Treść opublikowana przez cool_wicia
-
Pomoc w upiekszeniu
ciekawe czy takie drzwi idzie do sedana zalozyc :mrgreen:
-
Pomoc w upiekszeniu
Ale to compakt :norty: cupe ma drzwi bez ramkowe i jest dłuższe :norty: :duh: RAcjA :oops:
-
gwizd od 100 km/h Wyobraznia do boju ,nawet szalone pomysly
kup konia :mrgreen:
-
KROKOWIEC PILNIE POTRZEBNY
:clap: takiemu to mozna nawet :handshake: :mrgreen: pozd piast masz szczescie :jawdrop:
-
Pomoc w upiekszeniu
jesli masz coupe to cos w sam raz dla ciebie ja zaluje ze coupe nie mam,juz bym zamowil :mrgreen: http://img440.imageshack.us/img440/2662/qqqqqqqqqqqqqtx9.jpg
-
Plusy i minusy tylnego napędu :)
u mnie tylni naped od samego poczatku :mrgreen:i nie zamienie go jz nigdy :naughty:
-
Jak zamontować tylni spojler
tylko zeby ci ta wiertarka sie nie poslizgla :mrgreen:
-
(motor i podsufitka) od szyberdachu pomocy mam malo czasu
nie da mi nikt 100% odpowiedzi??? :cry2:
-
czy prostownik moze byc teraz na dworzu???
automat 6A, ok ide podlaczyc a tak zimno na dworzu brrrrr
-
czy prostownik moze byc teraz na dworzu???
Wczoraj olewal Polske a dzis o porady pisze......http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65955&start=0... :roll: nie rozumiem cie ,jak olewal????????? A cos napisal ze za ch.....nie przyjedziesz ani na chwile.... nie przyjade bo mam duzo roboty i nie moge pojechac,nie ze nie chcce bo chce :mrgreen: to jak z tym prostownikiem
-
czy prostownik moze byc teraz na dworzu???
Wczoraj olewal Polske a dzis o porady pisze......http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=65955&start=0... :roll: nie rozumiem cie ,jak olewal?????????
-
czy prostownik moze byc teraz na dworzu???
jak wtemacie chcialem podladowac aku bo mi siadlo ,i nie mam ochoty brac go do domu czy jak podlacze ladowanie na dworzu i prostownik zostanie na noc pod maska cos sie stanie ??czy moge smialo ladowac na dworzu???? pozd
-
Prosze o doradzenie!:)
ja za 40- 50 tys zl i przebieg ponizej 100tys przesiadl bym sie do TT 2003 /04 rok nawet kabrio ,no niestety :mrgreen:
-
Pomoc w upiekszeniu
odnosnie tych lamp jak ci sie podobaja to kup ale najlepiej z lexusem :mrgreen: wies spiewa i tanczy przy np bmw.
-
Pomoc w upiekszeniu
a do spodni moze i kortalka http://cgi.ebay.de/NEU-Neek-Racing-BMW-Leder-Jacke-Gr-M-L-XL-XXL-NEU_W0QQitemZ320182791449QQihZ011QQcategoryZ13196QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem i spoko :cool2:
-
(motor i podsufitka) od szyberdachu pomocy mam malo czasu
chodzi mi o podsufitke z przelacznikiem do szyberdachu wraz z motorem moze malo sprecyzowalem pytanie
-
JAK ZGASIĆ KONTROLKE OIL SERVICE
:cool2: ps.najpierw :search: potem pytaj pozd
-
RADIO NA KASETY E36 COMPAKT
moze to ci sie przyda ja tego nie uzywalem nie wiem jak dziala moze inni wiedza? http://www.allegro.pl/item263902200_transmiter_kaseta_adapter_cd_mp3_nowy_model_tx4.html pozd
-
pomocy kto zna niemiecki
duzo tego jest??takim orlem to nie jestem wszystkich terminow i tak nie znam
-
Koledzy pytanie o ringi...
na poczatku witaj w gronie karolinko :8) dokladnie tak jak myslisz kabeli do kabelkow od postojowek :cool2: pozdr
-
pomocy kto zna niemiecki
strassenverkehr-ruch drogowy :mrgreen:
-
(motor i podsufitka) od szyberdachu pomocy mam malo czasu
pytanie za 100pkt czy kawalek podsufitki z motorem od szyberdachu model coupe pasuje do sedana bo mam do kupienia a niejestem pewien czy to to samo pozd
-
JAK ZGASIĆ KONTROLKE OIL SERVICE
bylo poszukaj :search:
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
a pozatym te kierunki sa do modelu od10,2001 a ty masz 99 jestes pewien ze to jest to?
-
Czy jest ktoś taki kto może mi coś takiego zamówić ?? :)
ten z kierunkami upiera sie na 20 euro wysylki mowi ze takie ceny maja ja sadze ze jak uslyszal do polski to mysli ze zarobi 10 €wiecej :naughty: proponuje cie poszukaj od kogos innego kierunkow chyba ze chcesz te :search: bedzeie lepiej :cool2: