Skocz do zawartości

BMW X6 Facelift 2012


jtd

Rekomendowane odpowiedzi

tylko czemu ten podstarzały środek nie został w ogóle odświeżony :/ . Z zewnątrz lepiej było chyba przed LCI

No takie są liftingi... Nie mieli nawet czego w środku poprawiać (np. w e60 dodali drewno/alu na drzwiach, ale w X6 to akurat było ;))... Cała zmiana środka będzie w przyszłej generacji. Mi się osobiście środek w X6/X5 nie podoba.

http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek może i jest ok , ale jest ubogi i stary. I blizej mu do E60 , niż do F10. Liczylem , ze moze cos z zegarami ? albo po zdjeciach chociaż nowy joystick. Coś z konsolą , a tu nic . A naprawdę jest dość stary , może i jest ok ale porównując do F01 bardzo biedny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i jest więcej informacji:

http://www.motofakty.pl/artykul/bmw_x6m_po_liftingu.html

http://moto.onet.pl/1656320,1,oficjalne-zdjecia-bmw-x6m-po-liftingu,artykul.html?node=16

http://autokult.pl/2012/01/26/poliftingowe-bmw-x6-i-x6m-na-rok-20122013-zaprezentowane

ale niestety ja się już nie załapię :( :cry: z moją M X6 wchodzę na produkcję marcową albo kwietniową (zamówiony 31.12 :wink: ) jak powiedział mój dealer:

Lifting obejmuje na razie tylko X6 (Nie M), od produkcji majowej 2012r. Nowa X6M będzie produkowana od 2013 roku, ale nie znam jeszcze szczegółów bo ich nie podają

Ale w sumie na szczęście zmiany są naprawdę kosmetyczne. Ten grill to wogóle nie widzę czym się różni a ledowe ringi - może będzie można je podmienić - w końcu to tylko "żarówki" :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zmiana modelu w serii X5/6 jest najczesciej w kwietniu, ja mam samochod wyprodukowany 1 kwietnia i to byl nowy model; zdarza sie, ze kilka ostatnich dni marca tluczony jest juz nowy model

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest już cennik 50d :) ktoś się będzie zastanawiał nad tą wersją ? wychodzi jakieś 50 tys drożej w porównaniu do 40d.

 

Czy to prawda, że bmw zaostrzyło politykę rabatową i dodatkowo nie dają rabatów flotowych na M wersje ?

 

Słyszałem, że teraz jest 2 % standardowo, demo 10 % , flota 8%

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam, szczegolnie ze sa w koncu dostepne wspaniale reflektory LED, w konfiguratorze wyszlo mi prawie 520 tys. :) Tylko nie podoba mi sie, ze nie ma nawet w opcji aktywnego ukladu kierowniczego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj oglądałem X6 po faceliftingu i szczerze mówiąc szału nie ma.

 

Ringi są bez zmian ! Nie ma takich jasnych jak przy X5 FL. Podobno dopiero przy zamówieniu LED są zmienione.

Moim zdaniem zmiana położenia świateł przeciwmgielnych i blendy dookoła wygląda teraz gorzej - chyba bardziej teraz mają doświetlać zakręty bo są bardziej rozstawione na zewnątrz.

Lampy z tyłu dostosowane do ostatniego designu w innych modelach.

 

i tyle... czyli w sumie OK bo różnice są minimalne i jak ktoś się uprze to bez problemu zrobi restyling na wersje FL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem i obejrzałem .... i jak to mówiono juz wcześniej... szału niema.

W środku dosłownie żadnej zmiany, tylne lampy... tylko dla wprawnego obserwatora, przód... cóż z LEDami jest zmiana, ale bez szału, a bez ledów nie widziałem bo stał w Bawarii w k-cach tylko granatowy z LEDem. Dla mnie to dobrze ze niema szału, bo przynajmniej niemam starego auta ;-)

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wygląda na to,że E71 doczekał się nareszcie białych ringów,jak to ma miejsce w F10 czy F25

 

Niestety ! Byłem, widziałem - zwykłe xenony mają takie same "ciemne" ringi, jak przed liftem. Białe ringi dostępne są tylko ze skrętnymi reflektorami diodowymi (+11 tyś zł.) :cry2: :cry2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.