Treść opublikowana przez 2 fast 2 furious
-
E60 Skrzynia automat
ten watek jest lepszy niz grzybki :D :D :D
-
E60 Audio AUX iPod Touch
moga byc inne kable do najnowszych ajtaczy i ajfonow moj pierwszy ajfon nie byl widzialny na bialym kablu z zestawu ajfona dopiero jak kupilem czarny BMW to system go rozpoznal ajfon 3G byl rozpoznawalny bez problemu teraz mam 3GS i rozpoznaje ale nie laduje
-
E60 - Automat czy Manual, jakie są Wasze opinie?
to nie byle zaden drobny lifting drazka to byla rewolucja wizualna zaden samochod podobnej klasy nie ma tak dobrze wygladajacego drazka automatycznej skrzyni biegow bierz automat od pewnej mocy w dieslach manual zaczyna szarpac mam 3.0xd w automacie i nie mam uwag
-
530d puszczam gaz,auto przyspiesza
Wyjdz z samochodu, stan z przodu i zobacz czy na masce nie masz znaczka toyoty
-
Przejawy agresji
albo sami paranoicy w tym watku albo mieszkacie w jakichs chujowych dzielnicach ja raz porysowalem auto jak zrzucilem snieg z auta lopata do sniegu zostaly rysy na drzwiach i szybach i mam to w dupie bo wiem ze jak bede chcial sprzedac bunie i kupic nowsza to i tak bedzie stala kolejka a z rysa jezdzi sie dokladnie tak samo jak bez rysy
-
Pamiec w siedzeniach komfortowych
nie wiem co to moze byc u Ciebie ale u mnie w tej chwili docisk boczny wlacza sie .... w fotelu pasazera :shock: a nie kierowcy tak jak do tej pory :shock: :shock: jade do Bawarii w srode, zobaczymy jakie zrobia oczy, przez telefon sprawiali wrazenie ze pierwszy raz maja taki przypadek :D
-
Predkosc maksymalna
Bravo bravo
-
E 60 Jakie łańcuchy zimowe?
jeski ktos duzo jezdzi po gorach najlepsze sa spikes spider raz na sezon zaklada sie nakladki na sruby a potem zalozenie lancucha jest banalne tak tez jaki i zdjecie http://www.spikes-spider.pl/ mam komplet do sprzedania do e61 jesli ktos jest zainteresowany
-
[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie
spoko oko ladny tyleczek bedzie w f10 touring :roll: czyli pewnie f11
-
E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy
Irko wklej jakieś foty tego wypasu za 350k co poszedl za 30%. tluczony?
-
E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy
tia jasne naucz sie liczyc a potem pisz takie bzdury 5tka musialaby kosztowac 340k cztery lata temu zeby teraz po Twojej stracie 75% miala kosztowac 85k Przecietna cena nowej piatki to bylo max 250k cztery lata temu to po pierwsze po drugie kolego cena starszych uzywek zalezy przedwszystkim w naszym kraju od kursu ojro tak bylo, jest i bedzie. Mocne euro uzywki trzymaja cene, mocny zloty uzywki traca takze moze sobie pomarzyc o utracie wartosci 75% za trzy letnie 5ke na wypasie zwazywszy ze zlotowka wywrocila sie do euro w miedzyczasie
-
E60 spadek wartosci po wprowadzeniu nastepcy
To na pewno...Nikt nie zaplaci za e60 2007/2008 wiecej niz 120-130 nawet w full wypasie wiedzac, ze jest kolejny model z duzo lepszymi materialami, zupelnie innym designem zblizonym do nowej 7. Na to nalozy sie masowa wyprzedaz EXag'ow, MAM'ow (czyli aut po pracownikach) i wypozyczalniach. Wszystko to w ramach Premium Selection ze sporym dofinansowaniem (zapewne wiekszym przy liftingu E87 i E90). Biorac pod uwage ogromne spadki sprzedazy duzych aut w tym roku w Niemczech daje szanse zakupu taniej E60 :D Dream on Nowa F10 nie bedzie cenowa zblizona do trzyletniego e60 nawet na wypasie. Bedzie kosztowac duzo wiecej. Inna cena dla innego klienta. Spie spokojnie. Sprzedam za dwa lata i kupie f10
-
BMW Road Map Europe BUSINESS 2009-02
Czlowieniu stac Cie na fure za 200k ale pilujesz 1000zl za oryginalna plyte?
-
Kreski na obrotomierzu
tak polifcie 2008
-
Kreski na obrotomierzu
u mnie jest non stop osiem kresek olewam to
-
manual niesprzedawalny?
Chyba malo jezdziles automatem w trybie DS. W wiekszych silnikach opoznienie redukcji i wrzucania jest minimalne. I nic nie musisz wahlowac. Z ta skrzynia w zasadzie sa to dwa samochody w cenie jednego :8). Poza tym wystarczy porownac przyspieszenia zeby zobaczyc ze roznice sa nieistotne dla 95% procent uzytkownikow pomiedzy manualem i automatem w duzych silnikach. Zwlaszcza jezdzac od skrzyzowania do skrzyzowania.... Mi automat nie sprawdzil sie tylko w jednych warunkach. Nie wrzucal wyzszego biegu na gorskich serpentynach przy jezdzie pod gore na sniegu. Ale nie bede pisal ze to porazka bo akurat przez 0.01% czasu uzytkowania samochodu automat zglupial.
-
manual niesprzedawalny?
Jeśli ktoś pisze ze mu brakuje przyspieszenia czy reakcji w automacie przy 500niutkach do normalnej jazdy no to to hasło jest adekwatne do takich przypadkow.
-
manual niesprzedawalny?
Zeby ukrocic te bezsensowne wrzuty ze tiptronic to porazka, ze automat to dla kobiet albo inwalidow napisze jeszcze raz. Od silnika 3.0D i w gore samochod w manualu tak szarpie przy zmianie biegow ze w warunkach polskich gdzie jezdzi sie od wyprzedzania do wyprzedzania trzeba byc masochista zeby twierdzic ze manual jest lepszy. Przy 500nM momentu manual to moze byc lepszy do jazdy z pod swiatel albo w gonitwach na cwierc mili ale nie do normalnej jazdy w polskich warunkach w trybie przyspieszenie, hamowanie, przyspieszenie, hamowanie i tak przez kilkaset kilometrow na wiekszosci polskich drog. A jesli komus brakuje przypieszenia przy kickdownie na tiptronicu w 3.0D to coz ...na pewne aberacje lekarstwa nie ma. Jest za to haslo Not all idiots drive BMW but every BMW driver is an idiot.
-
manual niesprzedawalny?
probelem z manualem jest taki ze szarpie przy 500Nm w 3.0d. Przy tym momencie lepszy jest automat. nizej manual sie sprawdza moim zdaniem
-
problem z radiem
U mnie nacisniecie robi pauze a nacisniecie z przytrzymaniem wylacza. Mam model z Navi Profi.
-
Dolewnie oleju
3.0d 0.5l x 1 i 0.75l x 1
-
Dolewnie oleju
38,000 przebiegu dolewalem dwa razy raz przy 11,000 jak przegonilem biemdablju po niemieckich autostradach oraz wloskiej przeleczy 2300m w zimie i drugi raz przy 25,000 jak przegonilem autostrada kulczyka to normalne
-
bmw e60 2008 brak miejsca na napoje
po pierwsze naucz sie forumowac pytania w sposob jasny po drugie nie ma mozliwosci wymiany deski bez uchwytow na deske z uchwytami nie powiedzieli Ci o tym sprzedawcy w Niemczech? po trzecie BMW jak marka premium kasuje hajc za rzeczy ktore w markach nie premium sa za darmo tak jak uchwyty na napoje jesli aspirujesz musisz o tym wiedziec...
-
Paliwo do diesli - które najlepsze
Ja jesli tylko moge tankuje na Statoil. Nawet na najtanszym dizlu Statoil silnik pali malo, jest cichy i na poczatku wyskakuje mi zasieg ponad 800km. Raz zatankowalem na BP dizla ultimate i zasieg po kilkudzieisieciu kilometrach spadl mi do 650km :shock: Vpower przy moim stylu jazdy spala mi troche wiecej, osiagi takie same troche lepsza kultura placy. Orlen omijam. Lotos ma dobre paliwa a bedzie mial jeszcze lepsze ale malo stacji w rejonach gdzie sie poruszam.
-
Negocjacje przy kupnie nowego auta w salonie
:cool2: