Treść opublikowana przez matekBMW
-
UWAGA NA FAŁSZYWE OFERTY SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW !!
matekBMW odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepsze, że złodzieje działają w ten sposób od dobrych kilku lat. W 2013 kupowałem 330Ci i wysłali mi oferte za 10 tys, że laweta przyleci do mnie z Berlina, jak wpłace 10 tys zł. Bo właściciel wyprowadza się do USA. xD Dlatego tak tanio.
-
BMW M4 WBS3R9C5XGK337636
matekBMW odpowiedział(a) na matekBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż ściągałem 335i z USA, konwersja prosta jak kapeć :) nawet nie trzeba lamp wymieniać, same żarówy wystarczą. I szukam BMW właśnie także z tego powodu.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Xi ma 4 naped, 328i RWD Offtop: Jak coś to sprzedam swoje 335i jak ktoś tam szuka.
-
BMW M4 WBS3R9C5XGK337636
matekBMW opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Prośbą o obiektywną ocenę egzemplarza. https://www.copart.com/lot/39686719 Dziwne ze lampy przedlift.
-
F30 340i Vaporr
M4. Szukam już egzemplarzy :) :8)
-
F30 340i Vaporr
Kiedy na wro uderzasz? :P
-
M Performance parts dla G20
Lepiej poczekać i 10k zamienić na 1k. :) Chinole nie robią takiej tandety jak się wydaje, zresztą jest wiele innych firm się tym zajmujących.
-
Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy
https://wrc.net.pl/kupil-bmw-za-143-tys-zl-ale-nie-da-sie-nim-jezdzic-serwis-nie-umie-naprawic-bmw-polska-umywa-rece Czy to czasem nie jest podobny temat. :D edit: wydaje mi sie ze nagonka jest celowa przez pewna gazete auto.. vag. :) bo ani modelu nie ma podanego ani wersji silnika ani serwisu ktory zajmowal sie naprawa :) KOMEDIA I BZDURA. Tak czuje.
-
F30 340i Vaporr
Ja bym tylko sądowo to załatwiał.
-
Bmw f10 3.0d WBA5D31070D059787
matekBMW odpowiedział(a) na ognistysmall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie :cool2: Nie dziwie się handlarzom, że tak te przebiegi skręcają xD ewidentnie na prośbę klienta.
-
Bmw f10 3.0d WBA5D31070D059787
matekBMW odpowiedział(a) na ognistysmall temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjprdl komedia gosciu jestes xD Auto normalny przebieg. 500k polata spokojnie
-
F30 340i Vaporr
Ten wydatek za nowy sterownik pokryje w razie co ubezpieczelnia?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Zarzuć tam czarnego grila
-
F30 340i Vaporr
Europejskie 2JZ :D Ten silnik jest mocarny.. Przepaść miedzy N55 tak mysle.
-
Co to ku... Jest?
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=331438 Witam. Znalazłem coś takiego na aucie na drzwiach. Drzwi były w oryginale, miałem rysę oddałem auto bezgotówkowa naprawe do BMW. http://i.epvpimg.com/J0xTfab.jpg
-
tylni reflektor f30 - wymiana zewnętrznej szybki
Wie ktoś jak zdemontować klosz? Mój klosz uległ zniszczeniu. Edit: Nie bylo tematu. Myslalem ze cos bardziej skomplikowanego... Ale dla mechanika chyba był bo wszystkie zatrzaski połamane :duh: Cale szczescie nowa lampa poszla.
-
F30 340i Vaporr
Pięknie mmm. http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/07/Its-So-Beautiful-Lady-Crying-In-The-Theater_408x408.jpg
-
Brak możliwości użycia pozycji "P" w skrzyni.
Gdzie mieszkaasz, jakie woj. To polece mechanika, który ci to ogarnie. Na pewno to nie jest ten temat w ktorym sie udzielasz. PS: Dzięki ziomeczkom z góry za te informacje o skrzyniu, mialem ten sam problem. Jak pojechalem to mechanika i mówię o tej śrubce to mieli mnie za wariata. :lol: A potem. aha ma Pan racje :roll:
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Najładniejszy wzór :) Plan się nie udał. Chciałem je odkupić :8)
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Ładna, tylko te felgi...
-
F30 330i USA
Ja Ci te auto sprzedam, zrobię sesję taką że sam je kupisz :cool2:
-
F30 330i USA
Bedziesz zegary zmieniał? Tarcze? Te paskudne
-
F30 340i Vaporr
Pisali chłopaki wyżej. Naprawa musi być w ASO. Nie może być na kosztorysie. Poczytaj se umowe lub jak kupujesz dopiero ubezpieczenie to przelicz se i wybierz dogodny dla Ciebie pakiet, moze byc na kosztorysie potem mozesz doplacic pare stowek na naprawę w autoryzowanym serwisie (aso)
-
Spotkania śląskie
Wpadajcie do Wroclawia do prawdziwego miasta M. :mrgreen:
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
Wrocław :D