Treść opublikowana przez dziubas
-
Chiptuning zrobiony 320d
Tylko 1.8T jak narazie woz sie robi na duuuzo kucy wiec nie obiade a wykresik dla porownania taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca9849f7f274a1d0.html :8)
-
Chiptuning zrobiony 320d
hehe s13 troszke podrasowany :twisted: wiem ze jade bokiem przed taką :wink:
-
Chiptuning zrobiony 320d
masz wiecej niutów o 100 od mojego ponad dwustu konnego nissmo :roll: ,a tu dla porównania wykres mojego dupowozu(robiony dwa dni temu) tyle ,ze benzyna 2.0 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd21d9d0cb99f420.html
-
sprawdzenie mocy silnika
Mineralna 21(okęcie) hamownia w budynku KSRmotorsport specjalizujacym sie w BMW. wiazd 50pln
-
Prosze o pomoc w wyborze samochodu
spalanie w miescie mam wg wskazan komputera 11,6 poza miastem na trasie po 320km pokazuje sie 7.5 ogolnie mul straszny w porownaniu do mego nismo musisz krecic powyzej 4000 obr wogole myslalem ze te 150kucy bedzie chodzic troche zwawiej no nic ale tak jako dupowoz moze byc w tygodniu pojade na hamownie i zobacze czy wogole jest te 150km choc powiem ze samochodzik trafil mi sie igielka z full opcją no tylko rolet brak :( aha i nie bierz zadnej zielonej butelki (o kolor chodzi)
-
Problem z płynem w chłodnicy
dokladnie na razie kontroluj,a pewnie niedlugo wyjdzie o co bangla
-
BMW 328 vs Audi A4 1.8 Turbo
SZANSE Są zawsze tylko ,ze tam wystarczy lekko dlubnąc i pozamiatane co w twoim bmw jest 10 razy kosztowniejsze w stosunku do wyników
-
e46 vs e36
HE HE jak to fajnie ,ze ja mam i szpanwagena i szybkie starocie ,którym zaskakuje lanserów w szybkim bmw :twisted: Jak masz kase bierz e-46 :cool2:
-
Ale jazda !!! Chiałbym prosić was o rady
za cztery tysie to może graty kupisz profi przerobka to koszt ok 8\10tysi,a je...nia jest przy tym ,ze ho ho, gdyby to bylo takie proste i tanie to dawno bym latal skylinem pozdrawiam i dziekuje za uwage
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
Widze ,ze bylo tak jak pisałem wczesniej :) OOOOOOO KIERWA,ale amatorka
-
Co sądzicie o gazie??
WLASNIE TEZ JESTEM CIEKAW KTO MA GAZ W E-46(sam nie mam i nie zakladam)
-
RATUNKU!!!!! 320D 136KM
powiem ,ze raczej z dupy ta regeneracja REKLAMOWAC!!!,albo wadliwy montaż turbiny
-
Kontrolka od poduszki
podgrzewają siedzenie pewnie kostka sie wypiela
-
318is vs 320i
Powiem tyle jak chcemy 1.8 to tylko 1.8t i nie bedzie to bmw,a po lekkich modach bedzie zap... ,a jak chcemy sie toczyc kulturalnie bez stresu to 2.0 ,a dokladnie 1991 bo jak sie ma turbo to 2.8 nie robi wrazenia Dziękuję za uwagę pozdrawiam
-
Pompa paliwa
Możesz
-
E-46
montowali wlasnie jade testowac mape
-
Problem z wentylatorem (nie obraca się!)
sprawdz caly dolot moze masz nieszczelnosc
-
objawy pękniętej uszczelki głowicy
Chlopie co ty wypisujesz !!! sprawdz pompe wody i wszystkie przewody na 99% padl ci przewód i zamiast pisac to jedz do jakiegos mechaniora co sie zna to na kanale zaraz wszystko znajdzie :duh:
-
318is vs 320i
a ja kupilem 320 i jestem zaebiscie zadowolony model e-46 ,6 cylindrow,cichutko,rowniutko,fajny pakiecik,kolorek super i obecnie nie zamieniłbym jej na zadne 2.5 czy 2.8 :wink: [/img]
-
nawigacja e-46
witam uzywalem opcji szukaj i nie znalazlem ma ktos lub wie gdzie mozna kupic plytke z mapą zeby pasowalo do mojej e-46?Mam nawigacje fabryczną i czy w ogóle jest sens sie w to bawic ? licze na wyrozumialosc starszych forumowiczow to moj 1 post (chyba) dziekuje za uwage pzdr.