Treść opublikowana przez PawelRybnikE39
-
[e39 530d] amortyzatory
Czy amortyzator SACHS o nr 82 4904 557 209 podlega pod M Technic ? Zbieżne info troche w necie. Pozdrawiam
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Osobiście wolę Chromline ;)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kosztem dziecka? Wybacz chłopie ale pierdzielisz głupoty. Ktoś ma dziecko to od razu jeździ klamotem ? Jak idzie wnioskować po foteliku w aucie, że dziecko zżera całą kase i nie inwestuje się w auto ? Prorok ? :duh: Dzwoń do chłopa, jedź obejrzyj auto a przestań snuć domysły :wink: Pozdrawiam bez spiny
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A co Ci da że zrobi zrobi zdjęcie silnika ? Dasz rade wywnioskować jak pracuje czy co ?? :lol: Klucze akurat na plus, mało które stare BMW ma komplet ori kluczy choć i ta kompletna nie jest. Autko już raz było na forum kilka dni temu bo kojarze po opisie lecz nie moge znaleźć , chcesz przewertuj kilka stron do tyłu to znajdziesz. istnieje możliwość zaprogramowania świateł drogowych na światła dzienne (świecą bodajże na 30%), co jest w 100% zgodne z prawem i nie wiem może jestem dziwny ale jak dla Mnie to niektóre nadal ślepią :|
-
Stuki i hałasy spod maski - łożysko oporowe?
http://acthxtg.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=171359
-
Stuki i hałasy spod maski - łożysko oporowe?
Z tego co mi wiadomo, łożysko oporowe huczy tylko na wciśniętym sprzęgle, na puszczonym to łożysko na wałku sprzęgłowym. Dziwne, że zaczęło Ci to trzaskać po wymianie. Mogę sie mylić. Sprawdziłbym jeszcze olej w skrzyni na początek.
-
e46 330xi wbaaw51030ju01992
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na adapter211 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to kolega DRAY chyba rozwiał twoje wątpliwości :)
-
e46 330xi wbaaw51030ju01992
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na adapter211 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewno ze sam nie odpadł :) Widać maska w innym odcieniu, może Miras podważał przed malowaniem i połamał. Jechałeś tym ??
-
E39 535i WBADE11090BM55888 Białystok
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na KAFARNIKOV temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMówicie o tym syfie na wycieraczce ?? No bez przesady :)
-
E46 330Ci WBABD51000PK15018
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na mt07 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiezła. Jesteś kolego chyba w gronie nie licznych którzy szukają e46 za te pieniądze :cool2: No przecież juz e90 na wypasie kupisz za to :) Ta wygląda bardzo dobrze :) Jedź oglądaj i daj znać co to za cudo
-
E39 525i Tczew WBADT31080GN75895
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na RobertE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tymi szparami z tyłu to różnie bywa. Moja z tyłu walona nie była ale oddałem do lakiernika bo ruda ją zjadała w standardowym miejscu. Lakiernik tak to poskładał ( nie wiem też po co lampy zdejmował ), ze pół soboty siedziałem i próbowałem spasować maske i lampy zeby jadąc za mną sie nie śmiali ze mam bite auto :norty: Pomyje - ciekawa miesjscowość, oby to auto temu nie odpowiadało :)
-
e 39 530d świece żarowe-przeróbka
Tak jest, nie rób druciarstwa w tak pięknym aucie :nienie: Szkoda Ci paru złotych zeby podjechać do mechaniora i sprawdzic co jest grane ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jak trafisz na zdrowe 115 to możesz mieć problem :P Zdecydowanie te 150 KM z czego 20 już zdechło to za mało :cool2: Ale to moje zdanie więc bez spiny prosze :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kolego warderek dostałeś mojego PW ?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zadzwonie do faceta potem i sie odezwe :wink:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
W tym kolorze niebieskim to ori wychodziły bodajże. A ze wygląda to niesmacznie... no cóz :wink:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Zadzwoń do sprzedającego czy ogłoszenie aktualne. Zdjecia z jesieni, moze juz poszła. Tylko sie sprężaj bo w piątek wieczorem wyjeżdżam :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie przemawiają do Mnie te ledy. Może te oryginalne w nowych autach ale nie w BMW :) Zdjecia słabe, auto wygląda na zmęczone. Skąd jestes ? Mam do Wodzisława 15 km chcesz moge ją obadać ale cudów bym sie nie spodziewał. Ważne ze niebieskie ledy w środku ale na płyn do sprysków juz brakło :P
-
BMW E90 320i 2006, Mirosławice, WBAVA71070VC19938
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na dudejro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo niestety ale to prawda. Ważne zeby fura świeciła sie jak psu jajca :cool2: Autko po fotkach nie wygląda źle ale to takie gadanie, nie zobaczysz to sie nie dowiesz nic.
-
Jak co roku czas na OC
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na wraec temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneJeśli jesteś ze Śląska to myśle że warto przejechać te kilka km. CUK Ubezpieczenia Racibórz, ks Józefa Londzina 11 32 733 20 81 - Robert Kucza
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kij wie czy kantuje, może tez dał sie zrobić w balona jakiemuś handlarzowi :?
-
E46 325xi 2004 Łowicz WBAEP31040PE84117
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na pavello temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwietnie to drewno z tym kolorem wnętrza wychodzi :cool2: Ładna :)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Posrshe dla ubogich zwane Calibrą ?? :)
-
E39 Olkusz 530d WBADL71070GV07997
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na macus96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa siłe szukasz M57 czy tylko najtańsze Cie interesują ??
-
E39 Lubin 530d WBADL81060GX61075
PawelRybnikE39 odpowiedział(a) na macus96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli wszystko ok jak pisze sprzedawca to może być okazja :) Cena bardzo niska :cool2: