Skocz do zawartości

Amortyzatory E39


szark_93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie - kot przesiadujący na kołach je oszczał :norty:

Oczywiście, że oznaka zużycia. Czy kupując/widząc kiedykolwiek nowe amortyzatory widziałeś żeby były mokre???

Jak już to szukaj Sachs, Bilstein. Jak coś bardziej budżetowego to od biedy Monroe. Nie wiem jak Kayaba - czy w ogóle robi jakieś amory do e39.

Jakie konkretnie to już pytaj w miejscu gdzie będziesz je kupował - jeśli sklep jest dobry to powinien Ci je dobrać po 7 ostatnich znakach VIN żeby nie było żadnej wtopy z doborem nieodpowiednich amortyzatorów.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wymienic. Ja wybralem bilsteina i w niedziele montuje. Sachs troche drozszy wiec odpuscilem. Monroe to bym raczej nie chcial. KYB wydaje sie ok.

W którym sklepie Sachs jest droższy od Bilsteina bo aż ciężko mi uwierzyć, że tak jest rzeczywiście??? :shock:

Bilstein to już taka dość wysoka półka a Sachs to taki towar dla mas więc ciężko mi uwierzyć w to, że danej klasy amortyzator Sachsa będzie droższy od analogicznego w Bilsteinie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że się coś z polityką cenową pozmieniało między Sachsem a Bilsteinem - dobrze wiedzieć.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam na pewno srl...po zamontowaniu z ciekawości na ścieżkę pojechałem i koleś mówi ze prawy do wymiany a lewy bardzo słaby...:/niby dwa lata gwarancji:)wymieniłem już na nowe bilstein i działają:0 tamte spróbuję zareklamować ale nie liczę na uznanie...wszędzie brednie że dobre i tanie no to się skusiłem) :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zdecydowałem sie na sachsa. Mam nadzieje że nie będę żałował tej decyzji :D

 

Póki co 25 tyś km. za mną tylko po Polsce i wszystko suche....

Świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.


Komponenty poliuretanowe do aut - zainteresowany ? pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.