Treść opublikowana przez janekpol
-
Telefon w X5 e 53
Witam. Mam pytanie co do tel. Wiem ze zaraz znajda sie zyczliwi ktorzy napisza "to juz bylo" " dobrze poszukaj" itd. Szukalem i nic nie znalazlem. Od nie dawna jestem posiadaczem bmw x5 2003r 3.0i. Wiem ze mam funkcje tel. guzik na kierownicy, napis phone na wyswietlaczu i guzik w podlokietniku. W podlokietniku jest cos takiego jakby przystawka do tel i jest napisane dla siemens s55. Czy ten zestaw ktory posiadam w aucie bedzie dzialal tylko po zamontowaniu siemensa w tej przystawce? Czy jest jakas szansa by dzialal on z innym tel? Czy jest jakas mozliwosc polaczenia tego zestawu z innym tel? Pozdrawiam.
-
ZASWIECIL SIE AIR BAG
Mam problem podczas przechodzenia z przedniego siedzenia na tylnie i z powrotem zapalila mi sie kontrolka AIR BAGU. Co sie stalo? jest jakas mozliwosc zgaszenia jej?
-
Cisnienie w kolach!!! Pomocy!!!
Istnieje mozliwosc zgaszenia tego komunikatu bez zalozenia tych czujnikow? Takie czujiki mozna dokupic?
-
Cisnienie w kolach!!! Pomocy!!!
Witam. Kupilem bmw 730d e 65 2005r. Po zmianie kół na zimowe pojawil sie komunikat na kompie ze jest za małe cisnienie w kołach i moge max. jechac 80 km/h. Co jest grane? Słyszałem ze w kołach sa jakies czujniki. Ale jak kupilem bmw to mialem rozwalone dwie alu felgi. Dokupilem takowe felgi na gieldzie i zalozylem opony i wtedy tez swiecil mi sie taki komp. Ale jezdzilem do aso na serwis i chyba oni musieli mi to jakos zgasic. Nie przypominam sobie zeby felgi kupione przezemnie na giełdzie miały jakies czujniki, raczej napewo nie mialy i nie sadze zeby w moim miescie w szarej zwyklej wulkanizacij wstawili mi takie czujiki i nic za to nie wzieli boi zaplacilem jak za zwykla wymiane opon. Teraz mam zimowki oryginalne od e 65 i napis sie swieci. Co mam robic????? Pozdrawiam.
-
Przepływomierz w BMW 320i, M-52, VIN: AN10277
Ja mam w e 46 tez silnik m52 2.0 i jest tam siemens. Wiem bo kupowalem nowy.
-
PROSZE O OPINIE - E46 318
Nie zdazylo sie jeszcze zeby moja 320 spalila wiecej jak 10l po miescie, zaznaczem ze jezdze bardzo spokojnie. W trasie do 140 mieszcze sie w 9l. Jezeli bede 320 jezdzil do odciny to paliwo idzie na maxa. Zmierzam do tego ze jak bym jezdzil z 318 po miescie takimi samymi predkosciami to mysle ze 320 spali mniej.
-
PROSZE O OPINIE - E46 318
Tak, to m43. Jest to wersja "po liftingu", czyli pojemnosc wzrosla z 1,8 do 1,9, ale oznaczenie zostalo to samo. Wersja o mocy 136-140 km rozni sie szesnastozaworowa glowica, u ciebie tylko osiem zaworow. Co do silnika - na pewno nie jest to sportowiec, ale z drugiej strony zawalidroga tez nie bedziesz. Problem moze pojawic sie przy pelnym obciazeniu, wtedy brakuje mu troszke pary. Autko na pewno bedzie za to mniej palilo niz 320. Tak, takie autko bedzie mniej palilo w trasie przy predkosci 90 km/h. Jest to maly silnik, ktory musi byc caly czas wkrecony na obroty a buda jest dosc ciezka dlatego silnik bedzie caly czas obciazony i bedzie zarl paliwko a 6 cylindrowki sobie jada spokojnie. Jezeli bedziemy jezdzili do odciny to wtedy zeczywiscie spali mniej
-
Jakie klocki hamulcowe
Myslalem o plynie do wspomagania dlatego pisalem ATF. Klocki to ATE!!!!!!!
-
Jakie klocki hamulcowe
Tylko ATF!!!!!!!!!! Moze inne sa tez dobre ale ATF sa sprawdzone i sa rewelacyjne. Skoro mamy cos dobrego to po co szukac i eksperymetowac z czyms innym?
-
Kierownica ciężko chodzi i nie odbija.
Przekladnie sie regeneruje. Moja zatarla sie przez gumy ktore sie uszkodzily i syf lecial do przekladni. Mechanik rozebral, wyczyscil delikatnie papierkiem sciernym i skrecil ale juz nie co slabiej i kierownica zaczela wracac ale pojawil sie wtedy delikatny luz na przekladni. A potem sprzedalem auto.
-
PROSZE O OPINIE - E46 318
Witam. Z tym silnikiem bedziesz sie toczyl po drodze. Ja mam 2.0 i jest to min. do tej budy, zaluje ze nie kupilem 2.8.A jezeli chodzi o spalanie to slyszalem ze te silniki potrafia spalic wiecej niz sinliki r6. Ja mam r6 2.0, za 100 zl robie po miescie 270 km przy delikatnej jezdzie. W trasie do 130km/h potrafie sie zmiescic nawet w 9l. Pozdrawiam
-
Kierownica ciężko chodzi i nie odbija.
Masz zatarta przekladie kierownicza, mailem to samo.
-
Ściemniacz :) - gdzie jest?
Mialem e 36 z 91 i nie bylo tam sciemiacza a auto mialo skore, klime, el. szyby i SZYBERDACH NA KORBKE!!!!!!
-
ringi z czego one sa zrobione
Witam. Moze ktos wie gdzie mozna kupic ringi, ktore beda widoczne w dzien? Pozdrawiam.
-
Dziwny czujnik w kształcie glosnika wisi kolo silnika co to?
Witam. Jest to dokladnie czujnik temperatury, ktory sluzy do podgrzewania spryskiwaczy lusterek. Pozdrawiam.
-
przekładnia kierownica po regulacji - ciężko
Za mocno dokreciles srube
-
centralny zamyka za 2 razem
Witam. Najlepiej sprawdz dokladnie wszystkie drzwi i klape takze tzn. sprawdz czy kabelki nie sa poprzecierane jak wychodz z drzwi. Pozdrawiam.
-
Jak podłączyc wentylator klimatyzacji ???
Witam. W e 36 mialem wentylator od klimy z dwoma pinami i zaraz po zalaczeniu klimy wentylator wlaczal sie odrazu na maxa. A w e 46 mam wentylator z 3 pinami i predkosc wentyalatora zalezy od nastawionej temp. Pozdrawiam.
-
centralny niedziała
Sprawdz kazdy bezpiecznik dokladnie. Ja mailem to samo i tez sprawdzalem bezpieczniki i wydawalo mi sie ze sa dobre, dopiero jak pojechalem do elektryka on zaczal sprawdzac po swojemu to znalzl przepalony i po robocie. Kosztowalo mnie to 20 zl. Pozdrawiam.
-
730 M60 nie do wiary, sama się zapaliła!!!!
Jezeli sie pali auto nigdy nie podnosimy maski!!!!!!!!!!!! Delikatnie ja uchulamy i powoli uzywamy gasnice i tak cyklicznie. Jezeli otworzymy maske na maxa to baj baj.
-
czujnik temperatury zewnetrznej
Witam. W jaki sposob zlokalizowac przerwe w obwodzie czujnika, poniewaz mi tez wskazuje plus 50? Pozdrawiam.
-
gdzie znajduje sie kontrolka od zapiecia pasow?
Wydaje mi sie ze ta kontrolka to nie jest kontrolka od zpinania pasow tylko od sprawnosci tych napinaczy pasow ktore sie odpalaja podczas kolizji.
-
cena remontu silnika TDS
Witam. Ja za rozebranie silnika konkretnie dolu i wymiane walu wraz z panewkami raz zaplacilwm 5000 a drugim razem 2300 oczywiscie wszystko z czesciami. Co mechanik to inna cena. Pozdrawiam
-
Rozmiar łożyska tylnego koła
Musisz jechac na warsztat. Pozdrawiam,
-
525TDS- HELP!! stukanie / nie pali jak postoji pare godzin /
Witam . Najprawdopodobniej cofa Ci sie paliwo, zaworek na pompie nie trzyma. Mialem tak samo i wstawilem zaworek za 29 zl i wszystko wrocilo do normy. Chyba, ze wolisz naprawic pompe. Pozdrawiam,