Skocz do zawartości

[E60] Przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym przyciemnić szyby w samochodzie, i chce żeby ktoś Mi doradził:) przód chciałbym na 3O%, a tył nie wiem czy na tyle samo czy więcej tak żeby to fajnie wyglądało i pasowało do samochodu, nie mogę znaleźć zdjęć z E60 z przyciemnionymi szybami na 3O% albo stopniowo więcej, jeżeli ktoś ma takie fotki to bardzo proszę.

 

http://img703.imageshack.us/img703/6986/dsc03689c.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
podeslal bym CI ale dopiero za ok tydzien ja mam ok 20% :D
Opublikowano
  • Autor
czekam na fotki, może ktoś jeszcze ma przyciemnione lekko szyby to tez bym bardzo prosił fotki, i mam pytanie bo te szyby są zielone i w jakimś tam stopniu one chyba są przyciemnione, i jak Ja teraz przykleję folie zeby przepuszczała te 70% swiatła to czy nie wyjdzie za dużo??
Opublikowano
czekam na fotki, może ktoś jeszcze ma przyciemnione lekko szyby to tez bym bardzo prosił fotki, i mam pytanie bo te szyby są zielone i w jakimś tam stopniu one chyba są przyciemnione, i jak Ja teraz przykleję folie zeby przepuszczała te 70% swiatła to czy nie wyjdzie za dużo??

 

Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy że teraz większość nowszych aut (w tym nasze e60) mają już fabrycznie przyciemnione wszystkie szyby chyba 25 albo 27% - takie szyby są po prostu wkładane przy montażu.

 

Masz kilka fotek mojej E60:

całość ściemniona folią 30%

 

http://img856.imageshack.us/img856/7200/dsc03370s.jpg

 

http://img511.imageshack.us/img511/346/dsc03376n.jpg

 

http://img535.imageshack.us/img535/2083/dsc03379kw.jpg

 

na tych zdjęciach szyby wyszły dość ciemno.. w realu wyglądają ciut jaśniej :wink:

Opublikowano
i elegancko :D mocniej bym nie sciemnia .kolego skovron gdzie sciemniales?widze ze fotka robiona pod kosciolem w skierniewicach :D
Opublikowano
Skovroon to ściemnia cały czas heheh ;)
Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Opublikowano

Zobacz ten wątek: viewtopic.php?f=73&t=150131&hilit=zas%C5%82onki

ja mam najjaśniejsze szyby jakie wychodziły w e60 i często widuję takie zestawienia - ciemne auto + jasny środek + jasne szyby

http://img204.imageshack.us/img204/2342/szybycopy.jpg

swego czasu też chciałem oklejać ale mi przeszło i zostaje tak jak jest.

Opublikowano
i elegancko :D mocniej bym nie sciemnia .kolego skovron gdzie sciemniales?widze ze fotka robiona pod kosciolem w skierniewicach :D

Sciemnialem w Lodzi w firmie FOL-CAR na ul.Kolumny - polecam z czystym sumieniem.

 

A zdjecia faktycznie robione pod kosciolem w Skierniewicach :wink:

Opublikowano
Skovroon to ściemnia cały czas heheh ;)

A jak!! :D troche trzeba :twisted:

  • 2 lata później...
Opublikowano
Nikt z was nie przyciemniał osobiscie? sam się przymieżam do przyciemniania szyb tylko jakiej firmy folje polecacie?
Opublikowano
Pewnie to nie jest strasznie trudne, ale ja oklejałem szybę w drzwiach w domu i wyszło kiepsko, osobiście uważam ze niech tym zajmą się lepiej specjaliści, szkoda nerwów i czasu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.