Skocz do zawartości

320d tylne przeciwmgielne


camaro_

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie pytanie - tylne światła przeciwmgielne w klapie po ich włączeniu powinny świecić oba, czy tylko to od środka jezdni? Mam błąd spalonej żarówki i właśnie lampa przeciwmgielna mi nie świeci. Wcześniej myślałem, że to podświetlenie rejestracji, bo również prawa żarówka nie świeciła, ale wymieniłem, żarówka świeci, a błąd wciąż jest.

 

Jaki rodzaj żarówki tam pasuje?

Corolla e11 FL --> BMW e46 FL (M47/TU) --> R18A2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersję poliftową i właśnie ciekaw jestem, czy ta kontrolka nie dotyczy właśnie przeciwmgielnego od strony pasażera, o ile była tam żarówka. W weekend wymieniam olej i filtry, to zajrzę tam i zobaczę, jak to wygląda.
Corolla e11 FL --> BMW e46 FL (M47/TU) --> R18A2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bynajmniej u mnie trzeba by przerobić ten plastik/trzymacz żarówek, bo nie da się fizycznie wsadzić drugiej żarówki (od strony pasażera). Albo zakup gotowca, tylko czy wówczas faktycznie zachodzi potrzeba grzebania w module świateł?

 

hmm, u mnie po obu stronach są żarówki, tylko jedna nie świeci. w ogóle, to da się ustawić przeciwmgielne żeby świeciło np. w lampie zespolonej tej w błotniku, a nie w klapie. ze światłami tylnymi da się zrobić praktycznie wszystko, w tym kompletnie poprzestawiać ich układ programowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - tylne światła przeciwmgielne w klapie po ich włączeniu powinny świecić oba, czy tylko to od środka jezdni? Mam błąd spalonej żarówki i właśnie lampa przeciwmgielna mi nie świeci. Wcześniej myślałem, że to podświetlenie rejestracji, bo również prawa żarówka nie świeciła, ale wymieniłem, żarówka świeci, a błąd wciąż jest.

 

Jaki rodzaj żarówki tam pasuje?

 

i jak w końcu się sprawa rozwiązała?

Ja mam cały czas to samo co Ty, tzn jedna przeciwmgłowa świeci(lewa) i błąd na desce.

I do tego bagażnik nie świeci wogóle.

Ehhhh:D

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.