty to kierownica odbijała normalnie , mnie się wydaje że bardziej masz z przodu poduszki amorów do wymiany niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę :P
-
Kierownica Czy Będzie Pasować ??
Witam otóż w swoim BMW mam następującą kierownicę http://moto.allegro.pl/item329986168_bmw_3_e36_e_36_kierownica_oryginal.html Powiem szczerze nie podoba mi się ona :duh: Mam pytanie czy pasowałaby mi taka http://moto.allegro.pl/item329566952_kierownica_bmw_e36_e_36_e_36_foto.html Lub taka http://moto.allegro.pl/item332439453_kierownica_airbag_bmw_e36.html Oczywiście nie chodzi tutaj o działanie poduszki tylko o to czy da się ją zamontować i czy będzie działał klakson :worried: I Jeszcze jedno czy będzie mi pasował schowek ten poliftowy bo mam ten sprzed ale już jest w nienajlepszym stanie i można by go wymienić :mad2: Taki mam http://moto.allegro.pl/item326244654_schowek_bmw_e36_sedan_coupe.html Ten nowszy http://moto.allegro.pl/item333124528_schowek_kompletny_bmw_e36_sedan_coupe_nowy_model_.html Z Góry dzięki za wszystkie odpowiedżi :cool2:
-
CD e36 na kompie :)bo przecież ktos tamten tema zablokował:(
O lol dawno się tak nie uśmiałem :lol: :clap:
-
316 fakty imity
Panowie spokojnie :P Każdy z nas ma BMW i to jest najważniejsze nie ma się co spierać , każdy ma takie na jakiego stać/ jakie lubi :dance: Poza tym " jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził " :D
-
Poprzednicy waszych BMW..
A ja mam prawko od niecałego roku :P I od tego czasu miałem Fiat Punto 1.1 SX 1995r - Tylko Miesiąc ale w rodzinie było 3 lata nie dołożone ani złotówki auto z pewną przeszłością sprzedało się bez problemu igiełka :) BMW e36 318i 1991r - Moje pierwsze BMW trochę już kasy wrzuciłem ale nie lubię jak coś nie działa i nie wyznaje zasady " jeżdżę dopóki auto ciągnie do przodu " :twisted2: Oprócz tego jeździłem - Opel Vectra (Trumniak) 1.8i 1997r - Fajnie się nią jeździ tymbardziej że ma tam jakieś sportowe zawieszenie i ma o wiele większy wypas od mojego heh :P Auto taty - Renault Clio 1.2 2007r. - Nowe auto to stan techniczny i wizualny wiadomy , ale osobiście nie lubię nim jeździć wysoko się siedzi itd i malutki :P ale dla mamy w sam raz , najoszczędniejsze auto hehe :clap:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
550 złociszy :P
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Nom więc tak :P odebrałem autko od " mojego " mechanika po regeneracji i jest super :P auto już się tak nie wozi nie skacze da się nad nim bez problemu zapanować :D Mechanik powiedział że miałem w środku jakieś łożysko wywalone czy coś takiego nom i uszczelnienia oczywiście do bani :P ale wszystko jest zrobione i jest super :D Odzyskałem radość z jazdy :) Teraz można przystąpić do zakupu opon letnich hehe :cool2: Pozdrawiam :dance:
-
Ręce opadają :-( Strzela, znika wode, nierówno pracuje
Mój wujek też mial tavrie :D jak bylem mlodszy to dal mi sie przejechac ( jeszcze nie mialem prawka hehe ale cii :P ) ogolnie auto jakby z innej epoki :D manualne ssanie i w ogole w srodku halas jak w czolgu i rdzy wiecej niz blachy nom ale sluzyla dzielnie chyba 6 lat :norty: tak kiedys to byly czasy ... :clap: PS. Trzymam kciuki za ciebie bo widze ze masz sporo roboty ale jezeli sie zaprzesz to na pewno sie wszystko zrobi :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A tutaj ktoś bezczelnie sprzedaje furę z remontem silnika :duh: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4680333 I co jest napisane dalej :jawdrop: Nom brak słów po prostu jak ktoś się nie zna to mu współczuje i natknie się od razu na dzień dobry na remont :mad2:
-
amortyzatory
Różnią się trzpieniem na górze i mocowaniem stabilizatora masz długi a w nowszym zawieszeniu jest krótki łącznik :P to tyle w skrócie jest też inny stabilizator :P http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=72132 tu masz nawet temat niedawno ktoś przerabiał i sie nie udało :( nie wygląda to optymistycznie :P
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Dobra na jutro jestem umówiony na regeneracje magla :twisted2: po tym zabiegu czyli sroda najpozniej w czwartek powiem co i jak :dance: a moze komus to pomoze :P
-
czym sie roznia amorki sprzed 92 rok a po 92 ??
Hmmm nom to mnie kolego zmartwiłeś bo sam sie miałem we wakacje zabrać za taka przeróbkę , czyli kupiłeś amory , stabilizator , poduszki amorow , łączniki i dalej nic ?? :( nie trybi ?? http://moto.allegro.pl/item329259899_stabilizator_przod_bmw_3_e36_inne_czesci.html A widzisz na końcu drążków jest jeszcze jakaś część nie wiem jak to nazwać nakładka ?? Masz także coś takiego u siebie ??
-
Bicie kierownicy
To w takim razie co kolega proponuje ?? Kupić używkę ?? Nie wiadomo na co się trafi ?? Nowa to koszt chyba 1500zł. Poza tym na regeneracje dają 12 miesięcy gwarancji więc na co to jest ?? I skoro regeneracja jest taka zła to czemu tyle ludzi ją robi ?? :doh: Mnie już się pomysły skończyły :doh:
-
Bicie kierownicy
Witam kolegę z miasta :cool2: niestety muszę cię zmartwić ale masz prawdopodobnie to samo co ja czyli magiel do regeneracji :mad2: Ja w przyszłym tygodniu będę prawdopodobnie dawał do regeneracji bo w tym nie miałem czasu więc w razie czego się pochwalę co i jak :cool2:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Sprawdzilem dzisiaj jazde moim BMW i doszedlem do takich wnioskow , jak droga jest prosta gladka bez dziur to auto prowadzi sie super :dance: natomiast wystarcza male koleiny i juz zaczyna tanczyc , jade po gladkej 140 i wiecej i nic sie nie dzieje zaczna sie male dziurki i przy 80 juz sie nie da zapanowac :mad2: Panowie czy dzieki temu mozna stwierdzic ze to magiel ?? Bo nie chce znowu wywalac kasy w bloto jak to moze byc cos innego tymbardziej ze juz tyle sie nawymienialem ( patrz 1 moj post w tym temacie ) Wszelkie sugestie mile widziane , nawet najbardziej szalone pomysly :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Kolejny rarytas pt. Jak w cenie e32 mieć e65 ?? :mrgreen: http://moto.allegro.pl/item318428700_bmw_735_e32_e65_style.html :dance:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Tutaj kolejna " piękność " e 30 http://moto.allegro.pl/item320166168_e30_325i_cabrio_hartge_szpera_200km.html Gdzie to auto ma nerki w ogóle :mad2: Jak można zepsuć tak piękne auto jak e30 :cry2:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Jeszcze jedno może takie głupie pytanie czy jak przekładnia jest do regeneracji to może z niej cieknąć ?? Bo regeneracja polega z tego co się orientuję na wymianie uszczelek jeśli nie to ktoś mnie poprawi :modlitwa: . Więc może cieknąć ?? :modlitwa: Tylko proszę się nie śmiać w razie czego bo akurat w tym temacie jestem zielony :dance:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Opony mam zimowe Michelin Alpin Pilot 195 na 65 rozmiar 15 na alumfelgach , opony są nowe więc je wykluczam , ale jak jade powoli u siebie na podworku przed kostką mam drogę usypaną kamykami i ogolnie jak puszcze kierownice to ona tak delikatnie "skacze" raz w lewo raz w prawo takie delikatne ruchy :jawdrop: Może to będzie jakas podpowiedz bo juz naprawde mam szkoda wywalania kasy w bloto a to nic nie pomaga :cry2:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
A może być to też wina wspomagania ?? Znalazłem coś takiego http://moto.allegro.pl/item319504346_przekladnia_kierownicza_maglownica_bmw_3_e36.html Z mojej okolicy i wychodzi 210 za same materiały jeśli dobrze przeczytałem czy to nie za drogo czy to tyle ma kosztowac ?? I ponawiam pytanie czy da się odłączyć na chwilę wspomaganie ?? Będę wdzięczny za wszystkie odp :clap:
-
Panowie nie mam siły po prostu to jakiś kosmos :(
Dzięki za szybką odpowiedź :cool2: Chodzi o maglownice czy to coś innego ?? I jaki może być orientacyjny koszt ?? Bo w tym miesiącu :mad2: to dosłownie finansowo to leże :doh: dzięki właśnie mojemu czarnemu maleństwu hehe :mrgreen: