Treść opublikowana przez wehyr
-
Nowa jedynka
Za to duży plus dla audi, dla nowego modelu s3, rs3 to fakt że w s3 ma być silnik 5cylindrowy ten sam co w nowym rs3, 340ps s3 vs 420ps w rs3... Fajny potencjał do modów
-
Nowa jedynka
A co tam w garażu oprócz prosiaka?? Jak możesz się podzielic... Zawsze były grube fury. Pozdrawiam
-
BMW G21 330E INFORMACJE, PORADY, WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
Witam. Czy ktos zna datę wprowadzenia trójki kombi w wersji e?? Czy cena będzie, jak w przypadku sedana o okolo 20k wyższa?? Ciekawe czy będzie można zamówić sportowy dyfer, czy jak w przypadku 320i nie... Dużo miejsca zabierają akumulatory? Wydaje się ciekawą alternatywą dla 330i i 340i Jezdze mało o 50% miasto więc takie auto ma sens i potencjał na 400+ps i 600+ nm a to wystarczy... O ile wyższa waga vs zwykły model?
-
Najwiekszy pasujacy IC do B47
Tyle zajmuje Ci zdjęcie zderzaka i założenie?? To kurde nieźle :mrgreen:
-
Najwiekszy pasujacy IC do B47
Polecam ic wodny wagner p&p, cena może wysoka (ic+montaz+płyn) okolice 5000-5500zł. Ale robi robotę, stabilna temperatura, nie żałuję wydatku.
-
Fjord Blue Individual
Gdzie? Gdzie?? Jak ja zamówię to też 340i ale rabat musi być >22% a ja upierdliwy jestem tak samo jak było z f30
-
Fjord Blue Individual
Gratuluję załatwienia pozytywnego sprawy :) Czyli wszystkie opcje te same?? Czy coś zmieniłeś?? Jaki motor?
-
Fjord Blue Individual
I jak, i jak??
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Taka prawda.... Ale jest juz pewien stosunek moc/waga/napęd (rwd lub x) który ciężko wykorzystać w normalnej eksploatacji... Myślę że 340i jest granica w trójce i 550i w piątce... Sam mam osiągi podobne jak seria, może ciut lepsze niż 340i i wystarcza do szybkiej jazdy, podobnie jest w f10 550i ktora trochę pojezdzilem... Kolegi m5 competition 750/900 też jeździłem i fajnie jeździć z butem od świateł do świateł ale to jyz za grubo na codzień, spalanie >20... I jednak auto dostaje po du....
-
Pierwsze BMW - konfiguracja i kupno G20 330ix
https://www.facebook.com/130657620341854/posts/3010981212309466/ Tutaj na fb Tylko ile to polata?? Sam mam z 4 cylindrów 322/485 i uważam to za nax, tylko ja tej mocy nie używam
-
Pierwsze BMW - konfiguracja i kupno G20 330ix
I ostatnio filmik w rce jsk korba poszła bokiem przy 400+ Miom zdaniem rka max 400ps później to już loteria a znany tuner ja dlubal.
-
M340i
Przejedz się Przejedz i daj znać bo auto fajne i są pół roku rok max dwa będę miał dylemat. Póki co jak jeżdżę miasto wygrywa g21 330e ale kurcze korci 340i :(
-
M340i
Dla mnie wyniki nieprawdziwe... Jak można brać prędkość z licznika??? Gdzie jest zawsze przeklamanie różne w każdym aucie... Fajny byłby pomiar z racelogic lub draggy Pozdrawiam
-
M340i
Musze się przejechać rs5.... A nie podoba się m5 competition?? Kurcze kolega ma 780/950 i wrażenia kosmos... Dużo lepiej nic rs3 550/700.... Tylko cenowo g21vss4 wyjdzie dużo taniej, dla mnie to też ważny niestety czynnik :/
-
320i F30 CHIP UKŁAD CHŁODZENIA POMPA WODY
A gdzie trzymasz auto?? Garaż czy dwór?? Przeciez dymek mały na zimnym z rana przez chwilę to chyba nawet w większości benzyn jest... Szkoda ładować więc kasę w dalszy tuning... Silnik nie jest jakos wyzylowany, tylko dbaj.. To rwd czy x??
-
320i F30 CHIP UKŁAD CHŁODZENIA POMPA WODY
Kopcenie w benzynie to ewidentnie coś nie tak... Dlatego Przy chipie warto zrobić dp+sport kat oraz zasłużyć dedykowany cooler wagner i wtedy nie na bledow... Auto się nie przegrzewa, nie puchnie i temp w dolocie ok
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Wiem wiem ale od zawsze 4 kominy to były zarezerwowane dla mki... :(
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Dokładnie 4,rury w 4 garach.... Sam mam 330i ale końcówki zostawiłem po jednej stronie....
-
M340i
Super konfig!! Tylko bym zamienił na niebieski m pakiet owy lub z individual... Ja bym zrobił box jak się boisz lub program... I będę wdzięczny za pomiar racelogic lub draggy 0-100,100-200... Sam mam dylemat na przyszły rok. I będę bardzo wdzięczny za cene na priv przed i po rabacie oraz jakie finansowanie. Wydech w miarę Oki w sport ale brakuje mg motorsport lub pokrewnych. Pozdrawiam i pozytywnie zazdroszczę. Szerokości życzę
-
Rabaty na nową serię 3 g20
330i maja w Częstochowie
-
G20 330e 2019
Czekam na g21 330e, wydaje się to być rozsądna propozycja.... Spalanie za grosze i tryb overboost... Jak porównuję 340i i w mieście pewnie 16, moja pali w mieście 15 to jednak rozsądek przemawia za pół hybryda. Tym bardziej że zmienić ic wydech soft i 400ps/620nm starczy :mrgreen:
-
M Performance parts dla G20
Chyba nie czemu?? Czyli teraz jak mam sport kat i dp mg motorsport to też nie mogę jeździec?? Kat norma euro5?? Jakos mnie to nie boli... W salonie mam normalnych ludzi jak coś się zepsuje to wkładam ori części... Z drugiej strony co ma się zepsuć w pedantycznie zadbanym aucie z olejem co 5k zmienianym?? Zresztą jsk wyżej każdy robi co chce...
-
M Performance parts dla G20
Ja wiem, kompletny w mg motorsport to 10k+ tylko że wtedy typowo zrobiony pod mody... Sport kat +dp + wywalić gpf (ewentualnie zamienić na inny), fajne sterowanie klapami bo jak chcesz to cicho lub guziczek i głośno... Każdy lubi co innego :D Ogólnie g20 fajnym pomysłem będzie g21 330e, zobaczymy :mrgreen:
-
M Performance parts dla G20
Ja uważam z perspektywy czasu że np 5k w 330i f30 to kasa Wydana w błoto, teraz zrobił wydech z klapami na pilota w mg motorsport, uważam to za lepszy wybór... Kolor jaki chcesz końcówek itd...
-
PowerKit BMW G30
Polecam. Opinie pozytywne aligator pisze mapy dla innych tunerów. Widać też po autach że robi dobra robotę.