Treść opublikowana przez ajlb
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
odezwij sie do odkodujemy logic7 z urzadzenia i dodamy hi-fi
-
[e60] Roznice CIC a CCC - warto wymienic???
nawigacja BMW CIC(dysk twardy): PLUSY - szybciej dziala - wiecej opcji (np cel posredni) - odtwarza FILMY DVD - lepsza rozdzielczosc ekranu, grafika itp - dysk twardy np na mp3 - mapy wgrywa sie na dysk, a w navi professional od 2011 trzeba zmieniac plyty(a sa 3) - szybszy dostep do funkcji za pomoca klawiszy w okol i-drive MINUSY - wysoka cena nawigacji na dzien dzisiejszy
-
[E64] Nawigacja - wersja USA a EU
wszystko = dzialajaca navi, jakbys chcial przeprogramowac radio to zglos sie do mnie, pisz priv
-
[E60] Montaz nawigacji CIC HDD do auta przed liftowego.
1. aktywujacy funkcje nawigacji 2. aktywujacy nowe mapy 3. aktywujacy obsluge glosowa wszystko zalatwia ten interfejs: (koszt ~400 EURO na dzien dzisiejszy) http://www.bmwretrofit.com/store/index.php?route=product/product&path=37&product_id=70 brtl jak mozesz napisz numery czesci kabli/przewodow ktore zamawiales z BMW ASO 61319167196 USB Port 61129196805 USB Port cable NUMER CZESCI nowy przewod sygnalowy (4) NUMER CZESCI nowa wtyczka zasilajaca (5)
-
BMW SERIA 7 E65 POLSKIE MENU + POLSKI LEKTOR
Witam, oferujemy POLSKIE MENU I LEKTOR w nawigacji BMW e65 e66. Istnieje mozliwosc spotkania sie w Warszawie. Wiecej na http://www.navibmw.pl http://navibmw.pl/foto/bmw_pro/8.jpg http://navibmw.pl/foto/bmw_pro/9.jpg http://navibmw.pl/foto/bmw_pro/11.jpg
-
[E64] Nawigacja - wersja USA a EU
z ciekawostek mozna przeprogramowac radio aby odbieralo PARZYSTE czestotliwosci.... a takze zmienic softa MENU PL, LEKTOR, dzialjacy RDS, brak EKRAPNU "ACCPET" itp filmik
-
[e65] Nawigacja Polskie Menu
tak, mozna wykonac usluge we Wroclawiu, wiecej na priv
-
BMW PROFESSIONAL POLSKI LEKTOR
ostrzegac nie ostrzega, ale da sie narzucic tak zeby sie wyswietlaly ^^
-
[e65] Nawigacja Polskie Menu
Witam, jest mozliwosc wgrania menu pl i lektora w BMW e65 e66, ale tylko do nawigacji przynajmniej na dzien dzisiejszy, wiecej na www.navibmw.pl
-
Kiedy był lifting BMW 520 E60
Lifting e60 byl dokldanie 03/2007r
-
E60 BRAK DZWIEKU
jak sam sie nie wlaczy, jak bedziesz zainteresowany to cos tam podzialamy.
-
polskie menu
wiecej osob nie bedzie... zwlaszcza z POLSKIEM LEKTOREM :) A business kazdy sie kiedys konczy hehe btw to dzial e60 a nie navi ;-) Pisze o navi bo o tym mam pojecie. Pozdro
-
polskie menu
Witam, PROSZE NIE DAC SIE NARBAC NA POLSKIE MENU Z BLEDAMI A TAKICH FANATYKOW JEST WIELU, najczesciej: - BRAK SERWISOW , wiekszosci to samochody bmw e60, e61, e63, e90 (lata od 2004-2006) - po wgraniu menu ZNIKA GLOS LEKTORA angielskiego lub niemieckiego...zamykasz auto na 5 minut, po otwarciu wyznaczasz trase a tu lektora nie ma....CISZA...(wszystkie BMW) - brak regulacji np grzania, przewietrzania fotelii, webasto auto itp. (wszystkie BMW) ZAPRASZAM NA PEŁNE POLSKIE MENU + LEKTOR POLSKI BMW PROFESSIONAL e60 e70 x5 x6 , profesjonalnie, cała POLSKA !!! adres kontaktowy http://www.navibmw.pl
-
TV free w E60 Jak ????!!!
jak cos to zapraszam do mnie, tv dvd free e60 e90 e70 (nawigacja professional), navibmw.pl
-
[E61] Wymiana CCC navi proffesional - trzeba kodować?
generalnie trzeba kodowac nowego CCC, wszytsko zalezy od wyposazenia
-
e91 navi profesional
duza kolorowa nawigacja PROFESSIONAL!
-
X3 02/2008 jaka nawka?
tak naprawde poprzednie systemy typu HIGH wystepujace w BMW e39 e38 e46 x3 x5 nazywaja sie HIGH, ale oznaczane sa w wyposazeniu jako nawigacja professional, stad te niescislosci.
-
Problem z niedogranym softem e46 navi 16:9
jesli nie dasz rady sam, skontaktuj sie ze mna... I zapłać :norty: no nic za darmo, Ty wykonujac swoja prace takze dostajesz zaplate, poswiecasz swoj czas itp
-
[e46] Navigation system z BT - jak to sparować ?
trzeba odczytac klucz dostepu z modulu bluetooth aby zparowac dwa urzadzenia
-
mk3, w kolko wciaga i wypluwa plyte
wymiana napedu
-
Problem z niedogranym softem e46 navi 16:9
jesli nie dasz rady sam, skontaktuj sie ze mna...
-
X3 NAWIGACJA - PROBLEM
problem z antena gps, najlepiej zastosowac uniwersalna antena zeby nie pchac sie w koszty
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Witam, jestem co tydzien na slasku, jak jestes zainteresowany to moge looknac na to co tam popsociles. Kontakt masz na dole w linku strony www.navibmw.pl
-
działa tylko kilka minut HELP
przyczyna moze byc brudna soczewka, jesli nie to do wymiany sama soczewka lub caly naped(ten ktory czyta plyty DVD)
-
Jak zmienić soft w nawigacji? Gdzie? NAVI business
tylko navka, jak jestes zainteresowany daj znac.