Treść opublikowana przez ajlb
-
Czytnik mk4 czy mk3 zamontowany w E38
jesli widzisz czarny ekran na monitorze a czytnik dalej pulsuje badz swieci (czerwona lampka na czytniku) to kaplica.
-
Nowa plyta do navi 2009-02
no to Polska w Business najwczesniej za rok w styczniu , jesli w ogole bedzie...
-
problem z wgraniem softu do navi MK2
musisz nagrać soft v17 pr. clone cd, jak kolega mówi najwolniej jak się da, płyta CD-R dobrej jakości !!! spróbuj odpalić auto , pozamukacz drzwi i tak załadować plytke do czytnika!! tylko pamiętaj jak wszystko pójdzie dobrze najpierw wycongni płytę z czytnika a dopiero później wciskaj OK! tamte obrazy sa "slabo zrobione" dla czytnika mk2 i chyba nie dzialaja.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Jesli bedziesz zainteresowany mono mk3 to daj znac, albo jak rozwalisz inny czytnik na amen to sie polecam. Jesli chodzi Ci o polskie menu do czytnika mk2 to nie ma w sieci czegos takiego...jesli jestes powaznie zainteresowny to odezwij sie do mnie.
-
MK2 język POLSKI!!!
Witam, jesli jestes na powaznie zainteresowany to odezwij sie do mnie w sprawie polskie menu do bmw mk2
-
płyta nie chce wyjsc
moze trudno w to uwierzyc ale czasami mozna zalatwic czytnik na amen
-
resetujaca się navigacja
moim zdaniem chodzi tu o temperature, chodz moge byc w bledzie...
-
Czy ktos dysponuje do MK1,MK2 softem PL ???
Witam, nie ma spolszczenia do mk1, takze mozecie nie szukac...Do mk2 tez nie znajdziecie na necie i sami niestety nie zrobicie gdzy jest to skompilkowane(nigdzie nie opisane itp) Jesli chodzi o mk3, mk4 od kiedy co poniektorzy zaczeli sie bawic dostalem kilka martwych/polmartwych czytnikow. Jesli chodzi o mk2 to oferuje takie spolszczenie.
-
Woda w bagażniku
Witam, zapewne masz kombi i uszczelka ktora przepuszcza wode. Czasami woda zalewa czytniki ^^
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
ustawienia w serwisie BMW, co masz na mysli i jak to wygladalo ?
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
juz wiadomo, caly srodek w turbie lata, do wymiany wszytskie wnetrznosci(regenracja) - 900zl + wyslka(100zl) + wyjecie,wloznie turbiny(300zl) + olej,odma,filtr oleju (okolo 500zl) = w granicach 1900zl :/
-
zmieniarka - wyświetlania tytułów
z tego co mi sie wydaje zeby wyswietlalo tagi musi byc odpowiedni tuner radiowy tzn monotowany chyba od 2006r ? Jesli sie myle niech ktos mnie poprawi...
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
Na początek polecam wymienić odmę, ma ona ogromny wpływ na pracę turbiny i kopcenie białym dymem właśnie Koszt to około 180 zł Wymień jak najszybciej Efekty dzwiekowa i wizualne sa takie same jak u "Peter69" Co do odmy to wymienialem ja jakies 30 tys temu, no mozna zobaczyc w jakim jest stanie, ale te dzwieki z Turbiny to chyba nie odma czy sie myle ?
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
u mnie na poczatku mialem gwizd jakby jechala straz na sygnale, nastepnie pojawil sie dym o ktorym wspominasz. A jak z moca auta miales ?
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
Witam, Wczoraj podczas jazdy uslyszalem dziwny halas zwlaszcza gdy wlacza sie turbina, jest on glosniejszy im wyzsze sa obroty, dzisiaj rano doszly efekty w postaci bialego dymu, sciana za autem cala biala, zwlaszcza gdyz wlacza sie turbina. Pod koniec dnia, po przejechaniu kilkunastu kilometrow stwierdzilem ze spala sie olej gdyz go ubylo. Moc samochodu nadal jest taka sama. reasumujac: halas turbiny, spalanie oleju silnikowego co w efekcie jest bialy dym, moc samochodu w normie. Samochod to 530D e39 po lifcie Pytanie co moze byc przyczyna i co mnie czeka: regeneracja turbiny, pekla uszczelka, peknieta glowica, cos z silnikiem ??? podobny topic http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=100839&highlight=bialy+dym Prosze o pomoc, jesli ktos sie spotkal z podobnym problemem.
-
Pytanie o navi 16:9
sa takie cuda, tutaj kolega z forum amac oferuje taki cos: http://allegro.pl/item541587983_multimedia_ztv_free_adapter_bmw_mk3_4_e53_e39_e46.html
-
Chip w E46 - gdzie robiliscie?
diesla da sie podkrecic od 20% do 30% mocy, duza role odgrywaja rozne modele turbin ktore byly monotowane, dla przykladu: - e39 3.0D (193hp) mozna podkrecic do 240hp, albo do 225hp srednio z okolo 420NM idzie na okolo 520NM takze to jest dosc mocno odczuwalne! - e61 535d(272hp) - mozna na okolo 320hp, ktos kiedys na forum opisywal przypadek ze auto mialo 350hp...no ale pewnie dymienie spalanie itp byly ponad norma!
-
[e61] Navi w wersji Business - jaka mapa żeby była Polska
dokladnie
-
nawigacja do bmw e46
ale mu za przeproszeniem piszecie glupoty, chyba nie przeczytaliscie co w ogole kolega szuka... juz od pierwszego postu pisze ze ma mk2, nawet podal dokldana wersje, a wy go odwolujecie to bezuzytecznych linkow z v31 ,mk4.... pozdrawiam
-
SOFT z polskini napisami i lektorem jeszcze raz..
Kolego, czy możesz wrzucić jeszcze raz wersję do MK2? kolego podajesz link do pliku mk1, mk2, jak nikt z forum po pierwsze nie zrobil tego, a po drugie czytniki mk1,2,3 wgrywane sa w mode 2 a nie w mode1
-
LCM - przeprogramowanie
Witam, kolego u mnie mozesz cos takiego zrobic.
-
Wymiana MK3 na MK4 czy ma sens
napisz do mnie i wyslij czytnik, jak inni nie dadza rady.
-
mk2 navi pokazuje ze jestem na słowacji..
najproscie to sprawdz w prawym gornym rogu masz taki rysuneczek kwadratowy i tam sa takie "satelitki-biale punkty" na czarnym tle. Po okolo 4minutach powinna sie pokazac jedna, pozniej druga itp.
-
Mk 2 polski soft
Kolego ja posiadam w swojej ofercie polskie menu do mk2 (mkII) !
-
BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe
jesli pytasz o mape DL(plyta dwuwarstwowa), to bedzie chodzila jesli zrobisz update do conajmniej do wersji 31(ktora umozliwia czytanie tych plyt).