Treść opublikowana przez saku82pl
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
No uparł się. Ja bym serio zalał bak najpierw przynajmniej za te 150-200 zl paliwem i zobaczył co się wtedy dzieje.
-
e36 gwint
Najlepiej przejrzyj ten dział: http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?p=269791&sid=47143367b97085e8281202f2d52912d1#269791 http://www.bmw-syndykat.pl/viewtopic.php?t=5627&highlight=street Ciężkie pytanie bo różnie to może być. Jako że są to tanie gwinty to generalnie można powiedzieć, że nie ma różnicy co kupisz. Ale (osobiście doświadczyłem tego) nawet w tym samym produkcie zdarzały się zmiany w serii produkowanego przedmiotu, i tak, ten sam gwint ze starej serii, miał np. bardziej miękki tył i o większej regulacji max. - min., a po zmianie serii produkcji, tył stawał się twardszy, a regulacja wysokości, została skrócona o 2-3 cm. Generalnie, co już wczoraj było w innym temacie omawiane, przyjeło się mówić że TAT ma mniejszą regulację i jest twardszy, a np. FK jest bardziej miękki ale zejdzie niżej. Czy to są wciąż aktualne informacje nie wiem. O mts'ie nic nie wiem. Poczytaj trochę wątki z linków, które podałem, tam kolesie są na bierząco mniej więcej.
-
e36 lampy tył przyciemnienie
Niż lexuso lepiej, ale i tak słabo. Ja polecam zostać przy pomarańczkach, tym bardziej, jeżeli przód też pomarańczowy.
-
Jakie zawieszenie e36 325
Mi czy koledze m4r0s? Nie wiem czy mogę się wypowiadać, bo autem robię jakieś 2000 km rocznie. Ale jak dotąd u mnie nie ma problemów. Zakładałem w maju 2011. Natomiast czytałem, że przy max. zglebionym przodzie, bodajże właśnie amroki w FK szybko padają - zaczynają ciec. Ale podkreślam, że tak się dzieje przy max. skręconym gwincie (tak czytałem). Najlepiej przestudiuj www.bmw-syndykat.pl, dział techniczny.
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
No wiem. Przepraszam. Ale z tym pływakiem mówiłem na serio. ;)
-
Jakie zawieszenie e36 325
Hmm. Jeśli naprawdę mocno chce chłopak zejść z tyłem to FK nie polecam. Max to 5cm względem sprężyn m-technikowych. U mnie akurat to styka ale jestem lekko zawiedziony że tak mało można skręcić. To co widać na zdjęciu w moim podpisie to jest max, nawet nakrętkę kontrującą usunąłem żeby zejść te 2-3 mm niżej. Przód natomiast można o asfalt oprzeć. Tak nisko TAT nie zjedzie. Jeśli autko serio tylko na weekendy to polecam jak kolega wyżej taniego gwinta. Zawsze możesz sobie dobrać wysokość do aktualnego "widzimisię", bądź pod konkretne koło albo warunki drogowe :)
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
Może pływak w baku szwankuje? A może zalej raz do końca skali to przynajmniej jeden problem będziesz mieć z głowy. Pozdrawiam ;)
-
E36 328i Coupe Black Betty
No to będzie grubo. Kolega zrobił kiedyś z 2,8 ok 240 KM. Na trójeczce, na asfalcie dało radę jeszcze gumę palić :)
-
E36 328i Coupe Black Betty
Twoja furka, twoje felgi :D mam nadzieję, że nie dojdzie do tej transkacji :) hehe, nie że źle ci życzę, po prostu wydaje mi się że za rok byś szukał nowych felg :) a no i powodzonka z tym kolektorem, widzę że coś się ciągnie z nim za bardzo ;)
-
E36 328i Coupe Black Betty
buuuu, brzydkie!! nie przemawiają do mnie absolutnie.
-
czy to naprawde z e36??
na pewno nie od e36
-
e36 compact przeciekający open air
a co to takiego? mi się kojarzy z pewnym festiwalem w gdyni :lol:
-
318 alufelgi
"wyśle" mi te alu to ci je "pomaluje" za friko ;)
-
po raz 1 witamy wszystkich E36,320i cabrio i gutaperka
nie czy a czym?? chodzi mi o wnętrze.
-
E36 328i Coupe Black Betty
Hehe, dobra wymówka, żeby ciągle coś modzić ;) No to masz dość łatwo z tym kolektorem. Będziesz zadowolony po zmianach :)
-
E36 328i Coupe Black Betty
Dolot od m50b25 już przerabiałeś czy kupiłeś przerobiony? Co do gazu to się zgodzę. Jeśli auto tylko na wypady w ciepłe weekendy to można na benzynce, jeśli do codziennej jazdy to gaz jest dobrą alternatywą dla mniej zamożnych.
-
po raz 1 witamy wszystkich E36,320i cabrio i gutaperka
Też bym tak to auto widział ;) Felgi przynajmniej byś zmienił, reszta, jeśli podoba się komuś seria, jest ładna. Szczególnie ciekawe i rzadko spotykane wnętrze. A pro po wnętrza, czym pstrykane? :)
-
e36 założenie Obc
No te, które musisz podłaczyć do zegarów. Także na pewno je podłączyłeś.
-
e36 założenie Obc
wg mnie nie, ja nie podłączałem u siebie żadnego modułu, a jedynie 3 dodatkowe kable (+ 2 od zasilania) a wszystko działa, oprócz funkcji code bodajże
-
318i podświetlanie komory silnika
A podświetlenie komory silnika nie było w serii?
-
witam moja bunia ledwo chodzi
OK. Ok. Zmienie ten podpis na mniejszy :D sorki za kłopoty i szczęśliwego nowego roku wszystkim :cool2:
-
witam moja bunia ledwo chodzi
Uuu, to pojechałeś sobie po mnie w ostatni dzień roku :D Dawaj śmiało dalej, przyjmę wszystko na klatę.
-
318is jakie sprężyny obniżające polecacie?
Sprężyny obniżające są progresywne. Czyli im bardziej złożone/ściśnięte, tym bardziej twarde/sztywne. Np. żeby ścisnąć seryjną sprężyne np. o 1cm załóżmy że potrzeba nacisku 100kg, o 2 cm potrzeba 200kg, o 3cm, 300kg itd. To samo ale z progresywną wyglądałoby mniej więcej tak, 1cm - 100kg, 2cm - 200kg, 3cm - 400kg. Nie są to rzeczywiste wartości, a jedynie takie żeby zobrazować jak jaka jest różnica między serią a sprężyną progresywną.
-
witam moja bunia ledwo chodzi
Koleś nie rób syfu tylko naucz się używać szukajki albo zmień forum na bardziej tolerancyjne. Autko, którym jeździsz ma już ładnych paręnaście lat i uwierz, że każdy częściej pojawiający się problem, był tu już omawiany. I to nie raz! A ten problem właśnie do takich należy.
-
318is jakie sprężyny obniżające polecacie?
To chyba pierwsze twoje autko sądzę po tym co piszesz co? Generalnie patrząc na foto to tył już masz leciutko zglebiony, a przód to chyba w serii tak wysoko nie wisi :shock: Masz 4 czy 6 garów pod maską? Bo to wygląda jakby ktoś wsadził springi od 4rech garów do 6ciu. Oznaczenie 40/60 mówi o ile zostanie obniżony przód i tył auta w stosunku do serii. A o ile obniżyć auto to już sam musisz zadecydować. Generalnie jakiekolwiek kupisz springi, nawet te z max. obniżeniem, to i tak spokojnie da się tym po polskich drogach jeździć. No i do takiej koziny jak masz z przodu spokojnie właśnie maksymalnie krótkich sprężyn bym szukał na twoim miejscu. Tył można dać jeszcze z 20-40 mm niżej. Zależy jak mocno przód pójdzie w dół, bo chyba raczej chciałbyś utrzymać osie w poziomie, ewentualnie lekki klin dać. Jacy wszyscy? Pewnie tacy, którzy nigdy na niższych springach nie jeździli, bo kto inny mógłby takie głupoty pier...! :D