Skocz do zawartości

BMw e34 520i


Venom26

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że odratowałeś tą E34 bo na początku to była kupa z tymi zderzakami a'la remiza-team, doprowadź do oryginału i nie baw się w tuning, bo E34 to piekne auto i pomału już się wykrusza na drogach więc każda zdrowa sztuka jest na wagę złota. ;-)

 

 

E34 to już klasyk, który najlepiej prezentuje się w stanie oryginalnym lub z nieznacznymi modyfikacjami jak black hella, czarne nerki, zderzaki ///M czy bodykit Alpina. Lampy z ringami, moim zdaniem, nie bardzo są tu na miejscu :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak panie rafal735r twoje rot bmw jest najlepsze na całym forum i pewnie w kentaki tez :P ze tak powiem i widzę to po opisie tego bmw na twoim poście uuu moje cacko i to i to i (TYLKO KRYTYKUJESZ INNYCH) krytyk filmowy się znalazł to już przesada .... < o.O> ehhhh Mazury omg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak panie rafal735r twoje rot bmw jest najlepsze na całym forum i pewnie w kentaki tez :P ze tak powiem i widzę to po opisie tego bmw na twoim poście uuu moje cacko i to i to i (TYLKO KRYTYKUJESZ INNYCH) krytyk filmowy się znalazł to już przesada .... < o.O> ehhhh Mazury omg

Hehe. Poczytaj dokladnie czy wszystko krytykuje, a zmienisz zdanie Panie NWE. Cale szczescie na forum jest troche piatek wartych uwagi, chociazby liedera czy krzysztofa...

Fajna deska!! Chyba koledzy pospieszyli sie co do twej osoby. Wszyscy mysleli ze bedziesz przywracal te E34 do oryginalu i chyba za szybko zaczeli pochwalac twoje dzialania. Wyszlo na to ze wioska zalatuje jeszcze bardziej... Nie oszukujmy sie, poczucia smaku to, ty nie masz - z pelnym szacunkiem, krytykiem Designu to ja nie jestem, ale wiejski tuning to chyba kazdy rozpozna z daleka. Tak przyozdobic to mozna Poloneza, a i tak bedzie to strzal w policzek dla naszej jedynej polskiej motoryzacji.

Jestem na nie! A co koledzy mysla o tych felgach, pokrywie silnika i desce?? :D Same superlatywy? Schowacie znow glowe w piasek??

Dla takich "projektow" powinna byc oddzielna zakladka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

 

P.S. Zapewne bardzo komfortowo będzie się prowadzić E34 w słoneczny dzień jadąc pod słońce, które będzie odbijając się od złotego połysku deski pięknie ślepić kierowcę oraz innych użytkowników drogi - czy "Tuner" wogóle wziął to pod uwagę? BEZPIECZEŃSTWO jest najważniejsze ! :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ po co się tu unosić? zakłada się galerię po to żeby wysłuchać opinii innych, a że każdemu się nie podoba no to wiadomo gusta. Ty masz inne i każdy z nas inne. Auto ma się Tobie podobać a nie nam.

 

Moje auto tez na innym forum trochę się nie podoba innym, ale ja tego do siebie nie biorę dosłownie i żyję dalej, a fotki z kolejnych napraw czy nowych gadżetów wrzucam i opiniami się nie przejmuję.

 

E34 to nie Honda, czy ople żeby tak przerabiać. Linia E34 jak i kształt jest ponad czasowa i każdy stara się to utrzymać. wchodzą delikatne mody, tylu Black Hella, mpakietu czy ładnym kołem. ale na tym się przeważnie kończy, bo każde E34 ma w sobie duszę klasyka ;)

 

Zatem ja mogę tylko powiedzieć, powodzenie w modach i żeby auto służyło :)

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chyba nikt nie zrobil. Ale moge ci opisac ze szczegolami :D

 

Otorz na poczatku byly felgi MSystem II pomalowane na zloto. Do tego pokrywa silnika ze złotymi paskami (malowana rzekomo ze 4h) no i jako gwozdz programu ZLOTA DESKA! Ale nie ze szczerego złota, poprostu pomalowana złotym sprayem przez wlasciciela, własnorecznie! Tylko kratki od nawiewow byly czarne. A reszta to szczere zloto (znaczy ze sprayu), tak zeby pasowalo do tych felg i oslony silnika. Wlasciciel chyba nocami sni o Subaru Imprezie WRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.