Treść opublikowana przez temsky740
-
Komunikat "Akumulator rozładowany, uruchom silnik"
:duh: przez trzy posty wyżej poczytaj
-
Bmw f10 528i problem po wymianie świec
No widzisz jak czasem emocje wyrywaja się na zewnętrzną stronę, to i ja też czytam te bzdury i płakać mi się chce od tych wszystkich debilow reklamowanych i dyplomowanych ... tragedia i tyle
-
Bardzo proszę o pomoc w bmw FRM3 uszkodzony
frm do naprawy, pisz na PW - zrobie
-
Problem z alarmem f13
Wydaje mi się, że błędy powinny być w różnych rodzajach pamięci. Mogę pobawić się z auto , ale jestem na Slasku
-
gaz do M6?
))) :mad2: :duh: Z jakiej planety jesteś ? Gaz na M6 )) To jest chyba anekdot ))
-
Wymiana czy regeneracja maglownicy z Active Steering?
Jakie sa bledy na diagnostyce ?
-
Problem z alarmem f13
Brak usterek - to nie jest diagnostyka ! Skad jestesz ?
-
Kluczyk keyless go problem z dorobieniem
pisz na PW , zrobie
-
E90 problem brak komunikacji EWS- brak zapłonu.
Skad jestesz ?
-
E90 problem brak komunikacji EWS- brak zapłonu.
ibs w bagazniku odlacz )
-
BMW 535d GT - Wszystko gasnie
Skad jestesz ?
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Dach nie jest problem dla normalnego blacharza, tylko kwestia kasy i tyle. Od mojego szefa jeszcze nie takie auta wyjeżdżałi (auta ze stanow), jestem w szoku jak blacharz ze złotymi rękami może czynić cuda ! Niema tragedii !
-
BMW F34 2017 rok, FEM
Z takimi tematami to najlepiej auto zostawić! FEM kosztuje 250zl=>, mogę kupić uzywany podrzucić inny i sprawdź ! Wtedy decydowac co robic dalej i td i tp
-
BMW F34 2017 rok, FEM
Sam FEM - trudno, lepiej z autem
-
BMW F34 2017 rok, FEM
Wyciągać fem wtedy i próbować sprawdzać co jest nie tak
-
BMW F34 2017 rok, FEM
15KM od Katowic w stronu Czestochowy A jesli wysterowac z ista - swieci czy nie ?
-
BMW F34 2017 rok, FEM
na Slask mozesz podjechac , zobacze co tam !
-
Czytanie znaków
emulator z Ukrainy dziala w 100%
-
ALPINA B7L xDrive F02
Widziałem w instagram ! Huragan a nie maszyna, super!
-
E90 330i N53B30 - problem z HPFP
Jaka różnica ile KM jeśli fakt jest faktem
-
E90 330i N53B30 - problem z HPFP
http://i.piccy.info/i9/dc52947599a28fe6c4d9baba0c9271a4/1545670702/38649/1288148/F8IslPvM.pnghttp://i.piccy.info/a3/2018-12-24-16-58/i9-12860203/514x356-r/i.gif 3 - zawor ale ile tego juz bylo to zawsze pompa padala na 150tys km
-
E90 330i N53B30 - problem z HPFP
Zawor albo pompa raczej pompa
-
E90 330i N53B30 - problem z HPFP
weź laptopa podłącz do samochodu , włącz ustawienia wysokiego ciśnienia w DME (aktualne i zadane dme), zostaw na nagrywanie i jedź . Po jeździe obejrzyj film i zobaczysz co sie dzieje w listwie
-
E90 330i N53B30 - problem z HPFP
))) myślę, że pompa wysokiego ciśnienia zaczyna umierać
-
E90 330i N53B30 - problem z HPFP
pompa kirdyk aliwerdyk , wydaje mi się, dalej będzie jeszcze gorzej