Skocz do zawartości

[3XX] Realna cena BMW E36


NormanWeed

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co tak najezdzacie na tego compacta...

ja mam compacta i powiem Ci ze super jest, moze i jak patrzysz prostopadle na jego bok noto niema takiego uroku jak z dluzszym tylem, ale jak patrzysz pod innym katem to super wyglada. Co do wygody to z tylu spokojnie jest wystarczajaco miejsca zeby wyruszyc nawet i w dluzsza podroz.

Moze i rozgladnij sie za compactem.

jak masz szczescie to moze bys i trafil na cos godnego uwagi za ta kwote, wiadomo nie bedzie idealny ale mozna poszukac. np slyszalem ze moj dawny znajomy sprzedawal swoja bmw compact za 4000 czy 4500, mial ja bardzo dlugo i nigdy nie katowal jej wiec nie byla zajezdzona, no chociaz z nim dawno nie gadalem to nie wiem w jakim stanie mechanicznym byla obecnie, ale napewno lepszym niz wiekszosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto co lubi. W Mercedesie fotele są wygodne i komfort jazdy jest o niebo lepszy niż w E36. Jedyne co E36 ma lepsze to mniejsza kierownica dzięki czemu łatwiej się z niej wysiada.

 

No nie wiem, W124 jak dla mnie nie ma jakis super siedzeń.

Za to M-pakietowe siedzenia z e36 to rewelacja - zarówno jak chodzi o wygodę jak i trzymanie w zakrętach.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynasz mówić o M, przejedz się np 190E cosworthem. To zobaczysz co to za auto. fakt mercedes może sie troche gorzej zachowuje na zakrętach od BMW ale przeciez kolega chce auto do normalnej jazdy nie do wyścigów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynasz mówić o M, przejedz się np 190E cosworthem. To zobaczysz co to za auto. fakt mercedes może sie troche gorzej zachowuje na zakrętach od BMW ale przeciez kolega chce auto do normalnej jazdy nie do wyścigów.

 

Mówie o M-pakiecie, a nie BMW M3. Czyli siedzeniach, ktore ma co 3 albo co 4 e36.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywołuję was do porządku, bo jestem o krok od zamknięcia tej debaty :nienie:

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega chciał wiedzieć co lepiej wybrać czy audi 80 czy BMW E36. Ja podrzuciłem mu pomysł o Mercedesie. Teraz staramy się wybrać kompromis pomiędzy tymi wszystkimi autami . Który będzie mało palił w miarę szedł i był tani w utrzymaniu. Od tego ten temat jest. Porównujemy Mercedesa i Audi do BMW> Czy to źle? Nie rozumiem co w tym złego. Jestem zalogowany na forum Mercedesa i tam nikt nie ma nic przeciwko porównaniom konkurencyjnych marek do swojej ulubionej. Co więcej. Zauważają różnice i to nie tylko na korzyść MB. I tam nikt nie powie tak jak tu ktoś powiedział do mnie "zaloguj się na forum Mercedesa, bo to jest forum BMW" Proponuje zmienić tylko tytuł i kontynuować ten temat. Może kiedyś ktoś będzie miał podobny problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne czy autko za 4500 czy za 10000 to i tak trzeba w nie trochę kasy wpakować.

Ja wybrał bym E36 umówił się z właścicielem pojechał z nim tą bmką na przegląd i wszystko jasne lepiej dać 100 za przegłąd niż potem stać i płakać. Wszystko ci wyjdzie ja powiedz mechanikowi że co znajdzie to będzie u niego robione i wynajdzie ci nawet zdechlą muchę na tylnej półce. Ja za swoje płaciłem grubo ponad 10000 ale dla kumpla kupowaliśmy za 5000 i właściciel nie chciał jechać na przegląd to podziękowaliśmy a kupił za 4500 1,8 sedan 93 i przegląd przeszła bez bólu tylko tylne amorki miała na wykończeniu więc poszła za 4500. I NADAL JEŹDZI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zuważyłem to kolega ma do wydania z 5 tys a zachowuje się tak jakby miał 50 tys przecież to jest wiadome żę za 5 tys jakiegoś super auta nie kupi, moje zdanie zdanie jest takie żę jeżeli podoba mi się jakieś auto to szukam takiego i nie zastanawiam się nad innymi bo w przeciwnym razie do tej pory bym nie miał samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zuważyłem to kolega ma do wydania z 5 tys a zachowuje się tak jakby miał 50 tys przecież to jest wiadome żę za 5 tys jakiegoś super auta nie kupi, moje zdanie zdanie jest takie żę jeżeli podoba mi się jakieś auto to szukam takiego i nie zastanawiam się nad innymi bo w przeciwnym razie do tej pory bym nie miał samochodu.

 

Po prostu myślę trzeźwo i chcę w tym budżecie kupić jak najlepsze auto, i wolę najpierw się dopytać, rozejrzeć się w temacie, niż kupić pierwsze lepsze. Zresztą twoje zdanie na mój temat jest tu najmniej ważne.

 

Wracając do tematu bo widzę, że dyskusja zeszła na inne tematy, postanowiłem że będę rozglądał się za E36 316 i 318 w sedanie lub coupe w swoim i sąsiednim województwie, jeśli długo nic nie znajdę to wtedy biorę się za Audi. Po przeczytaniu wszystkich postów, konsultacji z mechanikami wydaje mi się że za 4-5k kupię bmw które będzie jeździć, ewentualnie z czasem coś się w nim zrobi, bo za tą cenę wiadomo idealnego auta nie da się kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norman sie nie oszukujmy,na bmw musisz mieć z 6 klocków i przygotowane ze 2 conajmniej,a może Ty popatrz audi s2??Tam dobre motory są i blachy zresztą też.Ja dziś na swojego compacta wydałem 5 klocków i jeszcze plany mam że końca niema bo bmw to jest jak narkotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu myślę trzeźwo i chcę w tym budżecie kupić jak najlepsze auto, i wolę najpierw się dopytać, rozejrzeć się w temacie, niż kupić pierwsze lepsze. Zresztą twoje zdanie na mój temat jest tu najmniej ważne.

 

Wracając do tematu bo widzę, że dyskusja zeszła na inne tematy, postanowiłem że będę rozglądał się za E36 316 i 318 w sedanie lub coupe w swoim i sąsiednim województwie, jeśli długo nic nie znajdę to wtedy biorę się za Audi. Po przeczytaniu wszystkich postów, konsultacji z mechanikami wydaje mi się że za 4-5k kupię bmw które będzie jeździć, ewentualnie z czasem coś się w nim zrobi, bo za tą cenę wiadomo idealnego auta nie da się kupić.

 

jeżeli moje zdanie nie jest dla ciebie ważne to po co zadajesz pytania na forum ,musisz liczyć się z tym że każdy ma inne zdanie, a ja chciałbym cię tylko przestrzec przed kupowaniem złomu, bo w takie auto będziesz pakował kasę bez końca. podam ci mój przykład w tamtym roku kupiłem e36 coupe 2.0 vanos za 8000 tys zł rok 1992 jedyne co musiałem zrobić to remont zawieszenia z przodu, jeździłem autem rok i sprzedałem za te same pieniądze i przez ten rok z samochodem nie miałem żadnego problemu lałem tylko paliwo i jeździłem, natomiast mój kolega kupił też e36 coupe 2.5 za 5 tys i pierwsze co zrobił to zaprowadził do malowania całe auto i podejrzewam że jeszcze 2-3 tys będzie musiał w niego włożyć. Moja rada jest taka żebyś obejrzał też samochody przewyższające ceną twój budżet i wtedy będziesz miał porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli moje zdanie nie jest dla ciebie ważne to po co zadajesz pytania na forum ,musisz liczyć się z tym że każdy ma inne zdanie, a ja chciałbym cię tylko przestrzec przed kupowaniem złomu, bo w takie auto będziesz pakował kasę bez końca. podam ci mój przykład w tamtym roku kupiłem e36 coupe 2.0 vanos za 8000 tys zł rok 1992 jedyne co musiałem zrobić to remont zawieszenia z przodu, jeździłem autem rok i sprzedałem za te same pieniądze i przez ten rok z samochodem nie miałem żadnego problemu lałem tylko paliwo i jeździłem, natomiast mój kolega kupił też e36 coupe 2.5 za 5 tys i pierwsze co zrobił to zaprowadził do malowania całe auto i podejrzewam że jeszcze 2-3 tys będzie musiał w niego włożyć. Moja rada jest taka żebyś obejrzał też samochody przewyższające ceną twój budżet i wtedy będziesz miał porównanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie ile sprowadzenie przerejestrownie ew co trzeba zeby na kołach wrócić ?

 

za 4 tys to ciężko będzie ci znaleźć coś fajnego i zadbanego ale możesz szukać żeby wrócić na kołach musisz wykupić ubezpieczenie i tablice koszt ok 130 euro plus koszty paliwa.

Edytowane przez acidburn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.