Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hehehe Masz samochód, który ma sporo KM, żeby czuć się bezpieczniej na drodze pełnych szaleńców?

Jak Cię to chroni przed szaleńcami ? :P

 

Mogę szybciej zareagować, mogę przyspieszyć, mogę szybciej zwolnić i szybciej zmienić tor jazdy. Wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz "sekfencja" hehe. Najbardziej do mnie nie przemawiają te "modyfikacje". Na takim zawieszeniu brak przyjemności z jazdy a w niektórych przypadkach brak możliwości jazdy :) Do tego ksenon bez sprysków i lampy USA - najbliższa droga do straty dowodu. Ale to rzecz gustu - reszta jechać i oglądać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-316-instalacja-gazowa-klimatronik-C29758662.html

Panowie co myslicie o tej trojce chce to kupic dla ojca zeby przekulal tylko przez wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
http://otomoto.pl/bmw-316-instalacja-gazowa-klimatronik-C29758662.html

Panowie co myslicie o tej trojce chce to kupic dla ojca zeby przekulal tylko przez wakacje...

 

Jak tylko tyle to po co się rozdrabniać.. Podjedź, weź na przejażdżkę, do mechanika na sprawdzenie czy się nie sypie. Jak jeździ i silnik w nawet w miarę zdrowy, na gazie jeździ, to chyba do jesieni uciągnie, w końcu to samochód w cenie w miarę dobrej instalacji gazowej, buda gratis ;)

Jak chcesz więcej się dowiedzieć, to polecam forum e36, tam mogą się bardziej interesować ofertami tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz "sekfencja" hehe. Najbardziej do mnie nie przemawiają te "modyfikacje". Na takim zawieszeniu brak przyjemności z jazdy a w niektórych przypadkach brak możliwości jazdy :) Do tego ksenon bez sprysków i lampy USA - najbliższa droga do straty dowodu. Ale to rzecz gustu - reszta jechać i oglądać .

 

Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę.W sumie przód pewnie można trochę podnieść ..a i resztę ogarnąć jakby blacha i silnik były ok . Myślałem,że może ktoś już oglądał. No nic, od poniedziałku będę w kraju to się wybiorę może heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: masz fantazję, 10k do takiej padliny? drugiego anglika kupiłbym na części za tyle.

to ma byc szrot do jeżdżenia, wiekszość z Was robi z zakupu 540 jakiś ceremoniał. dla wiekszości to auto owiane legendą z pod znaku mchu i paproci, dla mnie to zwykły smietnik do przemęczenia się przez rok, półtora. smieszą mnie te teksty o pakietach startowych za xxxx złotych :lol: to prawie pełnoletnie bmw, chba nikt o zdrowych zmysłach nie inwestuje wartości auta w części...

 

kolego miałem już evo w swojej przygodzie motoryzacyjnej więc jak się domyślasz jestem w stanie zapłacić troche za eksploatację auta, kwestia tego ile to auto kosztuje i co daje mi w zamian. w przypadku 540 moj zdrowy rozsadek nie pozzwolil by wydac mi duzo na utrzymanie tego auto gdyz to auto w moim odczuciu nie jest tego warte. z klepiacym zawiasem jeździł nie będę, i tak zaraz po zakupie wjedzie gwint i koło. z wolnossacym v8 tez problemow byc nie powinno, automat podobnie. podsumowujac jade i ogladam, obyscie sie mylili i auto bylo w dobrej koncycji ;)

 

 

@Bartek

Ja nie rozumiem czemu w ogóle zadałeś na tym forum pytanie skoro i tak wiesz lepiej bo przecież miałeś Evo i o motoryzacji wiesz już wszystko. Przecież i tak już wybrałeś i masz zamiar kupić padlinę na max półtora roku. Co z tego że po miesiącu może paść ci skrzynia i silnik może zacząc szwankować, skoro miałeś Evo to bez skrzyni i nawet bez silnika przez rok w BMW pojeździsz przecież to śmietnik. Może doceń to jak ktoś kto się troszkę zna i chce ci pomóc tracąc swój cenny czas, przeglądając ogłoszenie bzdetnego rzęcha z twojego linku a nie stawiaj się w pozycji wszystkowiedzącego właściciela Evo który pyta na forum po to tylko by otrzymać potwierdzenie swoich własnych przemyśleń.

 

 

auto było tak złe, że sprzedało się po 2 dniach od wystawienia na allegro... nie zdążyłem pojechać i zobaczyć :/

 

kolego nic o mnie nie wiesz, więc proszę powstrzymaj się i nie spinaj dupy ;)

 

http://otomoto.pl/bmw-535-C29679077.html

 

ktoś coś o tym? sensowne?

 

jest sens pchać się w 535 czy czekac na 540?

 

różnica jest zdecydowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

O linku przed moją odp mogę powiedzieć tyle że nie znalazłem o tym Panu żadnych innych informacji w sieci(zgłąszanie problemów na forach, inne sprzedawane auta, etc) więc to juz dobry wstęp.. Reszta wyjdzie na miejscu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Jestem nowym użytkownikiem tego forum, choć już wcześniej śledziłem różne wątki tutaj.

 

Od pewnego czasu zacząłem się interesować e39 i ten model właśnie chcę kupić.

Śledzę już jakiś czas ogłoszenia na gumtree, tablicy czy allegro ale mało jest sensownych egzemplarzy.

 

Mój budżet na samochód to 17k z sama benzyna lub 20k z sekwencją.

Z tym, że od 97/98r. do 13-15k, a od 2001 ( kasa jak wyżej ).

Mieszkam w stolicy i najlepiej żeby samochód był jak najbliżej ;P

 

W oko wpadły mi te 2 ogłoszenia:

http://allegro.pl/bmw-e39-528i-m-pakiet-alu-18-bbs-okazja-i3347972832.html

http://otomoto.pl/bmw-528-C29108850.html

 

Oglądał ktoś może te autka lub ma jakieś info ?

Będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź.

 

Dodam, że jestem bardzo wybredny :P i nie chce kupić pierwszego lepszego auta...

Mam czas i jeżeli będę musiał to mogę i pół roku poczekać :D

Przede wszystkim musi być sedan, manual, skóra, klima i najlepiej żeby m zderzaki ( chociaż jak bedą zwykłe to płakać bardzo nie będę :P )

 

PS.

Mile widziane też inne propozycje ogłoszeń :)

Auta z Dieslem mnie nie interesują, gdyż rocznie będę robić maksymalnie 15 000 km.

 

 

Pierwszy link(jeszcze aktywny) to osoba która po raz bodajże 3 już wystawia to auto więc można się domyślać że szału nie ma bo by już się sprzedało.. :) Dobrą stroną jest to że nie jest to "handlaarz" i nie znalazłem żadnej informacji o nim w "złym świetle"

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-316-instalacja-gazowa-klimatronik-C29758662.html

Panowie co myslicie o tej trojce chce to kupic dla ojca zeby przekulal tylko przez wakacje...

 

 

Dostalem duzo PM w związku z ta trojka dlatego pisze tu a nie kazdemu na PM.

Auta niestety nie udalo sie obejrzec poniewaz sprzedajacy nie odbieral moich telefonow z zadnego nr przez caly dzien. Z tego co udalo mi sie dowiedziec przy jedynej rozmowie ma niby do wymiany tuleje wachaczy oraz 3 blotniki sa pomalowane u pana zdzicha w stodole... Dlatego tez sobie odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej 540i pozwolę sobie zacytować tekst pana co sprzedaje auto

Proszę o poważne propozycje gdyż ten samochód potrzebuje właściciela który zna temat

 

A spójrz na oponę którą widać przy otwartej masce :mrgreen: Kiedyś była omawiana w dziale gdzie ocenia się samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ten samochód potrzebuje właściciela który zna temat i docenia możliwości tego samochodu a szczególnie zespołu napędowego (silnik + manualna skrzynia biegów)

Krótko mówiąc chodzi o palacza gum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktoś coś wie na temat tego 540 z Augustowa oprócz tego że ma odwrotnie założoną oponę?

 

chcę jutro po nią jechać i wolałbym oszczędzić 600 km wycieczkę także jeżeli macie jakieś konkretne informacje na temat tego egzemplarza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ostatnio zakochalem sie w e39 :8)

Planuje zakup 530d. Nawet juz kilka ofert znalazlem

 

Mam pewien dylemat.

Ciekawi mnie roznica miedzy rocznikami 2001 , a 2002. Widze ze nawet cenowo sa prawie identyczne.

Czy mozecie mi powiedziec co bmw wprowadzilo w 2002? Czy poprostu nie ma to znaczenia bo zmiana byla kosmetyczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.