Skocz do zawartości

dywaniki gumowe z allegro


trempes

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Szukam dywanow gumowych do e36 wysokiej jakosci za rozsadna cene

znalazlem oryginalne

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72898188

ale sniper mnie przebil

szukalem dalej

i trafilem na orginalne (pisownia)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74440086

 

Co do oryginalnosci pierwszych nie mam watpliwosci ale te drugie ... jak myslicie? Moze ktos poleci mi miejsce gdzie zakupie fajne dywaniki bo bajoro sie robi w aucie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskocz na miasto ;) do dobrego sklepu z częściami albo do jakiejś hurtowni motoryzacyjnej a pewnie znajdziesz taniej dobre dywaniki.

Ja w swoim mieście w jednym z droższych sklepów dostałem nieoryginalne dywaniki jakiejś niemieckiej firmy za niecałe 80 PLN ( komplet ) moje wyglądaja solidniej niż te z drugiego linku ;)

Na allegro tego typu rzeczy niejednokrotnie są droższe niz w przysłowiowym sklepie za rogiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na giełdzie samochodowej kupiłem dywaniki gumowe do E-30. za dwa przednie dałem 35zł i leżą bardzo dobrze, wjechałem na giełde koleś dał mi 15 różnych dywaników i sobie mierzyłem aż wybrałem dwa (tylne mam oryginalne w bdb stanie). tylne są po 12zł, a za komplet 55zł. wolałem tak niż w sklepie bo mogłem wybierać i mierzyć.

 

pozdrawiam

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

W zeszłym roku (w zimowej promocji) kupiłem oryginalne gumowe za 198 zł (przód i tył).

Oryginalne dywany "letnie" w ASO kosztują około 110-120 zł - pisałem o tym na forum, że jest taniej niż na Allegro.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Taniej ale nie do wszystkich modeli. Wysłałem Franka do salonu żeby spytał o dywany gumowe do e32 i wrócił 'na tarczy' z jakąś kosmiczną ceną.

Przecież taniej napisałem, że są "letnie".

A gumowe - do mojego kosztowały 198 zł.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Co myślicie o tych dywanikach:

https://ssl.allegro.pl/item161142798_dywaniki_gumowe_bmw_e36_gw_r_nowe_orginaly.html - jakaś śmieszna firma Schonek, ale tania wysyłka - w sumie 105zł

 

Na Allegro są jeszcze firmy Petex po 110zł - czy one będą lepsze? Niestety tu koszty wysyłki to już min 15zł - różnica tylko 20zł, ale zawsze...

 

Nie chcę uniwersalnych, albo tanich - to ma wytrzymać lata więc chcę kupić coś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły do mnie dywaniki gumowe firmy Petex - za 105zł komplet - opisane jako oryginały.

 

Powiem tak - myślałem nad gumiakami za 40zł, ale stwierdziłem że lepiej kupić dobre. Dywaniki wyglądają 100 razy lepiej niż na zdjęciach z aukcji - wykonane są wręcz perfekcyjnie, a guma jest bardzo miękka - przez co nawet bez spinek się nie ślizgają (ale spinki też kupię).

 

Polecam wszystkim - naprawdę warto dać te parę złotych więcej i mieć pożądne i co też ważne łądne dywaniki - może nawet je na lato zostawię, bo welurki się brudzą momentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy mam u siebie Petex'y kupione na Allegro za jakieś 110 zł. Zdecydowałem na takie, bo miałem je też w poprzednim aucie. Dywaniki jak dla mnie są super - świetnie zrobione, idealnie dopasowane, fajna guma. Mają miejsca na spinki, więc trzymanie jest solidne, żadnego przesuwania. Są praktyczne - w zimie woda ze śniegu nie wsiąka w dywan a przy okazji prezentują się bardzo ładnie, więc nie ma potrzeby zmiany na lato. Polecam!

Kosmetyka samochodowa, czyszczenie tapicerki

http://www.clart.pl

Dodatkowe info, zapytania, porady na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Od kilku miesięcy mam u siebie Petex'y kupione na Allegro za jakieś 110 zł. świetnie zrobione, idealnie dopasowane, fajna guma.

 

Cześć, jedno pytanie, w tym również do użytkowników dywaników gumowych - czy ta guma nie śmierdzi? Mam na myśli oczywiście dywaniki z tych droższych, nie za przysłowiowe 20 PLN z hipermarketu.

 

Pozdrawiam

Raf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.