Skocz do zawartości

Lampy przednie 524 td


kowal4217

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz kupić na giełdzie lub allegro http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-ringi-angel-eyes-bmw-e34-e32-i1672620412.html

ale nie rób tego swojemu autu, znawcy tematu, fanatycy marki, i motoryzacyjnie rozwinięci będą się z ciebie śmiać.

[OO==[][]==OO]

Kiedyś: E30 325 '86, E30 318 '89, E30 320 '90, E34 520 '92, E28 528 '81, E32 735 '90, E32 735 '89, E30 320 '89, E32 730 '90, E30 320 '87, E30 320 '89, E30 320 '89. Teraz: E30 320 '90, E34 525 '89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego,

jak chcesz mam dwie lampy przednie z e34, u mnie świeciły bardzo dobrze, wszyscy sie dziwili że mam takie dobre światła w tym modelu...

chcesz, wyślę Ci fotki na maila a co do ceny możemy się dogadać

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie kolego, bosch

z tym że nie są idealne, w jednek brakuje kierunku, przy jednej coś było pęknięte(tzn przy mocowaniu) ale lampy same w sobie (szkła, odbłyśniki, gniazda) wszystko ok, tak jak mówie - zdjęcia mogę wysłać na maila

 

edit:

sory wszystkich za OT ale tak wyszło, jakby któryś z kolegów był zainteresowany to mail na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e32/e34 to te same lampy, w e30 różnią się ramką. Produkowane były 2 - BOSCH i HELLA, podobno były modele bez soczewki, ale ja osobiście nigdy takich w e34 nie widziałem na żywo. Obie są słabe jeśli chodzi o mijania - głównie z powodu wieku (brudna soczewka, zmatowiałe lustro i wypiaskowane szkła). BOSCH są o tyle lepsze, że w światłach mijania mają metalowe odbłyśniki, HELLA ma je z tworzywa ("plastikowe" ;] ) i w 90% ma wypalone lustro nad żarówką - często nawet jest tam dziura (stopione). Drogowe w obu są metalowe. Nie ma zatem znaczenia z jakiego e34 czy e32 weźmiesz kompletne lampy, będą pasować - tylko proponuję wystrzegać się jednak nowych zamienników, ani to trwałe ani dobrze świecące. Pytanie dlaczego zmieniasz - szkła można kupić nowe i wymienić, lustro można dać nowe (do chromowania), żarówki nowe i masz nowe lampy. Używki już teraz praktycznie wszystkie są w zbliżonym stanie, czyli kiepskim. No i wybaczcie, ale nie rozumiem pomysłu "dopasowania lamp z Poloneza". :D

 

Pzdr.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.