Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

To już zależy od Ciebie. E39 skóry ma chyba zawsze grzane więc dyskomfortu nie będzie. Ja bym się nie skupiał na kolorze skórach itd. Szukaj klimy, silnika takiego jak chcesz czyli R6 oraz zadbanej sztuki. Raczej nie będziesz miał szans znaleźć takiej opcji jaka Ci się dokładnie podoba. Skóry niestety często są w opłakanym stanie. Wysiedziane i spękane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie sa to auta młodziaki i dobrą skóre pewnie trudno dorawc.

Najbardziej zniszczone bedzie siedzenie kierowcy.

Narazie nastawiam sie na skóre może być zużyta troche zawsze moge sobie zregenerowac jeden fotel.

Jak na dzisiejsze poszukiwania i telefony dokopałem sie do jednej ze skóra zaraz zadzwonie do gościa

http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-523i-97-gaz-alu18-xenon-jasna-skora-CID5-ID2uTjw.html#f40bace360;r:15;s:296

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie sa to auta młodziaki i dobrą skóre pewnie trudno dorawc.

Najbardziej zniszczone bedzie siedzenie kierowcy.

Narazie nastawiam sie na skóre może być zużyta troche zawsze moge sobie zregenerowac jeden fotel.

Jak na dzisiejsze poszukiwania i telefony dokopałem sie do jednej ze skóra zaraz zadzwonie do gościa

http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-523i-97-gaz-alu18-xenon-jasna-skora-CID5-ID2uTjw.html#f40bace360;r:15;s:296

 

Nie ma w tej beemce niczego oryginalnego począwszy od tylnych lamp, listw chromowanych na zderzakach oraz na klapie, emblematu 523i, przednich lamp, oraz kierownicy ktora byla zarowno w E36 jak i E46. Dla nas składak, a dla wlasciciela byc moze "wersja individual" :) Zalezy co kto lubi. Te Lampy to akurat wg. mnie akurat dobry dodatek.

 

 

Pierwszy raz taka widze w E39. tzn drugi, bo pierwszy byl w linku powyzej.

Jedyna zaleta przedniego napędu - gdy cofasz, masz tylny napęd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zadzwonić. Auto nie ma oryginalnych lamp, ale źle nie jest. Tapicerka taka jak u mnie. Nie skóra, ale chociaż nie będzie tak zajechana :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny rocznik skora nie powycierana ale jak za ta cene to golas... nic niema w wyposarzeniu ani grzania tyłka ani navi... itd

 

Szczerze gdybym mial dac 26 tys za e39 wolalbym dolozyc i kupic

http://moto.allegro.pl/bmw-e60-2-5-diesel-full-2004-navi-skory-okazja-i3123455614.html

tak wiem ze jest tanie to E60 ale wolalbym wrzucic piatke do niej jeszcze i byloby ok i mialbym juz nowsze auto.

Pewnie zaraz zostane zlinczowany za to co napisalem :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zdjęcia są nie od tego modelu, albo sprzedający zwyczajnie kłamie. Napisał że są czujniki parkowania, a widać że nie ma. Lusterka nie są elektrycznie składane (brakuje przycisku), a fotele wydaje mi się, że są manualne. Zdjęcia zrobione tak, że nie widać regulatorów, ale na drzwiach nie ma przycisków pamięci, a w opisie pamięć występuje. Poza tym jest niby MID, ale zegary w słabszej wersji. No i ten nieszczęsny klimatyzowany schowek, którego nie było w żadnym e39. Tak że trochę za dużo tych nieścisłości. I cena faktycznie duża jak na takie wyposażenie.

 

Co do e60, to wolałbym dobrze wyposażone e39 z końca produkcji, niż e60 z początku. Pomijając wszystko, w nowszej piątce po prostu źle się czuję, dla mnie ten samochód nie ma duszy, design wnętrza kompletnie mi się nie podoba, a i jakość tworzyw nie jest jakaś najwyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do e60, to wolałbym dobrze wyposażone e39 z końca produkcji, niż e60 z początku. Pomijając wszystko, w nowszej piątce po prostu źle się czuję, dla mnie ten samochód nie ma duszy, design wnętrza kompletnie mi się nie podoba, a i jakość tworzyw nie jest jakaś najwyższa.

 

Jestem podobnego zdania co kolega. Uważam, że godnym następcą udanej, poczciwej e39 jest F10/F11 pod względem ergonomii jak i stylistyki wnętrza...

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak wizualnie z zewnatrz e60 jest w sedanie bardzo ladna wedlug mnie ladniejsza niz e39 szczegolnie tył naprawde sie przylozyli ale wlasnie jesli chodzi o srodek to tez szczegolnie mi sie nie podoba.. i jechalem juz kilkoma egzemplarzami przed i po lifcie jako pasazer i kierowca i wydaje mi sie ze w e39 mam wiecej miejsca w e60 jakby ciasno jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak wizualnie z zewnatrz e60 jest w sedanie bardzo ladna...

 

W przypadku wersji w m-pak'u i w kolorze topasblau lub podobnym nie powiem że jest brzydka :)

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.