Treść opublikowana przez temsky740
-
Bmw e60 - Active steering
Skype temsky80
-
Bmw e60 - Active steering
Nie jest fakt ze to wina samego szł. Trzeba patrzeć parametry działań . Jeśli chcesz u nas naprawic, to wtedy powiem. Sorry, ja nie zarabiam kase dla innych wymieniaczy .
-
Bmw e60 - Active steering
Stosunkowo CE99 - to niepoprawny algorytm aby od razu wymieniać szl. Chociaż jeśli patrzeć na parametry samego sterownika szl - wszystko stanie jasne od razu
-
Bmw e60 - Active steering
No jak Ty chcesz sukces jeśli masz błąd CE99 - niby zrozumiały błąd i wiadomo co trzeba zrobić
-
Silniki 550i
w zwykly 550i mozna wgrac alpina soft - bedzie jaskrawo zapierda...c
-
Chip M50d warto ?
najciekawsze jest to, że ludzie ode złego cały czas mówią "bezpieczny przyrost mocy" tylko zastanówcie się nad tymi slowami "bezpieczny przyrost mocy" ))) :duh: cyrk na kolkach. Ja czasami tez wgrywam tune, ale wole powiedziec prawde czym opowiadac takie pierd...ly ))
-
E87 kontrolki ABS chodzące wycieraczki brak prędkości
Zmiana "zaufanego mechanika" na mistrza z mózgami w głowie powinna rozwiązać problem . Radzę , bardzo pomaga !
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
Jeden samochod 320i F30 ja robilem zdalnie w Singapurze na 2.8 moze pol roku temu. Po wgraniu softa od 2.8 w 8HP - biegi zacząłi przełączać się na innych obrotach. Jedyna opcja dla Ciebie dzisiaj - wgrać soft od 2.8 i aktywować opcję "sportowa skrzynia" jesli takiej niema .
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
No z tego co mi wiadomo nie ma absolutnie zadnej... Patrzysz na to jak kierowca, a ja piszę jak jest w rzeczywistości. No to weź esys i spróbuj sflashowac jako 2.8 swoje auto 2.0 - zobaczysz calkowicie inny proponowany soft dla flashowania skrzyni.
-
Chip M50d warto ?
Rzecz w tym, że wszyscy tak mówią że wyszlo i jest wszystko dobrze. Tylko potem po sprzedaży auta drugiemu człowiekowi - właśnie u tego drugiego człowieka zaczynają się "najszczęśliwsze" chwile "radości" od tego kawałka gówna , które on kupił. Chwile "radości" w sensie zepsutych turbin, wtryskow , wypalonych tłoków w dieslu. Bądźmy rozsądni i trzeba spojrzeć rzeczywistości w oczy jak to bywa.
-
Chip M50d warto ?
Zawsze piszę prawdę tak jak jest. Wszystkie moje wnioski są pobudowane wyłącznie na rozumeniu tego, co sie dzije w tym silniku. I jak producent zrobil mapy na maksymum w maksymalnych możliwościach podzespołów silnika - dlatego on i jest M50d. Ludziom w różowych okularach mogę tylko współczuć .
-
Chip M50d warto ?
Nie warto. Fabryka ustawila w nim juz wszystko na maksa . Wszystko co więcej fabrycznych parametrow - smierc dla silnika i jego komponentow. Nie słuchaj słodkie bajki jak ona jedzie po tuningu. Tak, jedzie, co prawda nie długo))
-
F10 Problem z drzwiami
jeśli ty sam tego nie będziesz robić, to jaki sens w tych pytaniach ? oddaj auto do firmy , ktora to robi i tyle
-
Dorobienie kluczyka BMW 4 2015R
Info PW
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
na 95 moze byc detonacja
-
E90 BLOKADA ZAPŁONU BLOKADA KIEROWNICY POMOCY
Gdy programowo wyłączona ELV, to żadnych kontrolek w ogóle nie powinno pokazywać, ponieważ cas immo wie , że jej po prostu nie ma w auto !
-
Modyfikacje, tuning silnika N20 TwinPower Turbo 2.0
Niema znaczenia czy to bedzie 2,8 ori mapa, czy poprawiony flash. 2.8 i 2.0 - różne stopnie sprężania. I tak musisz wlewac 98 po chipie. Ja wgrywam ori mapy od 2,8 , tylko wtedy trzeba jeszcze skrzynie zflashowac na wersje 2.8
-
Błąd modułu RDC
weź Ista i zrób dobrą diagnostykę i wszystko stanie jasne
-
E90 BLOKADA ZAPŁONU BLOKADA KIEROWNICY POMOCY
А kto robil we Wroclawiu , jesli ne sekret ? i to dwie różne rzeczy )) Zostałeś oszukany. Ludzie nie chcą wierzyć w prawdę, ludzie wierzą w kłamstwo i płacą za to kłamstwo pieniądze. Cena prawdy droższe niż kłamstwo !!
-
Błąd modułu RDC
this fault is dedicated to webasto
-
M235i montaż downpipe - wrażenia z jazdy + Program 390 / 590
Mozna VIN na PW ?
-
Keyless-go Problem
Dobra diagnostyka powie. Statusy anten i sterownika FEM podczas naciskania przycisków "zamknuc". Gadanie no forach co moze byc - w tym niema sensu.
-
Brak kl15 po resecie ELV
koszt cas to tylko 30zl-100zl , trudno podrzucic inny i sprawdzic ?
-
M235i montaż downpipe - wrażenia z jazdy + Program 390 / 590
to jest tragedia - rano czy później dostaniesz check Jaki vin masz ? Mogę wyłączyć kontrolę tylnych sond bez grzebania w mapach !!! Powiem odrazu - drogo, bo to jest fabryczne rozwiązanie euro2 !
-
Komunikat "Akumulator rozładowany, uruchom silnik"
No wlasnie o to i chodzi ze ta wymiana nie byla porzebna , bo poprostu cos pobiera prąd i niema znaczenia jaka tam bateri - nowa czy stara. Kasa w dupe - problem istnieje dalej :arrow: