Treść opublikowana przez ajlb
-
Polski język do nawigacji !!! Za darmo dla wszystkich ?..)))
NieKolego "ailb" - znowu kłamiesz = to ja a pierwszy znalazłem ten VDO soft dla Opla który pasował do BMW (no bo to samo). Jesteś zwykłą świnią bo prosiłeś mnie wielokrotnie abym tego nie publikował bo "nie zabierał ludziom zarobku" tym którzy zarabiają Tutaj i i a Allegro (tradycyjnie przechowuję Twoją koresondencję i moge ją pokazać)... A teraz mnie znowu zaczepiasz... Dlatego proszę Ciebie uprzejmię - zamknij mordę o mnie (przepraszam) bo się zesrasz - To ja chiałem się z Tobą pogodzić ale widzę że jakoś się nie składa... ... Znowu ja proponuję :handshake: macznik pajacu przegioles, nie umiesz wgrywac do mk3, do mk4 przeczytales inne forum i cwaniakujesz jakis ty madry juz od pol roku na tym forum...mozesz naskoczyc, jak taki madry jestes to zrob menu do e60, e61 czy do wszystkich mercedesow, audi itp. BEZ KOMENTARZA! Co Ci moge powiedziec to odbij w druga strone, jestes zalosny i tyle. Madralinski do potegi...Jakos nie widzialem na innych forach zagranicznych zeby ktos wyzywal i mowil " zamknij morde"... Brak slow.
-
SOFT v31 PL
pewnie sie da mk3 i mk4 z j.pl na jednej plytce ale ja nie probowalem, nie bylo takiej potrzeby. Komunikaty pod zegarami nie da sie zmienic, jest to osobny modul, tak samo jak modul telewizji, bluetooth itp. Tez pewnie da sie jakos zmienic bo wszystko sie da, jak to ktos w watku wyzej napisal, ze mozna zbudowac prom kosmiczny tylko potrzeba srodkow i czasu...
-
SOFT v31 PL
hehe, zebys sie zdziwil ale plytek jest sporo i nie jest to bujda, pobaw sie troszke to zobaczysz. W serwisie maja jedna z orginalnym softem czyli oprostu UPGRADE np v31 jesli w ogole cos takiego maja...i faktycznie na tej jednej orginalnej plytce sa wersje do wszystkich czytnikow mk2, mk3, mk4 oraz do nowych bmw (nav101, nav102 itd).
-
SOFT v31 PL
trase liczy w zaleznosci od ilosci kilometrow czyli dluzej dla Paryza a krocej do Gdanska. Mk4 dziala szybciej znaczaco niz mk3, wybierasz miasto, ulice i w ogole sie nie czeka tylko klika sie "dalej"... Powodzenia z softem, naszczescie nie kazdy bedzie umial sam sobie wgrac, albo ryzykowac sfajczeniem czytnika, a po za tym sa rozne wersje czytnikow mk3 z roznymi kosciami i roznie czytniki sie beda zachowywac, sporko moze sie wysypac, nie mowiac juz o roznych wersjach, takze zarobic bedzie mozna nadal :) Co najwyzej pobieraja dane z innych katalogow, nawet jesli sa inne procki powstawiane to maja taki sam program, wiec jesli sie cos wysypie to pewnie bedzie to tak losowy wypadek jak przy MK4, nie mowiac o tym ze dokladnie to samo mozna napisac o MK4, tez sie moze wysypac, choc nie spotkalem sie z przypadkiem zeby dobrze nagrana plytka wysypala MK3, na forach anglojezycznych jedyne przypadki to takie kiedys ktos nagral plytke w zlym mode i zapetlil czytnik. Kupa osob pisze ze MK3 sie sypie, latwo go zniszczyc itd, tylko nikt tego nie poparl doswiadczeniem tylko haslem "bo tak slyszalem ". Poza tym kilka osob za granica tez ruszylo MK3 "z plytki" i wgrali sobie innego lektora itd i jakos nie slyszalem zeby komus cos padlo. Oczywiscie kazdy sie bawi na wlasne ryzyko, ale wedlug mnie troche przekoloryzowujesz sytuacje. piszac krotko, pobaw sie sam z wieloma czytnikami to sam zoabczysz jak jest. Pozdrawiam
-
Zmiana (zamiana) głosu w Navi !!!
bo tacy sa wlasnie Polacy...
-
Polski język do nawigacji !!! Za darmo dla wszystkich ?..)))
nie jestes pierwszy macznik, juz wiele osob udostepnilo Polski w mk4 na tym forum...psujecie biznes, ale na szczescie nie do konca.
-
SOFT v31 PL
trase liczy w zaleznosci od ilosci kilometrow czyli dluzej dla Paryza a krocej do Gdanska. Mk4 dziala szybciej znaczaco niz mk3, wybierasz miasto, ulice i w ogole sie nie czeka tylko klika sie "dalej"... Powodzenia z softem, naszczescie nie kazdy bedzie umial sam sobie wgrac, albo ryzykowac sfajczeniem czytnika, a po za tym sa rozne wersje czytnikow mk3 z roznymi kosciami i roznie czytniki sie beda zachowywac, sporko moze sie wysypac, nie mowiac juz o roznych wersjach, takze zarobic bedzie mozna nadal :)
-
SOFT v31 PL
ok, ja bedziesz mial taka dla mk3, to jestem ciekaw jak taka plytke zrobiles, ze bedzie mozna sobia ja od tak wrzucic i bedzie wszystko cacy. Bo takiej plytki jak dla mk4 nie mozna zrobic. No chyba ze bedziesz pierwszy :)
-
Mapa Polski do e90 Professional
zgadza sie, pokrycie Polski jest tylko 51%
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
no powiem Ci ze jest taka kategoria w POI ;] E... naprawdę? :liar: Masz "Pigalak" w Warszawie, "Mońciak" w Sopocie, ten kawałek Plant od strony Dworca Głównego w Krakowie, taki fajny wieczorowy lokal w Myślenicach, itp.itd. ...? Kurde, Koledzy z całej Polski, wpisujcie znane Wam punkty, bo jeśli to prawda co pisze "ajlb" to te Jego mapy warte są każdych pieniędzy !!! Ciekawe też jak takie POI-e się nazywają i jaką mają ikonkę... :clap: ... hehe, macznik widze ze ladnie jestes obeznany co gdzie i jak :)
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-2
... bo powinni tego zakazać ... ...one wodzą nas na pokuszenie, my rozbijamy nasze BMW (to BMW-Forum czyli musi być na temat, inaczej nas zbanują :cry2: ), a jak już dojdzie do czegoś tam to koszta takie że nasze auta musimy wystawiać w dziale "Sprzedam"... Masakra... Proponuję więc nowy Topic - "Gdzie kierowca BMW musi szczególnie uważać". Będziemy wpisywać miejsca właśnie takie niebezpieczne, szczegóły, komentarze (mile widziane fotografie)... A Kolega "ajlb" powkleja nam to jako POI-e w nawigację. :P ... no powiem Ci ze jest taka kategoria w POI ;]
-
SOFT v31 PL
nie, tylko dla mk4, bo mk3 to inna "bajka"
-
brak aktualnej pozycji w nawigacji
sprobujecie wyjac i wlozyc ponownie kabel antenowy GPS w czytniku !
-
SOFT v31 PL
wypraszam sobie! Gdzie tu naiwnosc, co Ty w ogole piszesz tutaj? Jak sfajczysz navi, to miej pretensje do samego siebie :)
-
xenony czy lipa
co sadzicie o www.well-done.pl ???
- telefon
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
Widze, ze wybrales skuteczniejsza metode z rozkreceniem czytnika :) Bo z plyta do czyszczenia to mozna ... ;)
-
Angielski język w nawigacji mk2/mk3/mk4
jesli masz mk4 to sa 3 jezyki, jesli starszy mk3 mk2 to dwa jezyki do wyborui, jesli nie mozesz, to znaczy ze trzeba zakodowac poprawnie zegary i nawigacje.
-
INPA
z viakena mi nie zadzialalo, z audtodiaga predzej bedzie.
-
Skończył sie ksenon...
hmm, miales orginalne ksenony, czy zamienniki ? Ja sie zastanawiam nad zalozeniem ksenow, zastanawiam sie nad firma http://www.well-done.pl/ Maja 2x drozej niz inni, chwala sie zywotnoscia itp
-
Napisy (tekst) - zmiana w Navi !!!
uzywajac navtweak nie da sie edytowac dla mk2, ma inna strukture plikow, to jak chcesz zmienic ? Jak probowales zmienic jezyk ?
-
E46 Problem z monitorem i Navi BMW 320d 2002/2003
pomimo jak odlaczyles czytnik nawigacji, monitor nagle zgasl po pewnym czasie ?
-
Angielski język w nawigacji mk2/mk3/mk4
W MK3 także możliwa jest podmiana plików. Jest tylko jedno ale = soft musi być w Mode2/Form1 !!! Ponieważ v31 jest w Mode1 to wychodzi kupa, a nawet można uwalić czytnik. Dlatego uparciuszkom radzę użyć v29.1 który jest w odpowiednim formacie do MK3 (Mode2). ... Zgadza sie, tak jak macznik pisze mode2 v29, ale niestety w mk3 nie da sie tak latwo podmienic jezyka jak w mk4 i nie bedzie to dzialalo. Jest kilka rodzajow czytnikow mk3, maja rozne pamieci itp. Osobiscie odradzam zabawe jak ktos nie chce sfajczyc czytnika mk3.
-
Napisy (tekst) - zmiana w Navi !!!
No to prościej (dla początkujących): W MK3 także możliwa jest podmiana plików. Jest tylko jedno ale = soft musi być w Mode2/Form1 !!! Ponieważ v31 jest w Mode1 to wychodzi kupa, a nawet można uwalić czytnik. Dlatego uparciuszkom radzę użyć v29.1 który jest w odpowiednim formacie do MK3 (Mode2). ... pomimo wypalenia w mode2 v29 nie uda sie podmienic lektora w mk3
-
Angielski język w nawigacji mk2/mk3/mk4
witam, ja tez nie ryzykowalem swoim sprzetem, gdyz nie mialem, tylko zakupilem caly zestaw NAVI czytnika mk3... Zmiana jezyka dla mk3 podana powyzszym sposobem jest niemozliwa. Trick z podmiana plikow, mozliwy tylko dla mk4.