Treść opublikowana przez kotin44
-
Niepodłączony kabel ?hamulcowy?
niestety nie jesli sam wypadl to znak ze zrobi to ponownie musisz go wkleic a wiec zdemontowac klocek Ja na takie okazje uzywam silikon do 350st.C
-
E87 116i (N45) hałas przy odpalaniu.
dobrze podejrzewasz. zrob pomiar cisnienia czy pompa osiaga cisnienie i nie zwlekaj z naprawa
-
E87 116i (N45) hałas przy odpalaniu.
Czy przez te 5-8 sekund kontrolka oleju sie swieci po odpaleniu?
-
Blokada kierownicy e87
Odpalic by sie jeszcze dalo ale nie odblokujesz kierownicy Rygiel jest mecheniczny ale jego naped elektrycznym silnikiem... Sprawdz czy do silnika dochodzi napiecie.Jesli tak to wymien silnik blokady
-
Niepodłączony kabel ?hamulcowy?
To czujnik zuzycia klockow hamulcowych Ma byc zamontowany w wewnetrznym klocku
-
Czerwona kontrolka E87
Ten system jest w kazdym aucie ktore posiada posredni system kontroli cisnienia w kolach Zgadzam sie z tym OK Dokladnie... Autor zalozyl temat i dostal odpowiedz w trzech slowach a nastepny post byl Twoj Tak i na Twoje zyczenie opisalem dlaczego Zgadza sie Cytowalem to do czego sie odnosilem... Teraz odpowiadam na kazde Twoje zdanie Dokladnie tak... Jesli malo czytelnie to opisalem to powiedz a postaram sie to zrobic jasniej... Info z racji wykonywanego zawodu
-
E87 2.0i DSC,ciśnienie w oponach i inne problemy.
Jesli chodzi o pompe to przychodzi na nia gumowy oring-zanim kolega zacznie ja montowac niech liznie go olejem... To paliwko ma wlasciwosci myjace wiec jak przemylo wtryski to lepiej rozpraszaja paliwo i lepiej sie spala... Masz jeszcze mozliwosc oddania tej pompy?
-
E87 120D 177KM 2008r lift- Xenony mrugają światłami długimi
Troszke daleko mieszkasz... Znam kogos co by Ci pomugl ale w Krakowie... Moge Ci tylko podpowiedziec zebys szukal kogos co sie zajmuje elektronika tylko ktos taki to rozwikla
-
Czerwona kontrolka E87
Dokladnie sie z tym zgadzam i nawet opisalem dlaczego ale ty piszac to zaprzeczyles temu co napisales w swoim pierwszym poscie wiec powiedz mi o co Ci chodzi bo nie nadazam... Ja tez pisze w oparciu o doswiadczrnie ...
-
sterownik świeć żarowych w N47D20A lokalizacja?
Tu jest nad rozrusznikiem po stronie kolektora wydechowego przy plycie grodziowej Dostaniesz sie od gory, jest przysloniety oslona blaszana widac go od spodu auta
-
Czerwona kontrolka E87
Dokladnie tak lecz jesli nastapi blad czujnika to wywali Check i komputer nie przesle wyliczen do innych obwodow ktore z niego korzystaja tylko zawiesi ich prace gdyby bylo innaczej przy bledzie czujnika musialo by wywalic blad cisnienia opon, kontroli trakcji , kontroli toru jazdy oraz ABS a tak sie nie dzieje choc wszystkie te systemy korzystaja wlasnie z tego czujnika
-
E87 2.0i DSC,ciśnienie w oponach i inne problemy.
Ja tez nie mieszkam w Polsce... :D Do wymiany pompy nie trzeba nie sciagac pokrywy zaworow.To nie jest skomplikowana wymiana... Co do swiatel to ich nie podniesiesz bo silniczki poszly na max do gory mozesz tylko je obnizyc Sprawdz czy dziala obnizanie-jesli tak to musisz wykrecic to z powrotem zeby ten sworzen spadl ze silniczka i swiatla swiecily znowu przed maska nastepnie podniesc jak najwyzej przod auta / kola musza byc w powietrzu /i wlaczyc zaplon oraz swiatla...Teraz silniczek sie ustawi na min. Wylacz zaplon i swiatla. Pokrecic tym pokretlem tak zeby silniczek tylko zlapal sworzen regulacyjny nastepnie opuszczasz auto i regulacja ma dzialac.
-
Czerwona kontrolka E87
Przy bledzie czujnika ABS ta kontrolka sie nie zaswieci-nie ten obwod...
-
Czerwona kontrolka E87
ubytek powietrza w kole
-
Kilka błędów i wyświetlona kontrolka silnika
Zanim to zrobisz to wykonaj jej pomiar i zobacz jaki ma kolor to duzo wyjasni
-
E87 Stan płynu chłodniczego
To nie jest akumulator-nie dolewa sie sie wody Instalacja jest faktycznie cisnieniowa ale jedynie moze Ci ufajdac wszystko pod maska jsk go wyrzuci Upusc plynu do polowy zbiorniczka- jak bedzie za malo to wyskoczy komunikat na desce rozdzielczej i dolejesz
-
DTS Problem przy wejsciu w zakręt
Pierwsze to sprawdzic cisnienie w kolach a nastepnie zgodnosc opon na osi
-
E87 Kasowanie Inspekcji (klocki tył)
Nie wiem czy to Ci pomoze... Proponuje Ci wypiac na kilka minut czujnik klockow zaby komputer to zarejestrowal... Powturzyc czynnosc ze zbiorniczkiem ale nie musisz dolewac byle by plywak opadl i komputer to widzial... I wtedy jeszcze raz skasowac... Kilka miesiecybtemu wymieniles klocki ale kilometry byly jeszcze do przejechania a gdy sie teraz skonczyly kilosy to komputer juz nie widzi ich wymiany i bedzie czekal na przetarcie czujnika dlatego pewnie nie moze wyskoczyc dystans do przejechania
-
E87 2.0i DSC,ciśnienie w oponach i inne problemy.
Mysle ze to nie jest kwestia cierpliwosci tylko trzeba trafic na odpowiednich ludzi... Nie lubie i staram sie tego nie robic ale wez pod uwage zmiane mechanika... Ja rozumiem ze fajnie jest gdy wpada w kieszen grubsza gotowka za usluge ale ja zawsze wolalem stawiac na uczciwosc i bardziej mi to poplacalo... Z jakiego jestes miasta?
-
E87 Kasowanie Inspekcji (klocki tył)
To jest puszka ze sterownikiem tzw komputerem a zbiorniczek jest po przeciwnej stronie... Zbiorniczek jest bialy a plyn hamulcowy zolty
-
E87 2.0i DSC,ciśnienie w oponach i inne problemy.
To masz pokretlo zamiast sruby... zatem pchnij lusto tak jak mowilem i pokrec pokretlem wtedy gwint bolca wskoczy na srube w silniczku To nie jest balagan... Po to jest to forum zeby sobie pomagac...
-
Brak wspomagania
Kontrola takcji dziala albo nie dziala-nie ma trybu awaryjnego Tak trakcja jak i cisnienie opon zbieraja sygnal z ABS wiec jak uwazasz ze sprawdzenie cisnien nic nie ma do rzeczy to... Co do wspomagania to pisalem zebys sciagnal pasek i pokrecil kolami pasowymi- pewnie sie rozsypala pompa... Ale widze ze nic nie sprawdziles Daj foto tych kontrolek
-
E87 Kasowanie Inspekcji (klocki tył)
Przy wymianie klockow sprawdza sie plyn hamulcowy a komputer pewnie nie zarejestrowal tej czynnosci... Wlacz zaplon , odkrec korek zbiorniczka potem zakrec i jeszcze raz przeprowadz kasowanie
-
Brak wspomagania
Wiec zacznij od napompowania kol...
-
Brak wspomagania
Jakie masz te bledy? Zrzuc pasek i zobacz czy bedzie cisza