Skocz do zawartości

Pacino20

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pacino20

  1. Pacino20 odpowiedział(a) na prz3m temat w E46
    Opowiadaj jakie to koszty :) Ja też mam N42B20 noi dzisiaj odbieram go od mechanika, bo czujnik wału korbowego poszedł w .... :) A ostatnio cały alternator zregenerowany z nowym akumulatorem 1500 zł ..
  2. Jak się czujesz mając Korbotronic? :mrgreen:
  3. W tym aucie musiało paść już wiele rzeczy przez co były wykonywane naprawy i wymieniane części co odmłodziło auto :mrgreen:
  4. Pacino20 odpowiedział(a) na maciek2031 temat w E46
    We wszystkich oprócz tego, ten był jakimś wyjątkiem. Reszta ma.
  5. Te kompakty zaczynają mi się podobać :mrgreen:
  6. A jakie masz spalanie na komputerze? U mnie po regeneracji alternatora, wymiany części np regulatora napięcią wszystko na ori, spalanie zeszło z średniej 10.5 do 7.5. Auto odzyskało moc. Tak jest u mnie. Przerywa to znaczy? Wyłącza się podczas jazdy? Sondy do wymiany z tego co tu widzę :)
  7. Pacino20 odpowiedział(a) na jarasss1993 temat w E46
    Co lepsze R4 po remoncie, czy R6 w ciemno? :wink: Jeździsz tym co cię kręci i na co się stać.
  8. Pacino20 odpowiedział(a) na jarasss1993 temat w E46
    Up. Racja :D A drugie pytanie to już o LPG.
  9. Pacino20 odpowiedział(a) na tovisto temat w E46
    Nie no wstyd nam przynosi... Co jak co, ale to On ma wpisaną hondę :mrgreen:
  10. Pacino20 odpowiedział(a) na jarasss1993 temat w E46
    Turbo od 10k, lub chipek + krótszy wał i nic więcej :cool2:
  11. Wydech mi się podoba. How much? :D
  12. Sprawnych aut się nie sprzedaje :cool2:
  13. Wiecie jakie mogły być uszkodzenia reflektora? Auto nie jest wypadkowe, żadnego dzwona ( sprawdzone ) a lampa padnięta. I czemu jest to prawie zawsze prawa lampa.
  14. Sprawdź lepiej wiązke, bo W E46 jest dosłownie tango.
  15. Ta karta pomocy pzu pokrywa koszty naprawy? :D
  16. A normalne da się przerobić?
  17. Tylko ten pieprzony olej i byłbym zadowolony mega. Może faktycznie tylko te uszczelniacze zaworowe. Wygląd E46 jest mega szczegolnie w m-pakiecie, ładniejsze od e90 i e60. Kto się zemną nie zgodzi? Niech pierwszy rzuci kamieniem :mrgreen: @Carlos Ja mam auto już 10 miesięcy. Trasy codziennie, krótkie dystanste po 20 km w jedną stronę, czasem gdzieś dalej uderze. Głównie miasto. Co mam do zrobienia? Hamulce i szczotki od alternatora. PS: Z tego co wiem szczotki kończą się na 200 tys - 180 tys km w takim przedziale przebiegu.
  18. fajna fajna, bez agro. Jest :cool2: Te ramki są strasznie oczo.. :) Bez ramek będzie lepiej Co do el. szyb. Ja też nie mam :D a w m'ce fabrycznej jest ;) Wrzuć dwa talerze pod maskę i masz 6 garów :mrgreen:
  19. Po części się zgodzę z tym, ale piszesz też bzdury. Plastiki w aucie, materiały obszycia kierownicy i galki to porażka umysłowa fakt. Moje auto ma 100% oryginalny przebieg. Tapicerka alcantara jest w dobrym stanie oraz wiele innych rzeczy. Mając do wyboru auto kilku letnie w tej cenie wybrałem właśnie, te w oryginalnym m-pakiecie. Auto nie brało oleju, jeździło dobrze, silnik 0 błędów fizycznych. Po zmianie oleju.. dolewam. Nie bylo serwisowane w ASO tylko w podobnym serwisie. Więc pewnie było taniej i właściciel nie skąpił na naprawy z czego zyskałem ja w tym momencie. Mam 100% pewność do przebiegu. Napisałem, że jest za młode, na druciarstwo ( czytaj zmianę silnika ), a nie że jest młode, ale to moje zdanie. Przez 15 tys lałem tylko paliwo, a teraz leje i olej.
  20. Hehe. Przecież wiadomo, że to wina gównianego oleju czytaj castrol, a silnik za to obrywa.. Właściciele tych aut lali to co "zaleca" BMW. I teraz przenosząc się na dobry olej mamy takie problemy. BMW zawsze i wszędzie będzie już ze mną, ale troszkę siarowe jest ;) zalecania syfu dla twojego motoru. Tak wiem, jestem drugim właścicielem i mogę sobie w buty wsadzić te teksty. :mad2: ale to odbije się w przyszłości przy zakupie nowego bmw.. To tyle. To moja teoria możecie się z nią nie zgodzić. Może Castrol pokryje naprawę? Hę?! :D Zmiana silnika w E46, które jest moim zdaniem jeszcze za młode to druciarstwo.
  21. Może rękojmia. Mój silnik pracuje jak igła. cud miód ( niech tak dalej pracuje ) życzę mu tego, ale jeśli się okaże, że olej ucieka przez pierścienie to bmw straci w moich oczach. Uważam, że nie mam problemu z utrzymaniem BMW, zależało mi na niższym spalaniu i dobrych osiągach N42 zapewnia mi te możliwości, jako studentowi. Wiadomo teraz tylko 3.0 + :D ale kij. Ja tak wybierałem auto. Nie pitolcie, że 5k to mała sumka, że nie powinno boleć, bo to bmw.. Auto 180k przebiegu i takie cyrki? To wstyd, wiadomo dla kogo. BMW powinno to naprawić, tak jak wadliwe poduszki. pozdro. O napinaczu nie wspomnę. Sory za bledy orto. Gdyby nie te problemy, to ten silnik pewnie byłby dobrą stroną bmw.. dla tych oszczędniejszych. Nie po to ten silnik był tworzony..
  22. Uszczelniacze zaworowe do zrobienia. Dziwna sprawa z tym olejem. Wszyscy mówią być lać 5W30 lub 5W40. Zrobilem tak samo i efekt taki jak Twój.
  23. ;) To gratulacje za ogarnięcie silnika. :cool2:
  24. Pacino20 odpowiedział(a) na kokolino1 temat w E46
    Dobrze z jego strony, że ci pomógł. Piwko dla ciebie i dla niego.
  25. Boję się, że zostanę wydymany bez mydła... na kasę :? Dziś kilka razy lampeczka się pojawiła.. Mam podejrzenie, że ktoś mi obgryzł kable bądź sam nie wiem. Na teście 7.2 pokazuje temp zewnętrzną.. pokazuje mi 255 lub 250 w takich granicach. Na BC normalnie pokazuje np 22.5 stopni. Pokazuje mi takze, że są klocki do wymiany.. I teraz ta lampa od akumulatora.. Moze jakieś zwierzak wpadł i pogryzł? :mrgreen: Może go zabiło i teraz się rozkłada.. Na teście 9.0 napięcie jest 14.4 - 14.3 sprawdzane na postoju. włączone radio. nawiew, światła. Przy hamowaniu spada, bądź przy gazie. Czasem spadło poniżej 14, ale zaraz znowu było 14..

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.