Treść opublikowana przez matekBMW
-
Doposażenie kamery cofania F30
Myslalem ze plug and play czy jakos tak.. No nic. Chcialem swojej kobiecie zainstalowac ten moduł. :|
-
Doposażenie kamery cofania F30
Sory za odkop. Czy trzeba posiadać czujniki parkowania przód/tył? Moje auto nie ma żadnego czujnika ;) takie wyjechało z fabryki
-
BMW E92 335xi Zwoleń WBAWC71070E061340
matekBMW odpowiedział(a) na Vantablack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe E46 M3 za 80-120k to mit. Za te kase bym kupil 335i z usa z lekkim obtarciem i przebiegiem polowe nizzszym
-
Skutki zimowej opony 255?
Tak, zostało 4mm. W sumie są jeszcze okej. Jak myslicie?
-
Mercedes E Klasa W213 WDD2130051A273533
matekBMW odpowiedział(a) na matekBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże coś polecisz jakieś ogłoszenia? babie merol sie podoba.. auto w leasing potem wykup
-
Mercedes E Klasa W213 WDD2130051A273533
matekBMW opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam serdecznie, Wiem, że to forum BMW więc jeśli mój temat jest nieodpowiedni to proszę o skasowanie. Dużo for dyskusyjnych mercedes nie ma.. Numer VIN: WDD2130051A273533 Link do ogłoszenia: Co myślicie o tym egzemplarzu? Czy ktoś z was posiadał E klase? Wart uwagi? Interesuje mnie wartość tego pojazdu po 3 latach. Auto będzie służyło jako oszczędne i tak dalej. Na codzien bede miał M4 i 335i, potrzebny mi pacjent na duże kilometry.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
na lajcie mozesz lac, oleje sa mieszalne
-
Rysa na dekorze Hexagon w M pakecie
Przerabiałem temat kolego. Poszukaj używek w dobrym stanie na allegro lub podjedź do kogoś kto handluje i se obejrzyj. Czasami od aut demonstracyjnych i nówka. Szkoda kasy na nową bo ryskę i tak złapiesz. Jak nie Ty to ktoś inny Ci zrobi.
-
Skutki zimowej opony 255?
No dlatego właśnie kupujesz 255. Lataj jeździj. Będzie ok. Lepiej to niż kupować nowe felgi.
-
Skutki zimowej opony 255?
Z włączoną trakcją wpadniesz prosto do rowu... Ale nie ma tragedii. Jest ok. BMW zaleca 225 na tył w zimie, ale nie wiem czy przez to, żeby zarobić więcej czy serio. Moim zdaniem serio. Kupuj 225 na tył, 255 są za szerokie i nie mają gwiazdki bmw. Jak masz możliwość i masz przede wszystkim felgę pod 225 to nie ma co się zastanawiać.
-
Skutki zimowej opony 255?
Poleciały do pieca
-
Skutki zimowej opony 255?
Opona tył rozmiar 255, widać że bardziej zużyta niż 225. Nie powinienem używać 225 z tyłu? Wiem, że BMW zaleca 225 ale moja felga jest dostosowana tylko na 255. Czy takie zużycie opony 255 jest normalne, nada się jeszcze na sezon? Obydwie obony 255 wyglądają podobnie. Widać, że opona zużyta jest bardziej z jednej strony. Na śmietnik z nimi i kupować nowe? http://i.epvpimg.com/aLCDfab.jpg http://i.epvpimg.com/coKDfab.jpg Przód opona: http://i.epvpimg.com/p5Ejeab.jpg
-
G20 340i vs M4 M3
Matko boska, diabeł :D
-
m340i - testy, wrażenia
Nie wiem czy nie kupić tego auta w USA bo RWD czy EU XDRIVE. :?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
I to jest BMW i to mi sięm podoba. Idealne auto w touringu ;) Bardziej podoba mi się niż Sedan
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Też czytałem, że problemy pojawiają się po wymianie oleju. To nie dotyczylo starych aut typu E46?
-
Wstawienie poszycia cena
pamietaj żeby kleić ;) a nie spawać.
-
Dynamic xenon Usa a europa
Jeszcze za poprzednią informacje się nie rozliczyłeś :mrgreen: Najlepiej zadzwoń do kodera, który robił takie auta i będziesz miał pewność (najlepiej do dwóch lub trzech)
-
Dynamic xenon Usa a europa
Najlepiej wymienić komplet lamp na europejskie lub kupić drugą lampe usa z modułem. Po diagramie te lampy nie będą do siebie pasować i będziesz miał problemy przy kodowaniu. Ja bym wymienił komplet na UE, jeśli budżetowo to lepiej szukaj lampy usa xenon adaptacyjnej. Z tego co wiem to lampy usa mają inny zakres lumenów, co przekłada się na brak sprysków. Trzecia opcja to wymiana odbłyśników, samochód może nie przejść przeglądu.
-
[Wrocław] Zmiana kół z oponami - gdzie i co polecacie?
Co polecacie we Wrocławiu na dzień dzisiejszy? Wymieniałem opony w jednym warsztacie, ale zawsze coś nie tak..
-
Dynamic xenon Usa a europa
Jak nie chcesz domysłów to płać za wiedze, elo.
-
Czy ten harman zagra lepiej? [F30]
Pytanie grzecznościowe od koleżanki. Pacjent: F30 HARMAN/KARDON oryginalny fabryczny w tym aucie. Ustawiliśmy koleżance odpowiednie parametry dźwięku i było dla mnie dobrze, max co można wyssać z tego. Koleżanka pyta się po roku czy można jeszcze bardziej podkręcić jakość dźwięku? Czy jest sens instalować inne głośniki w takim aucie z harmanem? Drugie pytanie: Są głośniki pod fotelami i na zewnątrz pierdzi próg. Jak przytrzyma go ręką to nie szumi. Pozdro!
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Przecież to jest mina. Jak można kupić auto od handlarza "podpicarza". :mad2:
-
[SZUKAM/DORADZANIE] BMW ~20k PLN - Doradźcie
Odpuść. Jeśli dla ciebie to spalanie nie jest oszczędne to szukaj czegoś innego. Kwestia budżetu i okazji. Może 1.9 TDI?
-
[SZUKAM/DORADZANIE] BMW ~20k PLN - Doradźcie
Szukaj 2.8 2.5 3.0, tylko te wersje. Wszystkie bmki palą tyle samo :mrgreen: A najlepiej 3.0. LPG jak dobrze porobione to różnicy nieodczujesz. Jak syfilis to będzie lag.