Treść opublikowana przez PawelRybnikE39
-
F11 520d WBAMX11080DU38188
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na pikopiko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZłe to chyba takie że z Gubina. Niby twierdzi że dla siebie ale jakieś takie handlarskie te fotki na których nic nie widać
-
[E60/E61] lampy firmy depo
Stać na konia to i na bicz :P
-
[E60/E61] lampy firmy depo
Serio chcesz takie dziadostwo do auta włożyć ? Chinina czy tajwanina nie pamietam dokładnie skąd ta firma
-
E91 320d 2009 WBAUX11000A329452 465 tys. km
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPojechać, urwać łby obydwu dresom ( odbicie w zderzaku ) i nasrać do karków :evil: Za chwile będą pisać " Wracając z Niemiec troche zachlaliśmy i nie pamiętam czy czasem na granicy nie cofnęliśmy licznika " Paranoja :duh:
-
Kręcenie liczników na cenzurowanym?
http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Przekrety-w-komisie-niebite-Audi-i-Skoda-ktorej-cofnieto-licznik-o-300-tys-km,wid,18288952,wiadomosc.html
-
E39 530d automat VIN WBADL81010GX55135
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo dzień dziś 37k, także normalny dieslowy przebieg. Sporo długich tras w tym.
-
E39 530d automat VIN WBADL81010GX55135
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na Chicco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj to chyba trafiłeś na trupa... 30.04 bedzie rok jak użytkuję moją. Też 530d w manualu. z rzeczy co zrobiłem to oleje, komplet sprężyn, pompa paliwa w baku oraz żarówka ze stopu :) Także ja myśle że trzeba mieć też farta przy kupnie :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kto Ci sie podnieca ? Dla jednych świętość dla drugich kupa blachy. Znam gościa co ma swój podnośnik i za każdym razem jak wróci to podnosi auto i wybiera kamyczki z opon :evil: Dla Mnie vectra to auto dla mas, a BMW kupujesz żeby w niego ładować :lol: Wg Mnie Vectra leży przy BMW :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Porównywać Vectre i 5er :duh:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
To niezły bydlak z Ciebie :P Nie no jak dla mnie to troszkę ponaciągana ta skórka jak na deklarowane 150k. Kolego jumanjor jak nie masz problemów to polecam taką e60 za 25k a najlepiej w dizlu :norty: Pewnie że szroty. Szukasz e39 za fajną kase i na pewno coś znajdziesz uczciwego i wypasionego. Tylko radziłbym unikać handlarzy co to wszystko sprowadzają. Poszukaj kogoś od BMW. Mam gościa co sprowadza BMW, sam też jeździ Bawarka. Moge podesłać nr na PW tylko nie wiem skąd jesteś. Co do 16:9, bez przesady że ta navi taka tragiczna, używam regularnie i sobie chwale. Wiadomo ma to swoje lata ale sto razy bardziej wolę te niż te na szybe. A i kokpit wygląda jakoś tak " nowocześniej " :)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
W życiu nie uwierzę że to auto ma 155k :) Nie jestem zwolennikiem wróżenia ze stanu kiery czy fotela ale moja ma raz tyle najechane i fotel wygląda podobnie ( chodzi mi o ten kawałek siedziska co widać ) a też mam tę samą skóre.
-
e39 530D / Mpakiet, shadowline `
http://czescidobmw.pl/ Polecam, Pan Maciek bardzo ogarnięty facet na pewno coś doradzi. Połowa forum tu kupuje. Nigdy nie miałem żadnych problemów. :cool2:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Bardzo chętnie, tylko ja musiałbym startować w sobotę wczesnym rankiem, ponieważ piątek u mnie odpada raczej na bank ;) To żaden problem, podgonimy :) Myśle kwestia dogadania. Jak coś to PW :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
" ze względów rodzinnych muszę tą laleczkę sprzedać " :cry2: :cry2:
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Widze mieszkasz po sąsiedzku :) Można by razem jechać jeden za drugim :D A może sie ktoś jeszcze znajdzie z okolic
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMedal ma zawsze dwie strony :)
-
e65 745i WBAGL61050DM53849
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba jakis na****** lakiernik to malował :duh: Pomijając już fakt że e65 to ( WG MNIE ) najszpetniejsze auto jakie wypusciło BMW to słabiutko wygląda... W sumie to ja bym od jakiegoś handlarzyny nie brał auta. Są tu chłopaki co sprowadzają BMW, może zagadaj.
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym że kolego to nie jest to samo auto. Ja rozumie, przychodzi ktoś kupić auto, nie jest obeznany, podoba mu sie ksenon i dostaje koła zimowe " w gratisie " i kupuje Ale mieć czarno na białym i sie ładować w trupy... nie wiem Można wiedzieć ile kolega ubił jeszcze na tym e46 ?
-
BMW E46 WBABV91050PK35530 Lubczyna
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSerio to kupił ? :duh: :duh:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie ma reguły. W mojej jedynie trójkąty lusterek parcieją
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
http://olx.pl/oferta/bmw-seria-7-l7-bmw-750-e38-stan-bardzo-dobry-fv23-nowexcars-pl-CID5-IDeIKoH.html#4498e75d74 :cool2:
-
Tarcze zegarów z E38 do E39 w limitowanej wersji IS
Na to wygląda... " jak w M5 "
-
e61 WBANL71080CL85761 Szczecin
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na st0pr0c3nt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHehe jaki koleś :mrgreen:
-
BMW E65 WBAHM21040DS63566
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na juki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda jakby stała 3 lata.... Ludzie nie kupujcie BMW na siłe ! I ta kierownica :norty:
-
bmw e 90 320 i WBAVF91040E095671
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na bolo73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMieć na tacy że auto jest po " cofce " ... i jeszcze N43 z wyciekami, bez kompa... ehhhh