Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy co powiecie o tym modelu - http://otomoto.pl/bmw-530-m-paket-C28712260.html

Wygląda, że była robiona prawa strona przedni błotnik. To, że nie zaznaczył bezwypadkowy wcale nie znaczy, że pół auta nie było, mógł poprostu jako jeden z nielicznych powiedzieć prawdę. Dzwoń, zapytaj czy ma zdjęcia z przed naprawy. Sam byłbym nim zainteresowany, gdyby nie to, że to diesel.

P.S. Aha nie wiem czy widziałeś, ale znikła ta aukcja gościa niksa58 z tą czarną mpakietową, chyba ktos kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.Czekamy na kogoś kto naprawdę chce kupić E39,a nie na kogoś kto opowiada nam swoją połowę życia(podejrzewam że jeszcze nie prawdziwą) i kogo interesują nasze zarobki.Tak chcę kupić e39 z silnikiem diesla 3.0. I w tej kwestii mam parę pytań..

 

Widze ze z tymi wypominkami o pytaniach o zarobkach i zarzucaniu ze opisuje zycie(co twoim zdaniem jest scima) pijesz do mojej osoby i moich postow wiec sie ustosunkuje. Mianowicie chyba nie wiesz ze ja juz jeżdze swoja niedawno kupiona bawarka i to ja moge ci zarzucac jakies sciemy ze siedzisz na forum zamiast jezdzic i ogladac upatrzone sztuki. Tak sie kolego ze moje durne czy nie durne pytania przyczynily sie do tego ze znalezienie i kupienie auta zajelo mi dokladnie 13 dni od momentu napisania pierwszego w życiu postu na tym forum, wiec twoje bezsensowne wrzuty kierowane w moja strone napewno nie pomoga ci w kupnie auta. Pozwole sobie teraz ja napisac ci to co mi kiedys chlopaki z forum tylko troche innymi slowami- bierz tylek z fotela i jedz ogladac auta bo nikt ci pod dom nie podjedzie zebys mogl sobie poogladac. Ja z tej rady skorzystalem i juz mam swoja sztuke pod domem. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy co powiecie o tym modelu - http://otomoto.pl/bmw-530-m-paket-C28712260.html

Wygląda, że była robiona prawa strona przedni błotnik. To, że nie zaznaczył bezwypadkowy wcale nie znaczy, że pół auta nie było, mógł poprostu jako jeden z nielicznych powiedzieć prawdę. Dzwoń, zapytaj czy ma zdjęcia z przed naprawy. Sam byłbym nim zainteresowany, gdyby nie to, że to diesel.

P.S. Aha nie wiem czy widziałeś, ale znikła ta aukcja gościa niksa58 z tą czarną mpakietową, chyba ktos kupił

 

dzwoniłem i rozmawiałem z kolesiem i twierdzi że prawy błotnik i drzwi były robione, ma dosłać dziś zdjęcia mi, niestety mam daleko do tego auta by obejrzeć go więc pozostaje pomoc któregoś kolegi który miałby trochę czasu i blisko by to auto oblukać bo poco mi się pchać pół polski na darmo, zauważyłem że aukcji niema, co się dziwić auto ładnie odpicowane więc chętnych pewnie było sporo na zakup.Ja odpuszczam takie okazję, auto wcale tanie nie było a do zrobienia napewno coś się by znalazło na start więc suma 35tyś mogła by się spokojnie przy tym aucie znaleźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego blaca to nie był wtręt do Ciebie absolutnie tylko wyrwane z kontekstu zaproszenie nowych przyszłych właścicieli e39 do jego kupna nie odbieraj tego w ten sposób. A co do wyrwania się z fotela to najpierw chciałbym wiedzieć na co patrzeć chociażby różnica silników, która mnie teraz nurtuje. Dowiem się [albo nie] wstaję z fotela i kupuję go. Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego blaca to nie był wtręt do Ciebie absolutnie tylko wyrwane z kontekstu zaproszenie nowych przyszłych właścicieli e39 do jego kupna nie odbieraj tego w ten sposób. A co do wyrwania się z fotela to najpierw chciałbym wiedzieć na co patrzeć chociażby różnica silników, która mnie teraz nurtuje. Dowiem się [albo nie] wstaję z fotela i kupuję go. Dziękuję.

 

Jezeli to nie do mnie to sorry musialem zle zrozumiec. A co do zrywania tylka z fotela to racja bo mialem to samo. Do tej por bym wypisywal i pytal i nic by z tego nie bylo. Jezeli nie masz pojecia o tym aucie tak jak jak to bierz polapana osobe i jedz ogladac. Oczywiscie odpowiedzi na forum tez mi pomogly. Ja na poczatku szukalem E39 MANUAL 2.0 Z GAZEM A POD DOMEM STOI E39 2.8 AUTOMAT Z GAZEM i to dzieki wlasnie urzytkownikom forum ale najbardziej musze dziekowac znajomemu bo gdy uslyszal silnik przejechal sie i odrazu doradzil zebym bral ta sztuke.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjaśniło się. A jeśli chodzi o mnie to jestem przekonany od początku jaki to ma być E39, tylko teraz ostatni dylemat czy silnik 193KM czy 184KM a może to wogóle nie ma znaczenia i to wszystko. Oczekuję odpowiedzi a nie odsyłania na forum bo pełno tego jest a ja jakoś nie mogę znaleźć. Będę wiedział i ruszam. Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia nieszczesnych klapek w kolektorze i termostatów. Chociaz dwa termostaty zaczeli pakowac juz na koniec 99r jak sie nie myle.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2: tylko nie licz na przebieg 170tys. albo cos kolo tego :mrgreen:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Blaca a ile pali Ci gazu jak ją deptasz a ile w normalnej jeździe...??

Na chwile obecna moge Ci tylko powiedzieć to:

Przed wyjazdem do gazownika w celu regulacji gazu zatankowałem do pełna.

Wyjechałem trasa 40 km.

Nastepnie cały dzień sie kreciłem po mieście spokojna jazda.

Musiałem załatwic rejestracje itp plus urzad skar.

W mieście zrobiłem 40 km.

Ciagłe gaszenie, odpalanie i krótkie odcinki dość dynamicznie ale bez przegięcia

.Wjechałem na stacje ze stanem licznika 80 km zrobionych po zalaniu do pełna.

Chciałem zatankować do pełna bo zrobiłem okresowy przeglad gazu wraz z wymiana filtra i zwiekszeniem dysz bo miałem za małe.

Wlało sie 12 litrów gazu po 40km trasy i 40 km miasta

Benzyny raczej nie popalił ponieważ silnik sie nie wystudzał i odrazu jechało na gazie.

Wiec pewnie jeszcze jak bym zrobił 20 km zeby dobić do 100km spaliłby z 2-2,5 litra gazu czyli wyszło by trasa-miasto 50/50 bez butowania z 14-14,5 l lpg(to wynik bez okresowej regulacji gazu-mysle ze teraz zejde tro niżej)

W chwili obecnej testuje spalanie na trasie po regulacji gazu i myśle ze jak zejde do 12,5-13 litrów lpg na trasie to bede zadowolony.

Wiadomo automat wiecej spali niż manual ale powoli ucze sie jazdy w automacie i mysle ze nie jest tak zle a obawiałem sie kosmicznego spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Blaca a ile pali Ci gazu jak ją deptasz a ile w normalnej jeździe...??

 

Wlasnie wrocilem z trasy i wyjezdzilem bak gazu do pusta i wyszlo 367km na pelnym baku 45 litrow. Wydaje mi sie ze jest ok zwazywszy ze to aytomat a po trasie bylo sporo wyprzedzania a predkosc od 90 do 140. Czyli wychodzi ok 12-13 litrow na 100. To oczywiscie wyszlo glownie w trasie i miasta minimalnie. Nie wiem czy takie spalanie jest wsrod innych urzytkownikow ok ale dla mnie jest bardzo dobre. Wychodze na paliwie lepiej niz na moim starym seacie 1.4 60 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest plus gazu. Żeby moja tyle paliła to nic więcej mi nie potrzebuje :mrgreen: Ja też jeżdżę ostatnio prawie tylko w trasie i 18-19 nie schodzi. Ale cóż chciało się mieć V8 to się ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jest plus gazu. Żeby moja tyle paliła to nic więcej mi nie potrzebuje :mrgreen: Ja też jeżdżę ostatnio prawie tylko w trasie i 18-19 nie schodzi. Ale cóż chciało się mieć V8 to się ma.

 

Widze też masz automat.

Ale musisz chyba w tej trasie deptac ze poniżej 18 nie chodzi?

Miałem frajde dzisiaj w trasie ponieważ widziałem z tyłu opla vectre i chciał niesmiało mnie brać ale sie nie dawełem. Wychodziło prawie że już sie scigamy he he

Jednak po kilkunastu kilometrach zwątpił.

To była taka niebieska policyjna vectra nie wiem jaki miał silnik ale widac było ze przyspieszenie też ma.

Seatem już dawno bym mu zjecha i jeszcze kierunowskazem zaprosił do wyprzedzania.

To było aprawde fajne uczucie jak koles odpuscił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie cisnę go zbytnio. Tak średnio 120-190km/h Wczoraj się zdarzył 220 bo szwagier jechał za mną i chciał zobaczyć jak zredukuje nissana to jak mu odejdę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie cisnę go zbytnio. Tak średnio 120-190km/h :D

he he no nieźle 190 no to naprawdę nie ciśniesz he :lol:

A mi sie wydaje ze cos mam nie tak z gazem bo czasami przy kick down przełącza na benzyne a u gazownika miałem nawercanie dysz z regulacja kompa i zmiana filtra. Dzieje sie tak gdy zostaje mi jedna zielona kreska. Jak było wiecej gazu to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzięki blaca trochę rozjaśniło mi to całą sytuacje bo zastanawiałem sie nad silnikiem 2.8 a 2.0. Mieszkam w małej miejscowości nad morzem i wokól mam prawie same drogi ekspresowe wiec spalanie nie powinno być tak duże jak w mieście noi na dodatek szukam manuala..:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze cos mam nie tak z gazem bo czasami przy kick down przełącza na benzyne

Reduktor już nie wyrabia lub jest za mały i nie nadąża z rozprężeniem gazu.

 

 

A spoko ja sie tam nie znam. Bede u gazownika to mu podkrece z tym reduktorem. Bo ustawial mi ze gaz sie wylaczy dopiero do 7000 tys obrotow wiec to napewno odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam dla brata fajną E39 w sedanie 530D i znalazłem kilka sztuk ale ta niżej mnie interesuje i pytanie czy ktoś ją już oglądał czy może wyrazić swoją opinię o tym egzemplarzu, czekam na info czy dzisiaj ktoś ją kupi wieczorem jeśli nie to możliwe że pojedziemy ją oglądnąć choć blisko nie jest bo 450km w jedną stronę..

 

http://otomoto.pl/bmw-530-218km-m-pakiet-lift-navi-tv-C28643735.html

 

Rozmawiałem z gościem z pół godziny i twierdzi że 5 lat tym jeździ w pl a ostatni rok jego żona, poprzedni właściciel w DE poszerzył nadkola, zrobił program na 218KM

Zawadziła prawym tylnym błotnik i był malowany, ma zdjęcia szpachli, robocizny.

Najgorsze że facet tylko wieczorem jest dostępny a przecież trzeba auto sprawdzić w dobrym zakładzie, turbina, automat itd.

 

VIN kolega mi sprawdził i się zgadza wyposażenie.

Proszę o opinie co do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.