Skocz do zawartości

temsky740

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez temsky740

  1. :duh: przez trzy posty wyżej poczytaj
  2. No widzisz jak czasem emocje wyrywaja się na zewnętrzną stronę, to i ja też czytam te bzdury i płakać mi się chce od tych wszystkich debilow reklamowanych i dyplomowanych ... tragedia i tyle
  3. frm do naprawy, pisz na PW - zrobie
  4. Wydaje mi się, że błędy powinny być w różnych rodzajach pamięci. Mogę pobawić się z auto , ale jestem na Slasku
  5. ))) :mad2: :duh: Z jakiej planety jesteś ? Gaz na M6 )) To jest chyba anekdot ))
  6. Jakie sa bledy na diagnostyce ?
  7. Brak usterek - to nie jest diagnostyka ! Skad jestesz ?
  8. pisz na PW , zrobie
  9. ibs w bagazniku odlacz )
  10. Skad jestesz ?
  11. Dach nie jest problem dla normalnego blacharza, tylko kwestia kasy i tyle. Od mojego szefa jeszcze nie takie auta wyjeżdżałi (auta ze stanow), jestem w szoku jak blacharz ze złotymi rękami może czynić cuda ! Niema tragedii !
  12. Z takimi tematami to najlepiej auto zostawić! FEM kosztuje 250zl=>, mogę kupić uzywany podrzucić inny i sprawdź ! Wtedy decydowac co robic dalej i td i tp
  13. Sam FEM - trudno, lepiej z autem
  14. Wyciągać fem wtedy i próbować sprawdzać co jest nie tak
  15. 15KM od Katowic w stronu Czestochowy A jesli wysterowac z ista - swieci czy nie ?
  16. na Slask mozesz podjechac , zobacze co tam !
  17. temsky740 odpowiedział(a) na Wafef temat w F45-46
    emulator z Ukrainy dziala w 100%
  18. Widziałem w instagram ! Huragan a nie maszyna, super!
  19. Jaka różnica ile KM jeśli fakt jest faktem
  20. http://i.piccy.info/i9/dc52947599a28fe6c4d9baba0c9271a4/1545670702/38649/1288148/F8IslPvM.pnghttp://i.piccy.info/a3/2018-12-24-16-58/i9-12860203/514x356-r/i.gif 3 - zawor ale ile tego juz bylo to zawsze pompa padala na 150tys km
  21. Zawor albo pompa raczej pompa
  22. weź laptopa podłącz do samochodu , włącz ustawienia wysokiego ciśnienia w DME (aktualne i zadane dme), zostaw na nagrywanie i jedź . Po jeździe obejrzyj film i zobaczysz co sie dzieje w listwie
  23. ))) myślę, że pompa wysokiego ciśnienia zaczyna umierać
  24. pompa kirdyk aliwerdyk , wydaje mi się, dalej będzie jeszcze gorzej

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.