Treść opublikowana przez matekBMW
-
F31 318d Dziwne wycie.
Próbowałeś przez aplikację Shazam?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
A co porównujesz? Wygląd? AR jest równie ładna, praktycznie w środku jak F30 (dużo nawiązań do BMW lub odwrotnie). Z tego co wiem lepsze materiały i spasowanie, uklad jezdny przebija ten w BMW. Więc? Oczywiście model testowy do ARQ.
-
G20 340i vs M4 M3
To jest temat o 340i/M4 czy okakanego mercedesa i sresli?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Mam wrażenie, że tym autem podniecają się tylko przedstawiciele handlowi. Kiedy jakieś normalne recenzje? :D Bo na forum to jak na razie wylewa się hipokryzja.
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
Nie dołuj chłopaka
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
Powiedz, że nalegasz na 450ps, najwyzej blok wyebe sie w kosmos.
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
wastagate turbosprezarki na elektronice musi być, twój powinien podejść. Te N55 z serii E, wydaje mi się że się nie kreciło wysoko, stąd taka opinia. Bo przeglądałem tematy. Ale te w F30 co jest powinno podejść spokojnie ponad 400 konia. Vaporr mowi ze B silnik jego jest podatny mocno na mody.. Dla
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
tc mi obiecalo powyzej 400 :D
-
BMW F31 zabezpieczenie przed kradzieżą.
oczywiscie ze jest, nawet łatwiejsze.. ale po co o tym dyskutowac non stop :P
-
BMW F31 zabezpieczenie przed kradzieżą.
kup se ac albo zostawiaj auto bez kół... Jedynie blokada skrzyni biegów, ale to szmelc jest, bo pisalem do nich o instalacje do automatu w F30.. Olali sprawę, także ich produkt to kupa i kamieni kupa... Albo guntracka czy jakos tak, ale czy nie szkoda Ci sporej kasy wywalac na F31? Kup AC na kradziez i bajabongo
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
Jak wydmuchasz 431ps to zakup m4 czy tam 340 przeloze na nowy rok ;)
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Mam 335i, wydałem 150zł na wymiane oleju.
-
BMW F30 320d Sport
Matko boska, człowieku zazdroszcze Ci konkretnie. Jeszcze na moich rejonach się bujasz. Może wspólna sesyjka :D :8) Ten hedaup rozjechał system :D
-
Spotkania śląskie
1.marko0424 2. matekBMW ................... Moze jakies lotnisko? :mrgreen:
-
Spotkania śląskie
I jak tam robimy cos? Moze lipiec?
-
Co chwile inne ciśnienie w oponach.
5,5 bara? :mrgreen:
-
Co chwile inne ciśnienie w oponach.
Podobno helem można pompować i wpływa to na obniżenie spalania.. Nie wiem ile w tym prawdy hehe.. Ostatnio we Wrocławiu było 30 stopni, dałem troszkę gazu i mialem wrażenie, że koła pływają pod asfaltem.. Zero konkretnego przyśpieszenia.. Prawie jak w zime. :lol: :lol:
-
Co chwile inne ciśnienie w oponach.
Witam. Wymieniałem runflaty zimowe na letnie (same opony, ta sama felga) ciągle ten sam warsztat. Po zresetowaniu czujników, zrobiłem trasę. Pokazało mi 2.4 bara z tyłu a z przodu 2.5. Potem zauwazylem, że tył ma 2.6, a przód 2.5 i cały czas się zmienia (bez resetowania). Teraz pokazuje 2.8 z przodu z tyłu 2.7. Moze czegos nie wiem, on się sam pompuje czy jak xD?
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Ja już jestem po zakupach Kochani. Mała stłuczka. Poduchy z F30 podejdą? :lol: PS: Zobaczcie ze szyby sie otworzyly po wypadku xD (po małej stłucce)
-
Kierownica M - zabezpieczenie i pielęgnacja
Mydlo ma wieksze ph wiec pewnie bedzie gorzej xD
-
Wyczyszczenie lakieru po Metal Polish Auto Sol
Tylko spolerowanie pomoże. :/
-
Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy
Pamiętam jak kiedyś miałem E46 i była akcja serwisowa na poduszkę. Akurat byłem w BMW Szczecin i tam zapytałem o te akcję. Odpowiedziano mi, że akcja serwisowa nie dotyczy mojego pojazdu. Po 1-2 miech miałem kolizje i auto naprawiałem w BMW Inachape Wrocław, tam zostało wykryte, że mój pojazd wymaga wymiany poduszki powietrznej, bo jest akcja serwisowa na ten pojazd. Pozdrawiam Serdecznie.
-
Benzyna 95 czy 98 ?
Tu nie chodzi o więcej mocy, tylko czas palenia się paliwa. Ja odnosze wrazenie ze na 98 pojade dłużej niż na 95. Ostatnio na 98 trasa 420km wroclaw- mielno spalilem niecałą polowe baku na 98, a na 95 w podobnym trybie znacznie wiecej xD
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
Do wypasu jeszcze musisz dorzucić pare gratów :D ale czy bd modował to już twoja sprawa :D
-
BMW F30 335ix na wypasie :)
tez jestem ciekaw, bo ten sam setting mamy ;)