Treść opublikowana przez matekBMW
-
W CEPIKu można już sprawdzać historie pojazdów z Niemiec
matekBMW odpowiedział(a) na Fempter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem: Przeciez tego typu strony to mają baze danych, ale AUT z USA ich program napisany przez hindusa pobiera obrazki z aukcji coparta z vinem i wrzuca do swojej bazy. Copart się ostatnio zdenerował i wszystkie viny są zakryte, można obejrzeć po zarejestrowaniu konta :) A klientów robią w bambuku podając oczywiste przypadki przekrętów jako by to ich system wykrył. Mojemu znajomemu pewien "sprawdzający autem przed zakupem" próbował zniszczyć komis. Przebieg podany na tego typu raportach 257 tys km, a w ogloszeniu mial wpisane 256 tys km i robili mu o to afere.
-
e92 WBAWD11090PV86088
matekBMW odpowiedział(a) na moka1116 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpadaczka
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
F10 3.0 benzyna chip i będzie Pan zadowolony, w tym budżecie to wersja z USA.
-
Jaki silnik do e90?
Znam sprzedawce. :) Odradzam zakupu.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Tak, ale do 50 tys zł w i dokładanym m pakiecie i koniecznie w klekocie. Ciekawe jak taki przestępca/patus się czuje gdy widzia typa 70kg waga startupowca w nowym BMW M5. Albo informatyka z zakolami xD nieźle tam piecze kakao
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Diesla bierz, zoba recencje
-
BMW 4 Concept
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :duh: :mad2: :cry2: :oops: :cry: :roll: :( :? :evil:
-
F30 318d M-pakiet Estoril blue
zmien sobie jeszcze te wajche od biegów :) i będzie pikobel
-
Wymiana tarcz USA na EUROPE [335i]
Dokładnie. NIE KUPUJCIE = SZKODA KASY. Obrzydliwe. Lepiej se wydrukować na zwykłej kartce A4 i przykleić na wskaźniki. Będą ładniejsze 200 procent. Oddam komuś moje za 50zl. NOWE nawet tego nie zakładam.
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Hehe Gościu Ci napisał, że wszystko działa i jest sprawne hehe :mrgreen: On niech se powołuje co chce. Starszy Cię zapewne lub zniechęca. Cwaniak skasował ogłoszenie, ale jest ono zapisane w archiwum google + otomoto posiada pewnie pełną wersję. Ty powołaj rzeczoznawce z PZM https://www.pzm.pl/rzeczoznawcy. Są wiarygodni dla sądu. Zadzwoń tam + prawnik i działaj.
-
Opony wielosezonowe - ktoś jeździ na takich?
Całe USA. Tam F30 miało na start wielosezonowe pakowane na fele
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Dam Ci linka do ogłoszenia z archiwizacji google. Druknij se i idź na policje, adwokata. Pracuję w W11 :mrgreen:
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Mam dla Ciebie info.. Wyposażenie: "Wszystko działa, jest sprawne." Napisał w ogłoszeniu :mrgreen: Masz juz dowody. :8)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
330d za 60 koła? KUP I PŁACZ
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
To wiadome, że policja itp. Warto działać. Tylko czy w dobie wirusa nie będzie to spowolnione. Dopytał bym o czas archiwizacji tych ogloszen.
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Właśnie nie pamiętam, a nie mogę znaleźć tego ogłoszenia. Miało taki adres: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-f20-ID6CQHuw.html#9aa8eb5be7 To jest ten za 34 500 i tak słabo zasłoniete blachy szmatką? Auto jest dostępne dalej, musisz napisać do otomoto o wgląd w historie tej aukcji. Napisz do otomoto: https://pomoc.otomoto.pl/hc/pl/articles/206176528-OTOMOTO-udzielamy-wsparcia Chętnie pewnie Ci pomogą :)
-
G21 320D RWD M Pakiet Szary Dravit
Gratulacje. Ładny bandzior
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Pamiętasz czy ogłosznie miało wpisane "Bezwypadkowe"? To, że on skasował ogłoszenie nie oznacza że go nie ma. :)
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Łykaj wszystko co ci powiedzą. "sędziną" :mrgreen: :duh: "Sędziną" czyli jest żoną sędziego? No nieźle. Czyli facet świadomie jest z kobietą, która jest z facetem, który jest sędzią? :D ... Z pewnej informacji wiem, że takie środowiska nie wiążą się z patusami oszustami. Typowe polskie myślenie "Dałaś się oszukać to twoja wina". Moim zdaniem twoim obowiązkiem jest załatwić ten temat. Prawnik nie będzie taki drogi. Wymiar sprawiedliwości zna takie przypadki i będzie za tobą. Sprawę masz wygraną.
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
ale z typa frajer, leć do sądu i ostro go. Podaj nam link do jego sklepu na otomoto. Auto zostawisz sobie i co potem? Jak podasz te informacje o aucie to nikt tego nie kupi. Dwa. Jak ktoś kupi i się o tym jeszcze nie dowie to ciebie czeka kryminał. No zostałaś oszukana. Gdybyś je kupiła za 40-50% wartości jakoś tak to spoko xD ale zapłaciłaś pewnie za pełny wartościowy produkt. Najlepiej udaj się do kancelarii i oni Ci już tam wszystko powiedzą. Gościu raczej bedzie "obsrany" jak dostanie list od kancelarii, potem prokuratura i tak dalej. NIE ODPUSZCZAJ :)
-
F30 320i - Kilka (chyba) problemów. Proszę poradźcie coś.
Norma. W e klasie 2018 mam to samo :) W f30 także. Z tym sie pogódź.
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Ten tekścik jest gówno wart, także nic nie może być ponad prawem. Jeśli sprzedał ci złoma to czeka go albo zwrot kasy albo kryminał, sądy prokuratura takich przeszczepów szybciutko załatwiają.
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
Czerwony + Czarny = Sztosik. Miałem F30 z czerwonym środkiem i tylko takie chce ;)
-
Ocena uszkodzeń, czy warto naprawiać?
Szpachla to nic złego, ale jak pęka i jest jej nadmiar to znaczy patologię nic więcej. Zarzucić nam foty i link do ogłoszenia. Jak ma stacje i serwis to tym bardziej wie co sprzedaje. Kity wkręca. Rozumiem, że masz dużą navi, która nie działa? :roll:
-
F30 LCI 330i M Sport Black Sapphire Metallic
Jakie ZDJĘCIE WOW :shock: :twisted: