Skocz do zawartości

ajlb

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ajlb

  1. NieKolego "ailb" - znowu kłamiesz = to ja a pierwszy znalazłem ten VDO soft dla Opla który pasował do BMW (no bo to samo). Jesteś zwykłą świnią bo prosiłeś mnie wielokrotnie abym tego nie publikował bo "nie zabierał ludziom zarobku" tym którzy zarabiają Tutaj i i a Allegro (tradycyjnie przechowuję Twoją koresondencję i moge ją pokazać)... A teraz mnie znowu zaczepiasz... Dlatego proszę Ciebie uprzejmię - zamknij mordę o mnie (przepraszam) bo się zesrasz - To ja chiałem się z Tobą pogodzić ale widzę że jakoś się nie składa... ... Znowu ja proponuję :handshake: macznik pajacu przegioles, nie umiesz wgrywac do mk3, do mk4 przeczytales inne forum i cwaniakujesz jakis ty madry juz od pol roku na tym forum...mozesz naskoczyc, jak taki madry jestes to zrob menu do e60, e61 czy do wszystkich mercedesow, audi itp. BEZ KOMENTARZA! Co Ci moge powiedziec to odbij w druga strone, jestes zalosny i tyle. Madralinski do potegi...Jakos nie widzialem na innych forach zagranicznych zeby ktos wyzywal i mowil " zamknij morde"... Brak slow.
  2. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    pewnie sie da mk3 i mk4 z j.pl na jednej plytce ale ja nie probowalem, nie bylo takiej potrzeby. Komunikaty pod zegarami nie da sie zmienic, jest to osobny modul, tak samo jak modul telewizji, bluetooth itp. Tez pewnie da sie jakos zmienic bo wszystko sie da, jak to ktos w watku wyzej napisal, ze mozna zbudowac prom kosmiczny tylko potrzeba srodkow i czasu...
  3. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    hehe, zebys sie zdziwil ale plytek jest sporo i nie jest to bujda, pobaw sie troszke to zobaczysz. W serwisie maja jedna z orginalnym softem czyli oprostu UPGRADE np v31 jesli w ogole cos takiego maja...i faktycznie na tej jednej orginalnej plytce sa wersje do wszystkich czytnikow mk2, mk3, mk4 oraz do nowych bmw (nav101, nav102 itd).
  4. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    trase liczy w zaleznosci od ilosci kilometrow czyli dluzej dla Paryza a krocej do Gdanska. Mk4 dziala szybciej znaczaco niz mk3, wybierasz miasto, ulice i w ogole sie nie czeka tylko klika sie "dalej"... Powodzenia z softem, naszczescie nie kazdy bedzie umial sam sobie wgrac, albo ryzykowac sfajczeniem czytnika, a po za tym sa rozne wersje czytnikow mk3 z roznymi kosciami i roznie czytniki sie beda zachowywac, sporko moze sie wysypac, nie mowiac juz o roznych wersjach, takze zarobic bedzie mozna nadal :) Co najwyzej pobieraja dane z innych katalogow, nawet jesli sa inne procki powstawiane to maja taki sam program, wiec jesli sie cos wysypie to pewnie bedzie to tak losowy wypadek jak przy MK4, nie mowiac o tym ze dokladnie to samo mozna napisac o MK4, tez sie moze wysypac, choc nie spotkalem sie z przypadkiem zeby dobrze nagrana plytka wysypala MK3, na forach anglojezycznych jedyne przypadki to takie kiedys ktos nagral plytke w zlym mode i zapetlil czytnik. Kupa osob pisze ze MK3 sie sypie, latwo go zniszczyc itd, tylko nikt tego nie poparl doswiadczeniem tylko haslem "bo tak slyszalem ". Poza tym kilka osob za granica tez ruszylo MK3 "z plytki" i wgrali sobie innego lektora itd i jakos nie slyszalem zeby komus cos padlo. Oczywiscie kazdy sie bawi na wlasne ryzyko, ale wedlug mnie troche przekoloryzowujesz sytuacje. piszac krotko, pobaw sie sam z wieloma czytnikami to sam zoabczysz jak jest. Pozdrawiam
  5. bo tacy sa wlasnie Polacy...
  6. nie jestes pierwszy macznik, juz wiele osob udostepnilo Polski w mk4 na tym forum...psujecie biznes, ale na szczescie nie do konca.
  7. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    trase liczy w zaleznosci od ilosci kilometrow czyli dluzej dla Paryza a krocej do Gdanska. Mk4 dziala szybciej znaczaco niz mk3, wybierasz miasto, ulice i w ogole sie nie czeka tylko klika sie "dalej"... Powodzenia z softem, naszczescie nie kazdy bedzie umial sam sobie wgrac, albo ryzykowac sfajczeniem czytnika, a po za tym sa rozne wersje czytnikow mk3 z roznymi kosciami i roznie czytniki sie beda zachowywac, sporko moze sie wysypac, nie mowiac juz o roznych wersjach, takze zarobic bedzie mozna nadal :)
  8. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    ok, ja bedziesz mial taka dla mk3, to jestem ciekaw jak taka plytke zrobiles, ze bedzie mozna sobia ja od tak wrzucic i bedzie wszystko cacy. Bo takiej plytki jak dla mk4 nie mozna zrobic. No chyba ze bedziesz pierwszy :)
  9. zgadza sie, pokrycie Polski jest tylko 51%
  10. no powiem Ci ze jest taka kategoria w POI ;] E... naprawdę? :liar: Masz "Pigalak" w Warszawie, "Mońciak" w Sopocie, ten kawałek Plant od strony Dworca Głównego w Krakowie, taki fajny wieczorowy lokal w Myślenicach, itp.itd. ...? Kurde, Koledzy z całej Polski, wpisujcie znane Wam punkty, bo jeśli to prawda co pisze "ajlb" to te Jego mapy warte są każdych pieniędzy !!! Ciekawe też jak takie POI-e się nazywają i jaką mają ikonkę... :clap: ... hehe, macznik widze ze ladnie jestes obeznany co gdzie i jak :)
  11. ... bo powinni tego zakazać ... ...one wodzą nas na pokuszenie, my rozbijamy nasze BMW (to BMW-Forum czyli musi być na temat, inaczej nas zbanują :cry2: ), a jak już dojdzie do czegoś tam to koszta takie że nasze auta musimy wystawiać w dziale "Sprzedam"... Masakra... Proponuję więc nowy Topic - "Gdzie kierowca BMW musi szczególnie uważać". Będziemy wpisywać miejsca właśnie takie niebezpieczne, szczegóły, komentarze (mile widziane fotografie)... A Kolega "ajlb" powkleja nam to jako POI-e w nawigację. :P ... no powiem Ci ze jest taka kategoria w POI ;]
  12. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    nie, tylko dla mk4, bo mk3 to inna "bajka"
  13. sprobujecie wyjac i wlozyc ponownie kabel antenowy GPS w czytniku !
  14. ajlb odpowiedział(a) na Rozdawacz temat w Nawigacja samochodowa
    wypraszam sobie! Gdzie tu naiwnosc, co Ty w ogole piszesz tutaj? Jak sfajczysz navi, to miej pretensje do samego siebie :)
  15. ajlb odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    co sadzicie o www.well-done.pl ???
  16. ajlb odpowiedział(a) na ajlb temat w E39
    mozna jeszcze kombinowac, ze jak np przez 10sekund nie bedzie sie odbieralo jednego telefonu to pozniej przekierowuje na drugi w samochodzie, z kilkoma osobami spotakalem sie ktorzy wlasnie takiego sposobu uzywaja.
  17. Widze, ze wybrales skuteczniejsza metode z rozkreceniem czytnika :) Bo z plyta do czyszczenia to mozna ... ;)
  18. jesli masz mk4 to sa 3 jezyki, jesli starszy mk3 mk2 to dwa jezyki do wyborui, jesli nie mozesz, to znaczy ze trzeba zakodowac poprawnie zegary i nawigacje.
  19. ajlb odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    z viakena mi nie zadzialalo, z audtodiaga predzej bedzie.
  20. ajlb odpowiedział(a) na Konrad Bąk temat w E39
    hmm, miales orginalne ksenony, czy zamienniki ? Ja sie zastanawiam nad zalozeniem ksenow, zastanawiam sie nad firma http://www.well-done.pl/ Maja 2x drozej niz inni, chwala sie zywotnoscia itp
  21. uzywajac navtweak nie da sie edytowac dla mk2, ma inna strukture plikow, to jak chcesz zmienic ? Jak probowales zmienic jezyk ?
  22. pomimo jak odlaczyles czytnik nawigacji, monitor nagle zgasl po pewnym czasie ?
  23. W MK3 także możliwa jest podmiana plików. Jest tylko jedno ale = soft musi być w Mode2/Form1 !!! Ponieważ v31 jest w Mode1 to wychodzi kupa, a nawet można uwalić czytnik. Dlatego uparciuszkom radzę użyć v29.1 który jest w odpowiednim formacie do MK3 (Mode2). ... Zgadza sie, tak jak macznik pisze mode2 v29, ale niestety w mk3 nie da sie tak latwo podmienic jezyka jak w mk4 i nie bedzie to dzialalo. Jest kilka rodzajow czytnikow mk3, maja rozne pamieci itp. Osobiscie odradzam zabawe jak ktos nie chce sfajczyc czytnika mk3.
  24. No to prościej (dla początkujących): W MK3 także możliwa jest podmiana plików. Jest tylko jedno ale = soft musi być w Mode2/Form1 !!! Ponieważ v31 jest w Mode1 to wychodzi kupa, a nawet można uwalić czytnik. Dlatego uparciuszkom radzę użyć v29.1 który jest w odpowiednim formacie do MK3 (Mode2). ... pomimo wypalenia w mode2 v29 nie uda sie podmienic lektora w mk3
  25. witam, ja tez nie ryzykowalem swoim sprzetem, gdyz nie mialem, tylko zakupilem caly zestaw NAVI czytnika mk3... Zmiana jezyka dla mk3 podana powyzszym sposobem jest niemozliwa. Trick z podmiana plikow, mozliwy tylko dla mk4.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.