Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Ten motor nigdy nie należał do najtrwalszych, a w tej budzie ani osiągami, ani spalaniem nie zachwyci. W trójce może i dawał radę. Dodatkowo cos mi się wydaję, że koleżka nawet zegara nie potrafi skręcić bez zostawiania śladów
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowym roku mam zamiar brac sie za poszukiwania e39 z silnikiem 3.0d, prawdopodobnie wersja po lifcie z przebiegiem ok. 300-350 tys. km. Zastanawiam sie jednak od jakiej sumy zaczynaja sie pojawiac zadbane modele i czy jest warto szukac czegos w przedziale cenowym 15-18 tysiecy zlotych. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce takiego nie uświadczysz :-D u nas wszystkie mają maks 180 tys :-D na Twoim miejscu sam bym się kopsnął do Niemiec :-D miałem E39 z Holandii z przebiegiem 350 tys i powiem Ci, że chodziła lepiej niż większość "perełek"
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja tez mam 530D z NL ma ori 370tysiecy zrobiłem w 2 lata Turbo bo juz lalo chłodniczke oleju skrzyni automatycznej bo zgniła ale to raczej ze starosci a nie od przebiegu przeciez przeplywke i 2 wahacze i geometrie no i wiadomo filtry oleje robie. Silnik chodzi super auto ma moc pali w mrozy nic nie kopci nie stuka nie wali:)

Wizualnie z zewnatrz i wewnatrz wyglada lepiej niz te super E39 które maja rzekomo 180-250tysiecy:) Kierownica nie jest wytarta skóra na fotelach nie jest wyswiechtana jak stara szmata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzut cen może być duży mimo to. Zobacz na mobile po ile chodzą z tym, że raczej sprawdzaj prywatne tylko, a nie komisy. Ja powiem Ci, że ta którą wtedy kupiłem była wystawiona za 3000 Eurasów mimo przebiegu, z tym, że do motoru przez 4 lata się nie dotykałem, nie licząc uszczelki po chłodnicę oleju, ale to groszowa sprawa.
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg podejrzewam że praktycznie ponad 90 procent handlarzy i innych sprzedających kręci. Zobaczyć można po legendarnym w124. Każdy ma po 200-300tys a każdy się chwali że robia one po mln km a przebiegi ponad 500tus praktycznie na portalach nie ma.

 

530d niektóre tak wyglądają że albo ktoś używał go jak woła roboczego albo mają grubo ponad 500tys. Nie mając historii w ASO nigdy się nikt nie dowie jaki jest prawdziwy przebieg. 300-500tus to mają e60 i tez trzeba uważać żeby nie było więcej a każda e39 nigdy nie dobija w ogłoszeniach do 400tys. Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie. Czy w E39 z 02.2000 jest możliwe żeby była montowana zwykła czteroramienna kierownica? Auto jest wyposażone w w seryjną nawigację BMW. Zastanawiam się czy nie jest po jakimś dzwonie z wystrzeloną poduszką i zmienioną kierownicą.

Z góry dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Czy w E39 z 02.2000 jest możliwe żeby była montowana zwykła czteroramienna kierownica? Auto jest wyposażone w w seryjną nawigację BMW. Zastanawiam się czy nie jest po jakimś dzwonie z wystrzeloną poduszką i zmienioną kierownicą.

Z góry dziękuję za info.

 

Jest możliwe, bo to jest po prostu zwykła kierownica do E39. Pozostałe są już z M-pakietu. Możesz to sprawdzić weryfikując VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Planuje zakupic E39. Moj budżet to 10K. Wiem ze to nie dużo. Co sadzicie o tych dwoch propozycjach?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-192-km-m54-lift-kombi-hak-bez-nivo-ID6yCwrw.html#099d5056b1

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e39-520i-touring-mpakiet-dvd-navi-skora-alu-19-ats-ID6ysT2d.html#099d5056b1

 

Ten pierwszy wydaje mi sie zbyt idealny jak za taka cene i rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolego to wypolerowana padaczka z komisu. Na zdjęciu ładnie się błyszczy, kólkiem przejechane, motor umyty - chyba po to żeby nie było widać wycieków. Może się myle co do stanu auta, ale osobiście mam uprzedzenie do handlarzykow :|
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolego to wypolerowana padaczka z komisu. Na zdjęciu ładnie się błyszczy, kólkiem przejechane, motor umyty - chyba po to żeby nie było widać wycieków. Może się myle co do stanu auta, ale osobiście mam uprzedzenie do handlarzykow :|

 

no i przebieg 121 kkm zapytałem o ten przebieg to mi napisał ze ma TUV z KILKU LAT ,ale zdjęcia zegarów nie wysłał mi coby np zorientować sie jak wygląda kwestia kropki na zegarze auto wyglada super ale masz racje ten myty silnik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Oglądał ktoś program na Turbo z białą E39 z przeszczepionym silnikiem i niby z włoskiej policji?

Jak dla mnie to...Uśmiałem się jak zakładał kierownicę przedliftową i nie pasowała poduszka bo była poliftowa i jak powiedział, że brakuje uchwytu na kubki, a tam brakowało popielniczki :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.