Treść opublikowana przez Tommekz
-
xenony - kilka pytan... :)
Do xenonów są potrzebne spryskiwacze i samopoziomowanie !! Nie wiem czy wychodziły jakieś samochody bez spryskiwaczy ale wątpie w to !! A ty wogóle masz w swojej soczewkę ?? Bo jak patrze po zdjęciach to raczej nie !! Więc nie wiem kto zakłada xenony do reflektórów refleksyjnych
-
mrugające asc
Przy pisaniu tematu wybierasz model ==> [Exx] Ułatwia to poruszanie się na forum ! Pozdrawiam Tomek
-
[E??] Podgrzewanie tylnej szyby nie działa!!!!!
Skoro masz E34 to taki model wpisz w tytule tematu ! Ułatwia to przeszukiwanie forum i inni bedą mogli Ci szybciej pomóc !! Pozdrawiam Tomek
-
535 biturbo
Moment ... moment... Kolego, co mnie interesuje jakiś moment jakiegoś diesla. Moment w dieslu pochodzi z równania moc=moment x obroty, a skoro obrotów prawie nie ma, to moment musi być większy. Mam tylko 400Nm momentu, a taki diesel może mi pooglądać rurki wydechu Mnie się wydaje że to Ty poogladałbyś rurki przy 535d sprawdzałeś chociaż że masz te 400 Nm momentu i 286 KM ? Bo watpie żebyś tyle miał
-
535 biturbo
manual 540 ma 6.3 s a E60 535d ma 6.5 s
-
zwrotnica
Panowie przeniosę ten temat do działu "Audio, Alarmy, Nawigacja & Elektronika"
-
interfejs viaken?
A forum jest dla ludzi poważnych. Widać Ty się do nich nie zaliczasz, bo co post błyskasz nic nie wnoszącymi postami. Daruj sobie. Forum nie służy do tego... i oczywiscie jestem taki głupi, że robię to bez celu? Czytać trzeba umieć, napisałem - jak widać i dla Ciebie, "poważny człowieku". Wystarczyło trochę poczytać forum i sprawa viakena stałaby sie jasna. Ty też raczej z tych, co wolą mieć podstawione informacje pod nos? Rozsądna odpowiedź możliwa? i jeszcze jedno - jeśli ktoś napisze, że szukał i nie znalazł, a ja też nie widziałem to widać ma rację i nic do niego nie mam. Forum dla ludzi poważnych! Idze, idze, Ty bajoku! Ile potwornych głupot i to technicznych tu już przeczytałem - i to pisanych z pełnym przekonaniem! Panowie a zwłaszcza PawełH po pierwsze forum jest po to aby pomagać a nie pisać bez sensownych postów nic nie wnoszących do tematu , a po drugie to tylko administratorzy i moderatorzy mogą upominać , tak więc Pawle następnym razem oszczędź sobie dodawania idiotycznych komenatrzy bo poskutkuje to ostrzeżeniem
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
Kolega wrzucaj takie rzeczy do "Giełdy" a nie zaśmiecaj forum !! Skoro sprzedajesz to znaczy że się zdecydowałeś i temat można zamknąć ??
-
Końcówki Wydechu
jak dla mnie to w B12 końcówki są całkiem inne niż w e39 M5
-
Jak wyciagnac przednia lampe
przy zakładaniu postu , przy wpisywaniu tematu jest menu ono sie rozwija i tam można wybrać model samochodu , ułatwia to bardzo szukanie na forum i szybciej inny użytkownicy mogą Ci pomóc , więc następnym razem używaj tego !! pozdrawiam
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
pojawiło się następne autko http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4532053
-
KIedy zakładamy letnie oponki?
ja już w e38 zmieniłem ale na wszelki wypadek zostawiłem w e36 zimówki :twisted2: , nie wiadomo , z tą pogodą jest ostatnimi laty bardzo różnie
-
Końcówki Wydechu
Myślę że kolega DEF ( wybacz ale nie wiem jak masz na imię :mrgreen: ) ma rację , że do E38 pasują takie końcówki jak w orginalnej B12 , wiem i widziałem oryginał alpiny, miałem okazje sie przejechać i i widziałem też E38 z chromowanymi końcówkami i Alpina prezentowała się o niebo lepiej !! To takie moje zdanie oczywiście nikt nie musi sie z nim zgodzić P.S chciałbym sobie kiedyś kupić taką B12 :twisted2:
-
Życie BMW 850ci
a na jakim profilu masz te opony ??
-
Życie BMW 850ci
powiem Ci ze trudny wybór , ale ja bym sie skłaniał w kierunku tych od Mpowera a jakbyś wziął 18" to jakie oponki na to będziesz zakładał??
-
Życie BMW 850ci
no to w sumie teraz to już też nie wiem , ale jeśli masz okazje to oglądnij te Mpower , a czemu rozwarzasz tylko te dwie sztuki ??
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
najlepsze było jak już dzwoniłem przed samym spotkaniem ze już jestem na miejscu to właściciel komisu nawet nie wiedział jakiego koloru jest to auto ! Mówił że przyjedzie granatowa BMW :mad2: :duh: widocznie teraz jest odważniejszy i wrzucił więcej fotek
-
zakup Bmw e34
były montowane w 540i ale w 525 raczej nie
-
Życie BMW 850ci
myślę , że na tych 17 ( z drugiego zdjęcia ) będzie lepiej wyglądała , ale to jest tylko moje zdanie , zrobisz i tak jak chcesz , ale widziałem fotki i te 17 na ósemkach fajnie wyglądają !!
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Robert przecież to jest okazja , bo to wersja CSi a na liczniku 230 000 , a jak ją oglądałęm to miała 170 000
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
a co myślicie o tym ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4502627
-
do jakiej prędkości można rozpędzić 318 z gazem sekwencyjnym
myślę że temat już został wyczerpany więc żeby nie zaśmiecać to go zamykam
-
do jakiej prędkości można rozpędzić 318 z gazem sekwencyjnym
skoro nie dałeś odpowiedzi to po co to piszesz i zaśmiecasz forum , skoro nie masz nic do powiedzenia to nie pisz i tyle
-
Dylemat 750iA... Zastanawiam sie nad sprzedaza
Wiele napewno nie wzrośnie i napewno na tym nie zyskasz,,,ale przyjemnie będzie za kilka lat śmigać praktycznie niespotykanym już w 100%tach klasycznym luksusowym samochodem o bardzo niezwykłej lini nadwozia która zawsze będzie się wyróżniać w szarej masie pozostałych autek Pozdrawiam też tak uważam , przecież nie musisz robić wszystkiego naraz , przecież masz czas a za roczek czy dwa będziesz miał super dopieszczone autko ;d a takich jak na lekarstwo , a tak na marginesie to ja też chce 545 e39 :duh:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
a tam pod maską to nie powinno być na prawym kielichu naklejki z kolorem ??