Treść opublikowana przez matekBMW
-
F31 ściąga w prawo!
Nie jeden polski mechanik z tego korzysta :mrgreen:
-
F30 330e LCI M-sport
Widze, ze bardziej idziesz ku elektryce. Spoko. Jak chcesz pojezdzic dobrze na benzynie to kup dobry motor hehe. A tak po za tym. To Ci powiem, ze jak bys kupil G20 to odczucia mial bys te same i wnioski, bo tam jest ten sam silnik. Auto sie za to lepiej prowadzi. A co zamowiles z USA? Czy innego kraju
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Zapraszamy :D Szczególnie na giełdę w Koszalinie ;) Mogę wpaść jak bedzie jak cuś :P
-
F31 leci woda od strony kierowcy
Ja ci powiem co nie mówią inni: najpierw zdjac trzeba przyciski od szyby, bo jak zdejmiesz boczek to bedzie ci ciezko odpiac przewody. Nie mussisz tego robic, ale warto jak chcesz boczek calkowicie zdjac, w tym przypadku duzo klejenia nie masz wiec Ja tego uzylem
-
F31 leci woda od strony kierowcy
ja tez mialem, lepiej szybko ratować za nim ta woda zrobi tak ze powstaną bąble na lakierze i liste zdemontuj i wysusz pod listwa te wode :)
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
Jesli chodzi o deszcz to polecam protenzy :) Lepszej opony nie mialem.
-
Chiptuning F30 335xi
Kollego pytasz o podstawy. Do 400hp nic sie nie dzieje, pali tyle samo, a niektorzy mowia ze mniej. Ten silnik lubi moc. Poczytaj tematy w galerii tam masz 335i zmodowane PS: całe usa jeździ na lepszych mapach
-
Chiptuning F30 335xi
Pytasz chorego o leki? do 400hp na spokojnie. Wszyscy robią. Nowe IC wangera + downpipe. Mozesz sam go zaczipować. Na forum są ludzie i są odpowiedzi juz na ten temat. 360hp bez modyfikacji jak powyzej. 400-430hp z tym co wyzej
-
LAMPY DEPO DO ROZBITKA :]
Jest takie chinskie przyslowie. Oszczędny traci dwa razy. Ja bym kupił OEM. Masz hajs? Kup normalne lampy, nawet zwykle, albo ledy. Nie masz hajsu? To drutuj i ładuj chińczyka
-
LAMPY DEPO DO ROZBITKA :]
- 4-er który wybrać?
Wyglad wnetrza jakos w fkach mi bardziej lezy, pare maly zmian i byl by nawet lepszy. Ale to kwestia gustu.- LAMPY DEPO DO ROZBITKA :]
Kolego wrzuć normlane zdjęcia, a nie boisz się, że koledzy Cię wyśmieją. Masz zwykłe lampy. Te lampy USA zwykłe nie nadają się na polskie/europejskie drogi. Kupiłbym DEPO, ludzie je montują i jest ok używki lampy led/bixenon itp to bardzo duży koszt. Gdybym ja montował zrobił bym zamiennik. Pokrętło do regulacji w tym przypadku moze nie byc potrzebne, w bixenonach i ledach nie ma. Więc może tu jest podobne zastosowanie i bedzie autopoziomowanie? Popytaj sprzedawców. Kup coś ala ledy, żeby wyglądało na lifta. :cool2: PS: Nie musisz mieć pokrętła na regulacje, jak go nie masz. Tak jak pisalem bixenony/ledy nie mają, bo tam sie samo poziomuje. U Ciebie może będzie podobnie.- F30 340i Vaporr
Vapor. Jak bedziesz felgi sprzedawał to daj mi znać. Bo szukam czarnych felg, tylko rozsądną cenne- F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Super silniki. Bierz 340i - warto dozbierać. 330i vs 340i to całkiem różne auta- Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
obydwa mi cuchną ;) 535i to ma ale dokladany m pakiet i praktycznie nic z mpakietu ta 7 to moim zdaniem wieczny remont- 4-er który wybrać?
Rozsądną cenę za 5 lat? XD Jak nie masz hajsu to nie jest odpowiedni temat, to 428i tylko. Szwajcar? Powypadkowy tak samo jak USA i pewnie zrobiony odpowiedni podatek zakupowy na tym aucie. :)- Doświadczenia z BMW Polska - skandal!
Hehe Jak ja bym tu opisał swoje historie z BMW Polska to bym dostał ze 20 pozwów. Ale w sumie nie tylko BMW polska. Mozna powiedziec ze jestem grubo w plecy :)- Naprawa gwarancyjna - uszkodona pokrywa zaworów
Kutko i na temat. Tak. Zaproponuj. Chociaz jak wymienili wszystko na nowe to co zepsuli.. Hmm. Dali auto zastepcze? Mi kiedys w Inchape zaproponowali lakierowanie za friko progu mpakietowego. :D- SWAP 428i na coś mocnego bezawaryjnego n20b20
Jest dużo ludzi. Ale jednego uczciwego faceta znam co mi pare razy pomógł: Ściąga auta z USA, sam ma auta u siebie z USA. Więc mogę wskazać: https://www.google.pl/maps/place/Auto-serwis+Magic-Cars+Audi+%2F+Porsche+%2F+BMW/@54.3275504,16.5038396,11.75z/data=!4m8!1m2!2m1!1sbmw+serwis!3m4!1s0x0:0x9970fa6d0ff4f028!8m2!3d54.3650083!4d16.7131662 Uważaj na pośredników, którzy walą na podatkach :)- SWAP 428i na coś mocnego bezawaryjnego n20b20
Z USA? Ja chyba se ściągne te zabawke tez, narobiłeś smaka- SWAP 428i na coś mocnego bezawaryjnego n20b20
Przykra sytuacja fest. Ja bym nie popuścił. PS: BMW ma bardzo dobre silniki, V8 to jest bardziej awaryjnie niż R6. Więc nie wiem czemu narzekasz. Poleciałeś po taniości, zaufałeś szmatławcom (trudno zdarza sie). Kup se R6 N55 albo B58. B58 to prze kozacki silnik. Znajomych to sie tam nie słuchaj bo to twoja wina i tych co serwisują Ci furkę. Swapowane 428i na coś innego.. hmm kto to kupi później? Pomyśl.- SWAP 428i na coś mocnego bezawaryjnego n20b20
Coraz lepsze wątki na tym forum. Mi rozwala totalnie głowę. MONTUJ 2JZ-GTE. A tak realnie. To fakture masz chociaz na to? Zapewne batalia sądowa i z ubezpieczalnią. Kupuj silnik ten sam i sprzedaj te fure. Zapewne bedzie ciezko bo rodzynki z USA bo drobnej naprawie zalewają otomoto.- BMW F30 Napęd jedz wolno dalej,pełna moc silnika niedostępna
Dzwon do sprzedawcy niech oddaje hajs za samochod. Ten komunikat pojawia sie także przy jeżdżeniu na rezerwie. Może coś z układem paliwa? http://i.epvpimg.com/BWfEaab.jpg- F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
W tej kwocie szukałbym 2014+ 335i z USA. Była jedna na coparcie z fajnym uszkodzeniem. Albo bokiem tył, wahacz poszycie. Nigdy przód, nigdy poduchy wywalone. Dla mnie takie auta to tylko na części. Z przodem jest sporo zabawy :) Kolega kupił 440i i drobiazgi, kabelki, węże.. wyszło go sporo.- Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
535i :cool2: . Mam 335i i 3 lata jeżdżę bez awaryjnie. Co 12 tys wymieniam tylko olej, filtry itd. Także potwierdzam Na forum był kolo, co mial ponad 200 tys w 335i i tak samo tylko oleje i inne - 4-er który wybrać?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.