Witam Ostatnimi czasy załączają mi się regularnie kontrolki abs, ciśnienia kół, prędkościomierz nie wskazuje prędkości oraz samoczynnie działające wycieraczki. Niedawno ładowałem swoim akumulatorem inne auto przez 5-10 min w celu odpalenia znajomego. Problemy te zaczęły się dwa dni po tej akcji. Czy ta błędy te mają związek z niedawną sytuacją? Byłem u mechanika napięcie w akumulatorze prawidłowe. Jeden z czujników ABS również wymieniony. Może macie jakiś pomysł czym to może być spowodowane? W załączniku dodaje błędy oraz "choinkę" Pozdrawiam