Skocz do zawartości

[3XX] Realna cena BMW E36


NormanWeed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja kupiłem swoją za 4tys rok temu i przez ten rok włozylem 8tys aby doprowadzic ja do normalnosci. a myslalem ze bedzie ok.:)

Ja swoją kupiłem za 4700 i na przeglądzie wymieniłem bębny i szczęki to mnie kosztowało 230 zł.i zostały mi amorki bo jeden leje może się orjentujesz czy z cupe pasują do compactu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po wymiarch gwintów i tuleji do do jednego samochodu dopasujesz ze 30 amorków. Ale jeśli chozi o e36 coupe i compact to podejrzewam że i wymiary i charakterystyka pracy amortyzatora. No jest inny i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech juz nawet jest ciezko o zadbane e36 wszystkie komisy w berlinie zjezdzilem i znalazlem 1 samochod w dobrym stanie turasy opanowaly rynek aut w niemczech a polacy wykupuja wszystkie sztrucle sprzedawane pozniej jako bezwypadkowe od starego dziadka

no chyba ze znajdziesz jakies na mobile i uda Ci sie zlapac jakiegos hitlerka ktory nie sprzeda auta w dobrym stanie za grosze

wiem bo 3 dni szukalem 2 tygodnie temu auta sa zajechane jak u nas albo z silnikiem 1.6 a tego to chyba nikt nie chce :roll:

na szczescie udalo mi sie znalezc turasa z dobrym bmw :8) co prawda compact ale w polsce na allegro w normalnej nie znajdzie sie nic nie dojebanego :)

120 k przebiegu udokumentowanego na brifie czy tam tivie do tego dokumenty z aso jezdzil nim stary nrdowiec z 44 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.