Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli może to być wersja z podwójnym vanosem?

Fakt ze auto dosc bogato wyposazone, moze byc z Vanosem jak i bez, cena bardzo niska bo zdrowe auto z R6 z pod maską kosztuje tyle i wiecej z tych lat.

 

Zdejcia, szczegolnie wnetrza, chyba specjalnie tak robione ze nic nie widac. Zresztą z zewnatrz tez nie wiele widac, poza tym jaki ma kolor i że ma koła. :)

 

Cena mówi wiele, zdrowe 540i schodzą momentalnie, nawet kombiaki i automat. Za zupełnie inne pieniądze.

 

Ja bym podchodził do tego auta z duzym dystansem, bo konieczny wkład początkowy w te auto na pewno bedzie duzy, a moze byc nawet konieczny bardzo duzy.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"paciet" brzmi ciekawie, osobiście od takiego durnia bym nic nie kupił bo jak olej zmienia to mu pewnie wszystko jedno czy pisze synthetic czy mineral, jak ktoś jest głupi to na całej linii. ta pierwsza też za tą kase żaden specjał, 11 500 za przedlift bez skóry z 2,0 pod maską to to dla mnie średnia oferta, przebieg też tam jakiś nie wiadomo jaki wpisany, ogólnie za nie co ponad 12 000 widywałem dużo lepsze egzemplarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto obejrzeć ta druga, a nie kogoś wyzywać i ponizac bo źle napisał pakiet. Ale każdy jest różnie wychowany.

 

Pierwsza też ale gorzej jest wyposażona.

Ta druga ma chociaż realny przebieg wpisany...

Coś więcej o niej możecie powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten pierwszy to ładne seryjne i wydaje sie ze niezle utrzymane auto. Wg mnie na pewno wart uwagi i obejżenia.

 

W drugim opis rzeczywiscie dosc smieszny, i moim zdaniem auto gorsze na pierwszy rzut oka. No i to nie 525 tylko 523.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Jestem szczesliwym posiadaczem e39 530d ale aktualnie za 8 miesiecy bede szczesliwym posiadaczem nowego czlonka rodziny postanowilem kupic turinga. Kwota jakie moge na auto przeznaczyc to 30tysi. Pozostaje przy e39 bo.. jezdzi mi sie nia rewelacyjnie, chyba ze macie inne propozycje. Diesla odrzucam ze wzgledu ze auto bedzie poruszalo sie na krotkich czesto miejskich odcinkach. rocznie robie okolo 10 tys. Mysle nad benzyna o sensownej mocy. Na pewno skora musi byc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra to chyba sporo szuwaksu przyjęła :-D

 

Skóra jest po prostu po renowacji jakąś farbą z połyskiem. Kiepsko to wygląda, ale jak jest dobrze zrobione, to będzie trwały efekt. Lepiej by jednak wyglądało wykończone w macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale te specyfiki nie są wieczne niestety :( no i nie mam pewności czy nie mają agresywnego działania na skórę. Fakt, że działają cuda, sam widziałem skórę przed i po zabiegu i w życiu bym nie powiedział, że można osiągnąć taki efekt.
E39 530dA lata, E38 740iA zapier... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co tam jest położone. Jeśli porządna farba do skóry i zrobione jest to odpowiednio, to efekt niewiele ustępuje fabrycznemu. Przecież skóry tak czy tak są barwione, czyli malowane i można to malowanie powtórzyć. Im lepiej się to zrobi, tym lepszy będzie efekt.

Ale patrząc na ten połysk, nie spodziewam się cudów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.