Treść opublikowana przez PawelRybnikE39
-
BMW 318i Rybnik WBAVA51090VA64412
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na danteuu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jeden z tych na Wodzisławskiej ? Bo nie moge skojarzyć. A lepiej wiedzieć kogo unikać na przyszłość.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Słabawe zdjęcia tej pierwszej. Druga od handlarzyny ( czerwona lampka sie zapala ). Przebiegi posprawdzać ( szczególnie ta czarna ) i jechałbym oglądać. Że też są jeszcze ludzie którzy szukają e39 za takie pieniądze :clap: Uderz do DRAYa z VINami. No właśnie ta cena trochę powala... Teoretycznie można dołożyć 10k i kupić już e92/e90 6-8 lat młodsze. Dobrze powiedziane - teoretycznie :cool2:
-
E39 530D 2001r - Pytanie o pompe paliwa
Troche odświeże żeby nie zaśmiecać na nowo. Czy ktoś miał do czynienia z pompą paliwa ( tą w baku ) marki Delphi ? Różnica w cenie miedzy Delphi a Siemens niewielka, lecz chodzi o to że w sklepie Pan Mnie zapewnia że Delphi dodaje również sitko ( to na dół pompy ) a co do Siemensa nie jest pewien czy jest w komplecie a zależy Mi na tym sicie bo mam rozwalone.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Słabawe zdjęcia tej pierwszej. Druga od handlarzyny ( czerwona lampka sie zapala ). Przebiegi posprawdzać ( szczególnie ta czarna ) i jechałbym oglądać. Że też są jeszcze ludzie którzy szukają e39 za takie pieniądze :clap: Uderz do DRAYa z VINami.
-
E91 320d 2006r. WBAVU310900KY32934 Niemcy KOREKTA !!
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na SQIDE temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo że chce dać tyle to pół bidy ale wiedząc że jest skręcona i dać tyle to już nie rozumiem
-
BMW F10 520d WBAFW11010C709318
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na AyrtonSennaPL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUwierz kolego że ja taką bym kupił :) Jest mi kompletnie obojętne manul czy aut :D Coś trzeba do cholery w tym aucie robić :P
-
Nowa seria 5 G30
Zgadzam sie z kolegą w 101 proc. Nie tak dawno miałem szczeście napotkać w małej miejscowości pod Raciborzem e39 M5 :) Po prostu piekna :roll: Nowe auta walone wszystko na " jedno kopyto "
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zenon dokładany albo zderzak mieniany, ale ta cena :roll:
-
E60 535D WBANX91020CU43492
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na KubusBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZawsze jakiś gamoń kupi i da zarobić oszustowi. Np taki co kiedyś jak wystawiłem na aukcje auto kuzyna z nawiercanymi tarczami to zadzwonił koleś z pytaniem " czy sam te dziurki w hamulcach robiłem " :mrgreen: Głupich nie sieją :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Kto mi tak moje e39 przerobi ? :mrgreen: Tylko zderzaki bym prosił z Poloneza :D
-
E60 535D WBANX91020CU43492
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na KubusBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie całkiem. Jedni zobaczą tylko " Radom, Gubin " itd i już odpuszczają bez zapoznania sie z całą resztą. Każde autko warto prześwietlić :wink:
-
E60 535D WBANX91020CU43492
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na KubusBMW temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń i zapytaj czy wszystkie szyby mają ten sam rocznik :mrgreen:
-
E34 520i 1992, WBAHB51090GG03206, Krynica-Zdrój
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na 1qaz13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisał to miłośnik diesla, u mnie w okolicy zwykło się mówić, że ON nadaje się tylko do traktorów i maszyn :D Nigdzie nie pisałem że jestem miłośnikiem diesla. Mam też e36 w benzynie. Jest to forum, wyraziłem swoją opinie i tyle. Nikt Mnie nie przekona do gazu w BMW , koniec rozmowy :cool2: edoneil piszesz o tym e34 z aukcji ? Podejrzewam, że nie widziałeś auta na żywo ( ja też nie ). Skąd pewność że zjeżdżone ?
-
E34 520i 1992, WBAHB51090GG03206, Krynica-Zdrój
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na 1qaz13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA wiesz,że były BM-ki fabryczne z gazem nawet w katalogach się tym chwalili. Kilka postów wyżej napisałem że fabryka to fabryka :)
-
E34 520i 1992, WBAHB51090GG03206, Krynica-Zdrój
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na 1qaz13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie musze nikomu nic tłumaczyć ani udowadniać. Po prostu jestem na NIE dla gazu w BMW :) Podjechać pięknym klasykiem czy innym V8 i lać gaz bo jest po 1.8zl, dla Mnie smieszne, dla innego normalne. Nikomu nic nie wytykam kto na czym jeździ i co leje. Ja twierdze że gaz jest do zapalniczek :) Pozdrawiam i bez spiny :cool2:
-
E34 520i 1992, WBAHB51090GG03206, Krynica-Zdrój
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na 1qaz13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaczerpniete z wikipedii odnosnie e34. Co na to przeciwnicy LPG w BMW? Nic :) Fabryka to fabryka. Niedaleko Mnie facet ma 540i, załozył gaz bo stwierdził że auto " za dużo żre " :mad2: Stać na konia to i na bicz dla Niego :)
-
E34 520i 1992, WBAHB51090GG03206, Krynica-Zdrój
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na 1qaz13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo co się zakłada gaz do auta ? Żeby tanio jeździć ? Gaz w BMW to profanacja jak dla Mnie. Rzecz jasna nie jestem przeciwnikiem, sporo znajomych jeździ na LPG i sobie chwalą. Ale nigdy w BMW :)
-
e39 525D 2002r dorobienie kluczyka z e46
No i tu akurat cena nie uległa zmianie bo też kilka dni temu sie orientowałem
-
BMW e46 wbaay71020cj68223
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na js22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPacino20, Ty tak na poważnie z tym TDI ?
-
E39 535i WBADE11090BM55888 Białystok
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na KAFARNIKOV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZeś wyskoczył :lol: Pewnie że mocy nie brakuje ale do 540 sie nie umywa
-
BMW e46 wbaay71020cj68223
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na js22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo czego to doszło że sprzedający musi użyć zdania " nie chcę nikogo oszukać " :| Autko nie wygląda na zmęczone. Maska troche nie gra z błotnikami i lampami ale może wystarczy grzybkami pokrecić i bedzie oki
-
e46 330i Lublin WBAEV51050KM65720
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na kaziolbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA najlepiej mechanika od BMW. Ja znam takich fachowców co w BMW szukali rocznika na szybach :mrgreen: i " Panie, tu wszystkie były wytłuczone ?? "
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Cała ta eFka wygląda na konkret trupa
-
E39 540i Kraków VIN:WBADN610X0GG86589
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na Dejmian87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo opisie to normalnie " oryginalma M5 " :) ale za to jaka cena :cool2: DRAY za bańke Ci przetrzepie historie tego cuda. Przez internet auta nie kupisz. Ludzie robią konkretne przeloty żeby kupić coś w miare dobrego. Po fotkach źle nie wygląda ale ze zdjęciem środka to go poniosło.
-
BMW E39 525d WBADL91060GW56963
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na RobertE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZacznijmy od tego, że w internecie nikt anonimowy nie jest :)