Skocz do zawartości

Roleta przeciwsłoneczna do tylnych drzwi e91


grafał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Miałem kiedyś w E91 założone w E91 i też było naprawdę ok. Tylko ta cena.

 

http://img290.imageshack.us/img290/8758/sonnenschutz35tb.jpg

 

Maiłem łącznie z tylnimi drzwiami, klapą, i tylne szyby w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ASO i z jedną chcą chyba 400 zł. Wiem, że orginalne są super, ale szukam na razie jakiegoś innego rozwiązania.

Komplet tzn. za 2 czy jedna i zapinki? Sam zakładałeś Mam fabryczną, elektryczną skałdaną roletę na tylną szybę ale dokupiłbym osłonki na boczne szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż jest prosty, bo przykleja się cztery uchwyty (taśma samoprzylepna -baaardzo mocna) i wpina się zasłonkę. Co do wartości to trudno powiedzieć, napewno jest dobrze dopasowana i zapewnia ochronę. Szukałem czegoś w zamian ale odpowiedniego nie znalazłem. Gdyby cena wynosiła np. 200 zł byłoby ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wyglada jak zasłonka na przyssawkę, tylko dopasowaną do tylnej, bocznej szyby w drzwiach. Można otwierać okno. Można łatwo zdemontować, złozyć i zapakować w fajny pokrowiec. Jest też wykonana z porządznego materiału.

 

Witam. Mógłbyś grafał wkleić jakieś foto tego sprzętu? Bardziej mam na myśli mocowania niż same rolety. Jeśli to możliwe to z góry dzięki, Ci którzy tego nie widzieli będą mieli jakiś pogląd na sprawę. Też jeżdzę z dzieckiem i chyba się zdecyduję bo marudzi już i mruży oczy, żona uczepia jakieś koce i ręczniki na szybę, ehhh;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki:) pominąłem tę roletę na klapę bo nie chcę jej zamawiać, z resztą to koszt + 420zł. Chce tylko boczne, jeszcze zastanawiam się nad małymi tylnymi, ale nie wiem czy warto bo one to znowu koszt blisko 400zł. Podsumowując cały komplet to jakiś żart. Jest to jakieś 1260zł:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

może odrobinę odejdę od tematu.. u mnie w sedanie mam coś takiego;

S417A SUNBLINDS FOR REAR SIDE WINDOWS, MECH Roleta przeciwsłoneczna drzwi tylna

Rolety na bocznych tylnich są niestety na tylniej szybie brakuje rolety..

Na tylniej półce mam jakieś dziwne "orginalne" zaczepy i jeden taki czarny..

 

nie mogę nigdzie zlokalizować takiej rolety na tylnią szybę.. miał ktoś tym do czynienia?

Edytowane przez Sincere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.