Treść opublikowana przez temsky740
-
Zmiana DME N62B48 2006
tam przez obd wszystko sie robi ...
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Ebay to jest plac nowych i uzywanych czesci , czyli nic z tego nie wynika co napisales , sądzić wedlug ceny --hmmm zajęcia wątpliwe
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Ciekawe jest to, że właściciel absolutnie nie napisał jaką pompę kupił ))) - nowa lub używana, poniewaz uzywane prawie kazda taka sama zatarta ))) Po co wymieniAć czujniki , jeśli pokazuja one ,że z ciśnieniem coś jest nie tak ? Odkręć zawór na pompie i zobacz czy nie ma tam opiłek . Tam niema nic skomplikowanego - pompa w baku => pompa wysokiego cisnenia z zaworem, listwa, wtryski. Nad czym tam siedziec powiedz mi ? Klasyka polskich napraw - tragedia.
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Oddać auto na normalny porządny warsztat i przestać się zajmować gadaniem na syfach.
-
BMW F31 zabezpieczenie przed kradzieżą.
Kto ci taki debilizm powiedział ? Jak w Polsce lubią makaron wieszać na uszy dalekiego od spraw właściciela - masakra. Nigdy nie odczytasz cas4 , fem, bdc po OBD i nie dopiszez klucza po obd do tych immo.
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Nie chcesz słuchać co tu wyżej napisano. Zaproś kolejnego amatora z laptopem i wymień jeszcze polowe samochodu, może wtedy więcej szału dostaniesz i będzie git. Tragedia i tyle :duh:
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
W wielu wypadkach to nie jest wina pompy w zbiorniku . Myśle ze tak samo to dotyczy tej sytuacji i wina jest pompa wysokiego ciśnienia .
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Jak brzmi błąd ?
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Wentylator od przestawionego rozrządu tak zapier..c nie będzie . To nie jest wina . Po co tu gadac na syfie . Czekaj na interfejs
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
z takim problemem do nas przyjeżdżali swoim chodem, na diagnostyce tylko ciśnienie w listwie skacze i wentylator na maksa kręcić się
-
Nie działająca navigacja CIC e92
myślę, że można spróbować, ale najpierw diagnostyka za pomocą ista
-
E92 n53 330i se szarpie I wskakuje blad
Wygląda na to, że pompie wysokiego ciśnienia pizdeTS, albo zawor pier...oli
-
Nie działająca navigacja CIC e92
mysle ze HDD kaput
-
pacjent f10 550i CHECK
masz szczęście )) ale to chyba nie na długo
-
Enet pierwsze uruchamianie jak ??
Jeszcze trochę czasu i takie amatorzy , którzy lubią wszystko za darmo będą wbijać posty w dziale "polecane warsztaty", bo bmw group juz sie wkurwilo na te wszystkie aktualizcji map na stacjach benzynowych za kawalek chleba i td i tp w tym styliu. Bedzie jak vag/porsche - online i tyle w temacie. Bo ten rynek wlasnie juz jest balagan, w korym amatorzy psuja ceny w kazdym kierunku , przy tym nic nie rozumiejąc grając na twarzy elegancki wygląd "specjalisty", a kiedy cos uwalone to wiele jednego i tego samego tematu na wszystkich zagranicznych forach "HEEEEELP" . O czym tu gadać, jak już goście piloty do F30 za 700zl dorabiaja - chyba tacy ludzie w ogóle nie szanują siebie. Jak słodko naprawiać martwy FEM po takich idiotach. To jest myśli do przemyślenia dla tych, kto ściśle z BMW cos dziala. Lepiej poczekać na normalnego właściciela bmw , który jest w stanie zapłacić za jakość naprawy , niż słuchać idioty, który mówi ,że znalazł dwa razy taniej.
-
Bmw F30 dołożenie full Led
:duh: bywa tak, ze fem ma inne hardware ale jesli masz szczęście , to może zmiana okablowania wystarczy
-
Bmw F30 dołożenie full Led
Bez sensu podłączać z ori fem, nie zadziała
-
Zdjęcie blokady f30 2.0d 163 km
standardowa bajka od tunera
-
Silnik nie odpala - kod 043
zobacz czy wody czasem niema w sterowniku wszystkie wtryskiwacze nie mogą umrzeć na raz - paranoja jakas
-
Bmw F30 dołożenie full Led
Nie ogarniesz , bo FEM do wymiany
-
Błąd INPA 4A63 EWS Manipulation
cas1-4, fem/bdc - to juz historia, niema nad czym tam siedzieć - nie mam na myśli sprzęt , który to robi, mam na myśli zrozumienie jak zbudowane jest zabezpieczenie ews5 (czyli krypta) i struktura tego czy innego wsadu. Szpret to tylko szpret ktory bez zrozumienia jest ZERO . Mnie bardziej dziwią "specjaliści" które głośno krzyczą , że "oni mogą" - jak idzie do powaznej sprawy , to lipa totalna - siedzą zesrani, kto głośno krzyczy ten mało robi - jest takie powiedzenie. O Tobie nic nie mogę powiedzieć, się nie znamy. Każdy gryźie swój granit nauki - taka prawda. Nie jestem takim człowiekiem, którego Ty sobie narysował - nie trzeba robić zdyskredytowania. Jak ludzie są ze mną, tak i ja z nimi - zasada prosta. Pracuję z wieloma polakami i wszystko u nas dobrze, ogarniamy wiele tematow - kto jest mądry, ten uczy się na tych naszych sytuacjach. Jasne, że nie za darmo. Wiele tu myślą - mam obsesję na kase, to nie jest tak. Jest tak , ze kazdy chce praiwe zadarmo i szuka tanio, następnie takie samochody trafiają do takich specjalistów, o których pisałem wyżej. Tylko po tym przychodzi rozumienie do właścicieli, ze lepiej raz oddac kase za profesjonalne rozwiązanie niż jeździć i tracić pieniądze na debilów. Takie są realia. Rozumienie i wiedza powinni być opłacone.
-
F11 520d komunikat : "Brak Ładowania akumulatora"
myślę, że powinieneś zacząć poszukiwania w Ista. Bez sensu tu szukac wiatra w pole
-
Błąd INPA 4A63 EWS Manipulation
Absolutnie nic nie robię z siebie, już dawno zrobiłem i pokazałem tym, kto otworzył w końcu oczy. Klonowanie w takich wypadkach nic nie daje, poniewaz jest zepsuta część danych wsadu cas .
-
Błąd INPA 4A63 EWS Manipulation
a ja , po odłączeniu akumulatora, bardzo dużo robiłem napraw wsadow cas2 , gdy ktos robie synchro i wynik negatywny za kazdym razem , to jest haha i cierpią z powodu tego pierwsze е60 i е90 myślę, że masz jeszcze wszystko przed sobą
-
F11 520d komunikat : "Brak Ładowania akumulatora"
Zmień avatar, bo się boję pisać w temacie :shock: