Treść opublikowana przez matekBMW
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Spawanie ćwiary do starego auta :lol: :lol: :lol: Dawno takiej bzdury nie przeczytałem. 4 tyś to chyba w stodole i na zmienikach z kartonu po meblach z Ikei. Używana maska - 500zł + Lakierowanie = 1000zł Nowa Lampa Xenon - 1000zł Błotnik - 400 + lakierowanie 400 = 800zł Spawanie + lakierowanie zderzaka - 600-700zł Grill - 150zł Poducha + kierownica - 700zł Ćwiartka + Spawanie - 700zł Inne kwiatki. 8-10k lekko to wyjdzie
-
BMW 320d White Pearl Sport
szpara z prawej strony jest mniejsza, niż z lewej
-
Wymiana rozrządu czy cały silnik???
Przy takim przebiegu pękł łańcuch? :shock: Moim zdaniem tylko wymiana silnika, poszukałbym jeszcze innego warsztatu (najlepiej bmw)
-
BMW 320d White Pearl Sport
ładna, lampy led i będzie perełka PS: Co sie dzieje z maską?
-
Ratunku!!! Mrugają kierunkowskazy i halogeny
Możesz to sam zrobić lub u kogoś, poszukaj kodowanie aut z usa, bimmer coś tam.. To nie problem.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
To lać ten 5W30 czy 0W30? Sezon zimowy
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
I przez takich ludzi jak Ty, normalny klient, który słyszy "auto z USA", go nie kupi. Dziękuje Ci typie bardzo, że tak wyrabiasz opinie autom ze stanów. Moim zdaniem: Ściągaj ze szrot do siebie na podwórko i tam jeździj. I nie wkręcaj kity klientom, bo sprowadzenie tego szrotu pewnie kosztowało więcej niż cała licytacja z prowizją dla domu aukcyjnego. :nienie:
-
uszkodzona maska po kolizji o hak. Co z tym zrobić?
Wazzupa nie ogladales? :D
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Bez urazy chłopie, ale co Tobą kierowało, by kupić ten samochód? Te auto będzie w naprawie kosztować 10.000 polskich cebulionów. W życiu bym tego auta nie kupił, to jest mina. Chyba, że masz taki fetysz do trupów. Na twoim miejscu, bym się obawiał kary za sprowadzenie złomu do europy.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Mi w zaprzyjaznionym serwisie BMW zaproponowali 5W30 zamiast tego 0W30, bo w polsce mamy zimne klimaty i będzie to lepsze rozwiazanie auto kupilem w usa miami, moze,
-
F10 550i X-drive M-pakiet
Fotek brak, Olej bierze? Fajne auto :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie byłbym taki pewien : M550d zazdroszczę fajne auto :) Szkoda ze w USA nie ma :D
-
SKRZYPENIE W TYLENJ OSI
Wahacz, zamennik zapewne.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Branaba pokaż ten egzemplarz. Wydaje się fajna opcja. Nie myslales o 550i?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Kiedy swap? :lol:
-
BMW F30 318i - wymiany serwisowe
BMW i wymiana oleju w skrzyni :norty: BMW nie zaleca wymiany, musisz szukać osobno. Wiadomo rozrząd 180-220 tys km jak w każdym aucie :lol:
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Yes, galeria pod sprzedaż trochę. Nie ma sensu jej modować teraz bo zaraz bede miał inne auto :) Ale troche czasu potrwa za nim M4 zrobię na tip top. 335i zostaje na serii do czasu sprzedania, jak się nie sprzeda to porobię ją na pewno. Jak bys potrzebował sesji fotograficznej to pisz :mrgreen:
-
Spotkania śląskie
Kolega Grucha się stara, a tu tak malutko przyjechało :| Gdyby moja okolica to bym wpadł, ale akurat nie dało rady. Trzeba wylot zrobić na poznań/wrocław tak mi się wydaje :)
-
M4 LCi by tymsoon
To trzeba kupić dwie M4 i na zmianę latać :mrgreen:
-
Pierwsze BMW e82 vs e92 vs e60
Za te kwotę to bym szukał 330Ci w dobrym stanie w manuale, ale zapewne buda nie będzie odpowiadać przed sąsiadami :roll:
-
Pierwsze BMW e82 vs e92 vs e60
wszystkie to syfy za te pieniadze
-
E92 335i vs E60 550i Co wybrać
335i lepszy wybór jeśli chcesz poszalec, można pomodować do 400hp, a w e60 wiecej kosztow wiecej paliwa
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Dzięk! Być może będzie to w planach. LCI lampy ładne, zawsze chciałem takie dodać. Myslalem nad cyfrowymi zegarami, ale chyba odpuszczę :D
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
Powiedziałem, że chce taki sam jaki oryginalnie jest. Odpowiedzieli mi, ze mają lakiery BMW. Lyavik Wroclaw Lakiernictwo. Polecam jakość i wykonanie dla mnie bardzo dobra. Dzięki Z pewnością to zrobię :D Tak jak koledzy w poprzednich tematach.
-
SPRZEDANE! 335i F30 * M-SPORT * M437 * CZARNA * 380PS
http://91.121.209.140/l1.jpg Nowa lampa, bo była uszkodzona ta z prawej