Skocz do zawartości

BMW x3 przy 100.000 czy moze mieć powycierane plastiki


marcinkarl

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

zastanawiam sie nad kupnem BMW X3, polski salon 103.000 km.

auto ladne, zadbane, nie picowane, oczywiscie jakbym sie decydował to oddałbym do zaprzyjaznionego autoryzowanego serwisu BMW w Gdańsku, bo akurat od dawna jezdze ta marką.

Zastanawia mnie tylko jedno w tym aucie,bo juz je ogladałem na zywo, taki plastik obok sterowania elektryką szyb niby pokryty taka delikatna warstwa gumy jest caly powycierany a galka od zmiany biegów jest z takiego ladnego aluminium i jest cala w takich wglebianiach, moze ktos miał duzy pierscionek tego nie wiem...

tak sobie mysle trudno porównywac z moja E38 z 1994 gdzie nic mino 280 tys nie jest powycierane, ale jak sadzicie, czy

a) po prostu tak jakosc plastików BMW spadła i przebieg jest prawiwy

b) było przy nim grzebane

dodam ze jest od poczatku ksiazka serwisowa prowadzona az do polowy 2011,przy 89.000 tys

ponizej to ogłoszenie

http://moto.allegro.pl/bmw-x3-2-0-d-krajowy-i-wlasciciel-i1874019775.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w moim X3 150 tys. km. przebiegu i ten panel też był wytarty.

Aby nie wyglądało to na takie powycierane, to gorącą woda można pozbyć się tej farby na panelu.

Audi też robi takie badziewne plastiki.

Najgorzej jest przy białych plastikach - jak się wytrze ta warstwa to pod spodem jest czarny plastik :P Masakra...

BMW = Radość z jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nabywałem swoją fure to gałka do zmiany biegów wyglądała jakby po niej czołg przejechał - widocznie poprzedni właściciel posiadał grawerowaną obrączkę albo inną ostrą biżuterię :cry2: . Plastiki też wymagały renowacji :duh: . Przebieg autentyczny 140kkm potwierdzony w serwisie BMW. Wszystko zależy od tego jak kto dba o swój sprzęt. :cool2: Moje poprzednie auto po 12 latach tak nie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak do końca. Sprawdzą jeśli auto było serwisowane co jeśli tak jest to przed zakupem sprzedający się pochwali. auto trzeba naprawde dobrze sprawdzić.

ja nacudowałem ale kupiłem to co chciałem. bezwypadek 100% ,czujniki zrobiły robotę,zainwestowałem i mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tak do końca. Sprawdzą jeśli auto było serwisowane co jeśli tak jest to przed zakupem sprzedający się pochwali. auto trzeba naprawde dobrze sprawdzić.

ja nacudowałem ale kupiłem to co chciałem. bezwypadek 100% ,czujniki zrobiły robotę,zainwestowałem i mam.

 

Mało tego..musi byc jeszcze serwisowane np. w Polsce lub Niemczech bo jesli chodzi o Belgię czy Francje to nie znajdziesz w ISAP-ie zAdnej adnotacji niestety ale KS bedzie miała wpisy i musisz sobie potwierdzic ewentualnie

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee bez tragedi moja ma 88 tysi i przy włacznikach opuszczania szyb pod klawiszem kierowcy który chyba najczęściej jest używany tez mi troszke odłazi.

ale no strees.pierdółka.

a co do zakupu swojej długo tez szukałem była porysowana kluczem na co mam foty od poprzedniego własciciela niektóre rysy wymagały podszpachlowania przy czym lakiernik który to robił spie.... robote .reszta była igła.mnie takie rzeczy nie ostraszaja bo na te czasy na 10 aut 7 bedzie po dzwonie lub porysowane i malowane.nowe auta maluja a co dopiero używki:)

moje oddałem do carspa na polerke odświeżenie i jest jak lala:)ale niedługo bede musial się z nim rozstac niestety :(

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie uroki kupowania auta używanego, aż się boje następnego zakupu...

 

 

Nie ma tragedii.Plastki można wymienić bez problemu.Taki do kierownicy trójramiennej w ASO kosztuje 170 pln .Bardziej są ważne inne kwestie:silnika czy mechaniczno-blacharskie :D :D

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa drobnostki.

Nie trzeba wymieniac plastików w BMW -kiedy zchodzi z nich farba.Mozna jeszcze przeciesz pomalować .

Jest wiele warsztatów ,ktore zajmują sie malowaniem wytartych kierownic ,obszywaniem ich na nowo a przedewszystkim renowacja wnetrz aut.Najczęsciej klientami sa osoby ,ktore zawodowo zajmuja sie sprzedaza aut.Robione jest w środku własnie wszystko to na co zwraca uwage przyszły nabywca:prana tapicerka ,naprawiane dziury po wypaleniach ,malowane wytarte plastiki ,itp.

Jak ktos kupuje "oczami"to własnie kupi taki "po renowacji".

Bardziej nalezy zwrocic uwage na stan techniczny samochodu niz wyglad wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniejszy przebieg ale ani sladu przetarcia ale widzialem inne samochodu i byly wytarte. Zdaje mi sie ze duze znaczenie ma to czym czyscisz w srodku bo te panele pokryte sa guma jakos.

Jesli rozlejesz zapach lub polozysz chociaz choinke zapachowa to gwarantuje wam ze sie zmarszczy lub zejdzie.

Uwazajcie na to!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniejszy przebieg ale ani sladu przetarcia ale widzialem inne samochodu i byly wytarte. Zdaje mi sie ze duze znaczenie ma to czym czyscisz w srodku bo te panele pokryte sa guma jakos.

Jesli rozlejesz zapach lub polozysz chociaz choinke zapachowa to gwarantuje wam ze sie zmarszczy lub zejdzie.

Uwazajcie na to!!!!!!

 

Racja racja mi na myjni powiesili zapach jakiś tam ich firmowy na środkowej kratce nawiewu i efekt taki że kratka spalona (plastik) od alkoholu zawartego w zawieszce... :duh: pojechałem na myjnie nie wierzyli ale podali numer polisy i efekt taki że kratka już wymieniona z ich OC.... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.