Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-530-klimatronik-xenon-webasto-C28484079.html owe auto ma 188 tyś przejechane a faktyczny przebieg grubo ponat 300 tyś w maju 2012 roku w serwisie miało 305 tyś przejechane :) niezły wałek zrobiony.

 

 

Bylem wczoraj w gliwicach na gieldzie ze swoim polo zeby sprzedac to byl ten trup poznal mnie i kolege koles i juz sapal cos znowu do nas :D za to ze mu pocisnelismy ostatnio i klientow odgonilismy. i byla za 20000 dokladnie wystawiona a w necie jest wieksza cena..

 

BTW moze ktos chce kupic dla zony?:) za przebieg nie recze ale mial jedna wlascicielke 57rocznik od nowosci w niemczech wiec moze.. chociaz srodek wyglada jak nowiutki zero rysek przetarc itd.. nie jak inne majace 150tys ktore maja wszystkie pokretla wlaczniki i mieszek wytarty jak po pol miliona:)

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-najbogatsza-wersja-C27862037.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/bmw-530-klimatronik-xenon-webasto-C28484079.html owe auto ma 188 tyś przejechane a faktyczny przebieg grubo ponat 300 tyś w maju 2012 roku w serwisie miało 305 tyś przejechane :) niezły wałek zrobiony.

 

 

Bylem wczoraj w gliwicach na gieldzie ze swoim polo zeby sprzedac to byl ten trup poznal mnie i kolege koles i juz sapal cos znowu do nas :D za to ze mu pocisnelismy ostatnio i klientow odgonilismy. i byla za 20000 dokladnie wystawiona a w necie jest wieksza cena..

 

BTW moze ktos chce kupic dla zony?:) za przebieg nie recze ale mial jedna wlascicielke 57rocznik od nowosci w niemczech wiec moze.. chociaz srodek wyglada jak nowiutki zero rysek przetarc itd.. nie jak inne majace 150tys ktore maja wszystkie pokretla wlaczniki i mieszek wytarty jak po pol miliona:)

http://otomoto.pl/volkswagen-polo-najbogatsza-wersja-C27862037.html

 

Grubo tempomat w polo i inne bajery :norty: .

Uważam że e39 jest piękne, ale jakbym miał wybierać to zawsze e60>e39. No chyba że e39 w m-paku, kolorze kalahari beige w 4.4 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie o tej sztuce? http://otomoto.pl/bmw-528-lpg-skora-ksenon-ideal-C28495606.html

Zaczynam sie rozgladac również za automatami ponieważ maja dobre wyposarzenia takie jak szukam - skóra,kierownica multifunkcyjna itp

Może nie beda zajechane jak z manualem przynajmniej wieksza szansa sam nie wiem.

Zaden debilny deres nie bedzie krecił chyba bąków na automacie.

Silnik troche duży, troche sie go obawiam.

Nie wiem co bedzie jak bym sie przesiadł na 2,8 z 1,4 naped na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema sie czego bac masz kontrole trakcji... zabawa zaczyna sie dopiero jak ja wylaczysz:D ale 193 konie do tej buty to zadne wielkie pier^^lniecie. Auto mi sie podoba trzeba jechac zobaczyc i sprawdzic mysle ze wizualnie jest warte uwagi. i szczerze wolalbym 2.8 niz 2.0 czy 2.5 bo pali ciut wiecej a mocy jest wiecej. Mysle ze powinienes jechac obejzec ten egzemplarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do właściciela. Facet 35 lat , sam sprowadził sobie auto, jedyne co jest niesprawne to szyberdach . Jeszcze musze znajomego ogarnać i pojedziemy. 200 Km mam do niego ale tu w okolicy same szroty chca sprzedawać. Moge sie przejechać może warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem napisać o fotelach, ale kolega Rafal99 mnie wyprzedził :D Kiedy jedziesz oglądać? Najważniejsze, żeby na wyświetlaczu nie pojawił się napis GETRIEBENOTPROGRAM :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce jechać w czwartek.

Zaraz dzwonie czy może przesłać zdjęcia środka.

 

Dzwoniłem i jutro prześle zdjęcia.

Tłumaczy ze teraz nie ma dostepu do auta bo trzyma je na zakładzie w firmie.

No nic poczekamy do jutra i sie okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia a raczej problem z nią :diabel_smiech:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertuje forum i natrafiłem na taka informacje od urzytkownika krys32 na temat bmw e39 a mianowicie

"Pieniążków może być trochę mało. Rocznik do września 98 będzie bez vanosów więc lepiej"

Dlaczego silnik bez vanosów jest niby lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo remont vanosów kosztuje mniej więcej 13tys zł :)

4.4 ma już wystarczająco dużo mocy by zrezygnować z trochę wyższego momentu. Za to koszta nieporównywalnie mniejsze. Są to auta w tym wieku, że istnieje prawdopodobieństwo remontu w bliższej bądź dalszej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane, że nie ma żadnych zdjęć foteli. Poproś może o wysłanie, bo to może być tragedia.

 

Nie każdy podchodzi tak samo do sprzedania auta, ja też jak swoją wystawiłem to nie wrzuciłem żadnego zdjęcia ze środka, poprostu zapomniałem, a potem mi się nie chciało. A fotele i środek mam w liściu :) Czasem jak ktoś nie picuje fury do zdjęć, sprzedaje lepsze auto niż te "ideały od pierwszych rąk z niemiec".

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znaczy o jaki remont vanosow ci chodzi ze 13 tys kosztuje? Kapitalny? Glowica czy jak?

Lukalem sobie na skrzynie automatyczne po ile chodza. Dostac mozna do 800 stow wiec nie jest zle.Jak by cos z automatem sie dzialo odpukac to chyba szkoda naprawiac tylko lepiej wymienic nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane, że nie ma żadnych zdjęć foteli. Poproś może o wysłanie, bo to może być tragedia.

 

Nie każdy podchodzi tak samo do sprzedania auta, ja też jak swoją wystawiłem to nie wrzuciłem żadnego zdjęcia ze środka, poprostu zapomniałem, a potem mi się nie chciało. A fotele i środek mam w liściu :) Czasem jak ktoś nie picuje fury do zdjęć, sprzedaje lepsze auto niż te "ideały od pierwszych rąk z niemiec".

 

Nie no, jasne że tak. Ale jak się jedzie 200 km w jedną stronę, to raczej warto to sprawdzić wcześniej, bo prawdopodobieństwo wtopy jest spore. Widziałem sporo takich przypadków, że zdjęcia były jakoś dziwnie kadrowane, żeby tylko foteli nie było widać. I potem się okazywało dlaczego - po skórze zostało tylko wspomnienie ;) Nie mówię że tutaj tak jest, może sprzedawca nie ma nic do ukrycia, ale wtedy tym bardziej powinien bez problemu podesłać chociaż jedno zdjęcie i będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie.Jade jutro obejrzec to auto.wszystko ustalone.Moj znajomy mechanik byl nieco nie za bardzo przekonany zeby taki kawal jechac 190km w jedna ale sam zadzwonil do wlasciciela i stwierdzil ze jedzemy jednak bo warto. Tak ze trzymajcie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.