Skocz do zawartości

NOWA 2011 BMW 320D COUPE E92 - FOTKI


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zarejestrowani
Spokojna twoja poczochrana... szybciej niż Ci się zdaje odwiedzisz superchips-a lub innego renomowanego tunera w UK i zrobisz z niego 230km i 460nm i będziesz miał osiągi 330d ;) za jakieś 800funciaków ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam temacik..

 

Po prawie 3 miesiacach uzytkowania autka jednak ostrygowa skora to chyba nie jest najlepszy pomysl :mad2: Chyba, ze nie chodzimy w niebieskich/czarnych jeansach :shock: . Fotele strasznie przyjmuja kolor spodni. Na szczescie sa specjalne chusteczki do foteli skorzanych i latwo mozna je wyczyscic :mrgreen: .

 

Kolejna sprawa to spalanie. Bardziej chyba mamy tutaj "wrazliwy gaz" niz w wag-owych silnikach. Mozemy jechac mega oszczednie albo mamy mega spalanie przy predkosciach powyzej 180 km/h. TDI nie jest az tak czuly na dynamike jazdy (wg mnie ma mniejsze rozbieznosci w spalaniu).

 

Maxymalna predkosc autkiem jaka udalo mi sie rozwinac to 240 km/h (3 osoby na pokladzie i zaladunek). Mysle, ze doturlalby sie do 250 km/h tylko z kierowca na pokladzie. Na trasie 2000km (jazda dynamiczna - prawie do oporu heheh) samochodzik wypil 2 baki.

 

Na autostradzie u dojczow faktycznie przydalby sie czasami 3.0d. Jazda predkoscia 180-200km/h stala sie bezpieczna tym autem, ale za to spalanie wtedy wzrasta nieproporcjonalnie. Mysle, ze na codzien 2.0d jak dla mnie to rewelka (male oplaty i wieksza oszczednosc). 3.0 polecilbym komus kto szybko jezdzi (powyzej 180km/h).

 

I jeszcze dodam, ze auto bardzo dobrze sie prowadzi w kiepskich warunkach pogodowych. Zaszokowalo mnie to bardzo na korzysc. Mimo obfitych deszczow i sliskiej nawierzchni samochodem mozna pruc 170km/h i nic nie buja!! Auto jedzie jak po szynach. Bardzo latwe w prowadzeniu, innymi slowy idealne dla kobiety (bez urazy oczywiscie)..

 

Reasumujac jest to najbezpieczniejszy samochod jakim jechalem powyzej 200km/h (latwosc prowadzenia, jedna reka na kierownicy a nie sciskanie oburecz i wyciskanie potow na kierownice)..

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez oxygene113
http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zaden 2 litrowy klekot nie mial do mnie szans na trasie. Bynajmniej takiego nie spotkalem. Byc moze kiepskie warunki pogodowe sprawily, ze malo kto sie chcial scigac :mrgreen: . Coniektorzy ciagneli do 150 i odpuszczali sobie. :D (i sie nie dziwie). Natomiast autka z wiekszymi silnikami pokazuja pazurki powyzej 200-220km/h Moja betty ciagnie tak mniej wiecej do 220km/h a pozniej juz tak zaczyna powoli sie rozpedzac do 240..km/h :roll: 3 litrowce bez problemu ciagna do 250km/h co z reszta bylo widac ( i to stare nawet 10 letnie audice czy merole).. Moglem jedynie obserwowac smuge mgly za nimi :oops:
http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodam, ze auto bardzo dobrze sie prowadzi w kiepskich warunkach pogodowych. Zaszokowalo mnie to bardzo na korzysc. Mimo obfitych deszczow i sliskiej nawierzchni samochodem mozna pruc 170km/h i nic nie buja!! Auto jedzie jak po szynach. Bardzo latwe w prowadzeniu, innymi slowy idealne dla kobiety (bez urazy oczywiscie)..

 

Chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia za kierownicą skoro pozwalasz sobie na takie prędkości przy takich warunkach. :roll: :?

 

E9x wiele wybacza, jednak praw fizyki nie oszukasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodam, ze auto bardzo dobrze sie prowadzi w kiepskich warunkach pogodowych. Zaszokowalo mnie to bardzo na korzysc. Mimo obfitych deszczow i sliskiej nawierzchni samochodem mozna pruc 170km/h i nic nie buja!! Auto jedzie jak po szynach. Bardzo latwe w prowadzeniu, innymi slowy idealne dla kobiety (bez urazy oczywiscie)..

 

Chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia za kierownicą skoro pozwalasz sobie na takie prędkości przy takich warunkach. :roll: :?

 

E9x wiele wybacza, jednak praw fizyki nie oszukasz ...

 

Z moim doswiadczeniem nie bede sie "klocil".. Zawsze jezdze z rozwaga mimo iz mam przejechane okolo pol miliona kilometrow po europejskich drogach. Duzymi predkosciami jezdze tam gdzie jest mniejszy ruch samochodow i tylko na autostradach. Zle warunki pogodowe wyczuwamy pod kierownica, tak samocho jak lod na drodze wiec latwo mozna oszacowac bezpieczna predkosc dla danego samochodu. Dla wprawionego kierowcy nie jest to nowosc. Mozna wypasc z drogi jadac 60 km/h.. Nowa 320d coupe w sporcie z szerokimi kolkami znosi bardzo wiele i jest to bardzo bezpieczny samochod, jak napisalem wczesniej. Moj wczesniejszy passat B6 tego nie potrafil.

 

Pozdro.

http://fm.robsonic.org/robsonic/320d/moja.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodam, ze auto bardzo dobrze sie prowadzi w kiepskich warunkach pogodowych. Zaszokowalo mnie to bardzo na korzysc. Mimo obfitych deszczow i sliskiej nawierzchni samochodem mozna pruc 170km/h i nic nie buja!! Auto jedzie jak po szynach. Bardzo latwe w prowadzeniu, innymi slowy idealne dla kobiety (bez urazy oczywiscie)..

 

Chyba nie masz zbyt dużego doświadczenia za kierownicą skoro pozwalasz sobie na takie prędkości przy takich warunkach. :roll: :?

 

E9x wiele wybacza, jednak praw fizyki nie oszukasz ...

 

 

Najlepiej weź oprócz tej jednej ręki na kierze przy 200km/h otwórz okno i zrób sobie zimny łokieć i będzie git.W obfitym deszczu 170km/h?Stary co tak wolno?Aquaplaning to jest fajne zjawisko,mega frajda!

Kubica GO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.